Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Novika_86

To dla nas ostatni dzwonek, szukam młodych dziewczyn, które chca zgubić kg.

Polecane posty

ja kiedyś chudłam z 9 kilo, wróciło z 12 :D ach jak ja wtedy połykałam KitKaty po tej diecie :D ale już tak nie zrobię i wszystkim Wam życzę, żeby nic nie wracało ;) ani dkg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam słabośc do słodyczy i słonych przekąsek typu czipsy, plauszki. musze je omijac wielkim łukiem:) Pytanie czy któraś z was bierze tabletki anty?? Ja tak, wiec troszke trudniej mi bedzie zrzucic te kg, ale dam rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie biorę tabletek... a herbatki piję, ale wcale nie jakoś regularnie, ja je po prostu lubię, więc piję jak mam ochotę :) smakowe też pije, ale of kors nie słodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tez mam taki plan.ale nie mam latwo.przynajmniej 2 razy do roku odwiedzam polske.wiadomo od znajomych do znajomych.od ciasteczka do ciasteczka.no i rzeczy ktorych u mnie nie mam pierogi,kielbaski,itp.no i zazwyczaj juz po diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam tabl.pare lat i nic po nich nie tylam.trzeba je tylko dobrze dobrac.pare rodzajow wyprobowac.ja za 3 razem trafilam na wlasciwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i spotkaly sie spaslaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pordzcie co mam zjesc bo zaraz umre,zazwyczaj czekam na meza jak wraca o 22.30 .jak nic nie zjem to oszaleje do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co powiesz na ogorki kiszone? nie za ciezkie na noc.a co tam zanim pojde spac jeszcze potrwa.ide do garnka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogurcikow sie boje bo jak wieczorem zaczne od malego jogurcika to konczy sie na szklance mleka i czekoladzie(to moja slabosc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a może opowiedzcie troche o sobie. Zacznę od siebie: Na codzien pracuję w biurze, śniadanko jem po 7 a póxniej 7 godzin za biurkiem:O jedyny ruch to jazda do i z pracy na rowerku. Póxniej po 15 przyjeżdżam do domku jem obiad i siadam przed kompem. Nie mam zazwyczaj z kim wychodzić w tyg a samej mi sie niechce w dodatku w taka pogode jak teraz:O Wiec siedze przed PC, a jak się odchudzam to ćwicze conajmniej 20 minutek dziennie, później prysznic, balsamik i ksiązka do snu i tak mija mi dzionek:) W weekendy gdy nie jestem na uczelni (studiuje zaocznie) widuję się moim chłopakiem, z którym jestem prawie dwa lata:) To znim najczęsciej wychodze do knajpek, czy jadę do kina. W sumie to jest moim najlepszym przyjacielem:) To może teraz coś o was??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z lodami nie jest tak zle.uwielbiam lody we wloszech.caly rok moge nie miec lodow a tam nie potrafie sie oprzec.moge nie jesc pizzy na kolacje ale zrezygnowac z lodow tam?nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak...Aktualnie mam wakacje...Chodze do LP usługowo-gospodarczy( znienawidzona szkoła:() teraz czeka mnie maturka...a potem nie wiem zero perspektyw na studia sie nie wybieram:o teraz codziennie chodze po domu i sie nudze :p cos tam posprzatam, ugotuje a tak to przed kompem.... mam 2 koty :p lubie tanczyc uwielbiam r&b :) Mam faceta od 1,5 roku wtdey to znalazl mnie na portalu... :) tez jest dla mnie przyjacielem razem spedzamy czas :) od października mniej ponieważ zaczynaja sie mu studia no i pracuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 34 lata.14,5 lat temu wyjechalam do Niemiec.tutaj wyszlam za maz,mam 2 corki 12 i 10 lat.zajmuje sie domem .ale jeszcze troche i powroce do pracy.co jeszcze.w Polsce skonczylam ekonomika.acha no i o najwazniejszym bym zapomniala.mam w domu rocznego shi tzu.pociecha wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie, ja mojego też poznałam na czaterii:) I traf chciał że przypadliśmy sobie do gustu. A jak tam jakieś wakacje, urlop był??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×