Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Droga Pani Doktor dziekuje bardzo, poza tym dowiedzialam sie od mamy ze i ona miala policystyczne jajniki oraz endometrioze wiec moze to uwarunkowane genetycznie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek--- Jeśli bóle są tuż przed miesiaczką to naturalne a wczasie okresu wiadomo że to są skurcze macicy.Jeśli jednak Twoje bóle są nie do zniesienie warto kupić specialne tabletki na złagodzenie bólu,dostepne na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani doktor mam pytanko czy nawet jesli ta 2 kreska była słabo widoczna... to test sie nie pomylił i na pewno jestem w ciazy....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksie
czyli jednak mozliwe ze mogę byc w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide jutro potwierdzic... :) moja druga krese na poczatku ciezko bylo dojrzec ale potem stała sie bardziej widoczna... ale mimo to slabo natomiast zostawiłam sobie ten test na pamiatke i po jakies2 godz patrze a on wysechł i ta druga kreska stała sie słabsza.. wiem zenie powinno sie odczytywac testu po takim czasie ale mnie korciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy powodem tej 2 słabej kreski jest to ze zrobiłam test nie z porannego moczu.. bo moze gdybym go rano zrobila to kreska wyszła by ciemniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram się pomoc
gloria---najlepiej zrobić z porannego moczu kiedy to jest największe stęzenie hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale podobno jak kobieta jest w ciazy to powinno pokazac o kazdej porze a u mnie tak własnie jest... kurcze mam tyle pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iksie
hm.ostatnio miesiączkę miałam 8 sierpnia,kochałam sie 22 a zwykle okres mam co 31 dni. co prawda mam jeszcze czas ale moj ginekolog powiedział mi jakis czas temu ze juz tydzien po mozliwym zapłodnieniu wyniki sie ukazują na domowym tescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem:) nie jestem mocna w kompach. tak czy siak jakby sie naprawilo to prosze o mnie nie zapomniec. a! i trzymac kciuki za egzamin z farmakologii!!:) boje sie baaardzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gloria---spojrzenie na test po kilku minutach może mieć inny wynik. iskie--- współrzyłaś w dniach największej płodności tak więc wszystko jest możliwe :) nelke--- Jasne że bede trzymać.Tylko powiedź kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okres-owa
postaram sie pomoc mam pytanie jesli przed okresem ani w trakcie nie odczuwam ostatnio żadnych boli a zawsze odczuwałam(ból brzucha) to czy to znaczy ze coś jest nie tak? dziękuje za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okres-owa
ale zawsze cos odczuwalam a teraz od dwoch okresow nic! :( wiec dziwi mnie to troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gloria---- Napewno jest dobrze :) okes-owa---- Jeśli się martwisz to prosze idź do lekarza,tylko badanie pokaża czy wszystko jest ok.Ale uważam że jest wszystko wporządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PANI DOKTOR to znowu ja Pigi mam jeszcze jedno pytanie; w tamtym tyg.zaczelam lekko plamic tzn.byl to sluz w kolorze kawy z mlekim i dostalam skurczu brzucha (a przypominam ze jestem w 2 miesiacu ciazy)poszlam do lekarza zrobil mi usg, i powiedzial ze z dzieckiem jest ok.i wlasnie dlatego przepisal mi ten duphaston i nospe 3 razy dziennie.DZIS takze zauwazylam mala plamke na wkladce hig.w takim samym kolorze .Ale do czego zmierzam; jesli bym nie byla w ciazy to powinnam miec normalnie okres czy to jest powod do zmartwienia? Prosze o szybka odp. Dziekuje bardzo i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje za odpowiedż czyli kiedy powtorzyc test przypomne @ miałbyć 1.09.2007 a dzis negatyw acha i wokół sutka mam zyłki czy to za wczesnie na ciąże zeby pojawiły się zyłki czy może zbliża się okres .?mam przezroczyste upławy jak w dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gloria---Mam nadzieje że pochwalisz się jutro po wizycie u lekarza :) PIGI15---Skurcze na początku ciązy są normalnym zjawiskiem gdyż macica przygotowuje się do wielkiego wydarzenia :) przy przyjmowaniu duphastonu plamienie powinno ustać,muśisz dużo leżeć! jednak jeśli pojawi się krew to migiem do spzitala.Powiedź mi tylko dlaczego lekarz nie skierowal Ciebie do spzitala??? martika1983---Myśle że po tygodniu spokojnie możesz powtórzyć dmowo ytest. kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz mi zaproponowal szpital ale ja odmowilam , bo powiedzialam ze bede lezec w domu i faktycznie duzo leze ale czasami musze wstac:)Pani doktor to mam rozumiec ze kolor tego sluzu nie jest poodem do zmartwien?Jestem duza panikara i kazdy bol czy cos innego mnie przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz mi zaproponowal szpital ale ja odmowilam , bo powiedzialam ze bede lezec w domu i faktycznie duzo leze ale czasami musze wstac:)Pani doktor to mam rozumiec ze kolor tego sluzu nie jest poodem do zmartwien?Jestem duza panikara i kazdy bol czy cos innego mnie przeraza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pania Doktor mam pytanie o lacinka nazwe prolsktyny,jestem za granica i chcac zrobic tu badania musze niestety podawac nazwy lacinkie. Z gory dziekuje za odpowiedz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caly czas! :) jestem zalamana.. nic mi do glowy juz nie chce wejsc. mam wrazenie ze jestem za glupia na te studia:( beznadzieja;( siedze i placze od kilku dni/ to jest NIENAUCZALNE;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze potruje o tej prolaktynie,badanie najlepiej kiedy jest przeprowadzic,czy jest wazny dzien cyklu czy moge isc w kazdym momencie,wazne zeby od rana i naczczo.Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×