Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

No pewnie, zę się bierzemy. Miałam tyle prób, ze teraz powiedziałam sobie TERAZ ALBO NIGDY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bierzemy, bierzemy:) Ja będę teraz musiała zmykać ale będę jeszcze wieczorkiem. Poszukam tych ćwiczeń tej szóstki może wszystkie będziemy ćwiczyć. Ja doszłm do 3-4 tygodnia i już był fajny brzusio teraz wytrzymam całe 6:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znalazłam trochę ćwiczeń na YouTube i właśnie jestem po paru :D http://www.youtube.com/watch?v=B77xCJGgfbc http://www.youtube.com/watch?v=Mr_2c-WdLRE to wygląda śmiechowo :D : http://www.youtube.com/watch?v=S29NOs7J07A&mode=related&search= a teraz oglądam to: http://www.youtube.com/watch?v=4UYQtvyDnTA&NR=1 ja mam opis 6W jakbyś chciała ;) taki łopatologiczny ale zawsze ;) jak nie znajdziesz to krzycz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroona
hej Dziewczynki!!! bardzo chetnie sie przylacze, jesli moge??? wlasnie zaczelam dzis diete i chcialabym ja skonczyc... moze razem z Wami sie uda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.......skąd jestem........wiek.......wzrost..........waga..........cel Aniele.....śląsk................22...........177..............64,5...........59 kto jest z nami na topicu => do tabelki:) Ja już muszę uciekać będę wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musicie mi wybaczyć, ale ja Wam danych nie dam, bo nie znam :D wiem ino, że mam 160 cm wzrostu :D niedawno się przeprowadzaliśmy i nie mam ani wagi, ani nawet centrymetra krawieckiego żeby się mierzyć :D ale obiecuję kiedyś w przyszłości nadrobić niedopatrzenie i dodać dane do tabelki :D wybaczycie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.............skąd jestem........wiek.......wzrost..........waga..........cel Aniele............śląsk................22...........177........ ......64,5...........59 Taka jedna kobitka.śląsk...........18...........164...............66............55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroona
nick.......skąd jestem........wiek.......wzrost..........waga..........cel Aniele.....śląsk................22...........177........ ......64,5...........59 biedroona....łódź............24............163..............64..............53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.............skąd jestem........wiek.......wzrost..........waga..........cel Aniele............śląsk................22...........177..... ... ......64,5...........59 Taka jedna kobitka.śląsk...........18...........164...............66... .........55 Novika_86...śląsk.....21.........171............67..........59-61

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedroona może zaczernisz sobie nica bedzie Ci łatwiej jakby mial sie jakis podszywacz znalesc hehe :Pmamy tyle samo kg do stracenia:Da no i widze ze jak zwykle jestem najmłodsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.............skąd jestem........wiek.......wzrost..........waga..........cel Aniele............śląsk................22...........177..... ... ......64,5...........59 Taka jedna kobitka.śląsk...........18...........164...............66... .........55 Novika_86...śląsk.....21.........171............67...... ....59-61 Emica......Kraków.....21.........170...........62...........57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę do Kerfura po składniki do jutrzejszego dnia z dietą śródziemnomorską ;) Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, zbieram pomysły na jutrzejszy obiad :D nie może być maksymalnie dietetyczny i bezsmakowy, mój ojciec na to nie pójdzie :D a ja najwyżej zjem mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroona
dziewczatka jak by co to jestem z Wami:) moja dieta rowniez zamierza oprzec sie na zasadzie MŻ, sniadanie, maly obiadek a na kolacje jakis owoc, jeszcze jakies cwiczenia nalezaloby dolozyc, ale tak mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×