Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Widze że pominełam kogoś :) xAnuskax---- Jeśli to są pierwsze dni po zapłodnieniu lepiej zrobić samego rana gdyż wtedy jest największe stężenie hcg w moczu gdyż np póxnym popołudniem test może być mylny.Tak w ciązy występouje śluz,może być biały i kobieta może miec takie uczucie że wiecznie jest jej mokro. selekta--- jeśli miałaś okres 24 sierpnia to owulacja (w przybliżeniu wystąpiła ok 2 września) mówie o przybliżeniu gdyż np pod wpływem klimatu,stresu mogło to się wszystko pozmieniać. taka-sobie---przez ile op nie robiłaś rpzerwy??? **daba**---Prawdemówiąc nie słyszałam o przypadku niewrażliwości na działanie anty :) bieżesz pigułki anty.a one nie są zalecane osobą o chorym żołądku,pigulki osłabiają żołądek. reb---śluz może być oznaką że grzybica pochwy jest jeszcze nie wyleczona jak równiez może być oznaką dni płodnych gloria444---Ja bym Ciebie namawiała na test beta hcg .On się nie myli,czesto jest stosowany kiedy na usg jeszcze nic nie widać. Novinetka--bardzo dorbze zrobiłaś :) ktoś_44---Tak jest szansa na ciąze,mimo ze jest tego śluzu mało to w nim znadjue się mnustwo plemników gotowych do zapłodnienia. Martt--- Uf jak to dorbze że było przejęzyczenie,koleżanka by poszła do apteki i wzieliby ją za kosmitke :D:D:D pozdrawiam :):):) teraz ja pytam---- przy bardzo ostrej boiegunce takiej gdzie latamy do wc co pare minutek czy też trwa ona dłużej niż dzień to MOZE osłabić pigułke. maalaaaaaaa----1.miesiączka powinna występować tak jak przed pigulkami 2.będziesz zabezp.jeszcze 7 dni po zakończeniu opakowania 3.rozpoczniesz 1 dnia okresu ninia862--- Twoje leczenie bedzie wtedy się przeciągać a jeśli jest to np grzybica pochwy partner może się zarazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam skierowanie na bete... postaram sie je jutro zrobic:) tylko ze mam napiety grafik a nie wiem od ktorej jest przychodnia otwarta a jak pani mysli... lekarz mogł nic a nic nie zauwazyc... bo byłby to u mnie juz 3 tydz mniej wiecej....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novinetka
czy jestem zabezpieczona przed ciążą nawet podczas 7dniowej przerwy? i kiedy zaczynam nastepne opakowanie? 8 dnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna KLDFRS
mam pytanie - nie mam specjalnie czasu na wizytę (bez powodu) u ginekologa, ale pojawiły się plamienia w tydzień po miesiączce (nigdy wcześniej się nie zdarzały) nic mnie nie boli- jednak to mnie zaniepokoiło - są brunatne - tak jak w 1 dniu miesiączki Nie współżyłam w ostatnich 3 m-cach - Czy mam powody do niepokoju ? Okres mam w odstępach 27-28 dni- zawsze tak było, a teraz te dziwne plamienia :( Czy jest konieczna wizyta u lekarza, czy takie sytuacje zdarzają się - i nie ma co się martwić ? pracuję od rana do 18 - i jest problem z zastępstwem, a bez powodu nie chcę się zwalniać z pracy na wizytę u lekarza Bardzo Dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie dziękuje za odpowiedż przypomne ze 1.09 2007 powinnam mieć @ do dziś nie mam robiłam wczoraj test negatywny bardzo możliwe że zawcześnie ale dziewczyny robiły na forum np dzień po @ i wyszły 2 kreski od czego to zależy?? trace troche nadzieje mam śluz tak jak w dni płodne ,kiedy będe mogła zrobic test czy lepiej bete od razu proszę o odpowiedż bardzo dziękuje i pozdrawiam;];];];];];];];];];];];]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w marcu miłam podobne plamienia i zgłosiłam sie do szpitala , zrobiono mi badania i okazała sie ze to tylko wynik owulacji, a kobieta moze nawet w tym czasie krwawic... mimo to lepiej pojsc sie zbadac bo moze to byc powodem groznych chorób... namawiac cie bede zebys jednak poszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oparq
Witam.Czy to możliwe ,ze juz nie bede mogła w przyszłości zajsc w ciąze, lub bedzie to bardzo trudne? Otóz dzis byłam u ginekologa wykrył mi nadzerkę(mam miec krioterapie, jesli ktos wie na czym to polego prosiłabym o odp), potwierdził iż mam PCO. Ponadto mój torbiel przyjajowodowy sie w ogóle nie zmniejszył po rocznej kuracji diana35 (nadal ma 3cm). Zaczełam współzyć, wiec przepisała mi doktor cilest(aby lek był antykoncepcja i równiez mnie leczył) Dodam równiez ,że jestem młoda mam dopiero 17 lat... przedemna wrecz całe życie skończenie szkoły , studia , rozpoczecie pracy... a ginekolog mi dzis powiedziała ,że mam nie odkładac zajscia w ciąze. byłam bardzo przejea, nie wiedziałam jaki ma zadawac pytania... Czy to znaczy ,że musze jak najszybciej zajsc w ciąze?? a dopiero pote,m myslac o studiach itp...? Bardzo mi zalezy na tym aby w przyszłości miec dzidziusia, wiec jestem w stanie poswiecić to dla niego... z góry dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gloria---Tak uwazam,że mógł nie dostrzec ciązy :) novinetka--- tak jesteś w czasie 7 dniowej przerwie chroniona.Zaczynasz 8 dnia justyna KLDFRS----Uważam że zdrowie jest najważniejsze.Przy samym opisie trudno stwierdzić czy jest to plamienie śródmiesiączkowe czy coś poważnego.Zachęcam więc do wizyty u lekarza. martika1983---Test napewno zrobiłaś za wcześnie.Te 2 kreski świadczą o tym że do zapłodnienia mogło dojść zdecydowanie wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taka cicha nadzieje :) i wiem ze ten drugi tesyt zle zrobiłam, za mało nasiusiałam o nie miałam czym, i zrobiłam popołudniu.... ahhhh..... jak sie człowiek spieszy to sie diabeł cieszy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 kresek nie były tylko negatyw;[ a kiedy powtórzyc test ?co może się dziac jak boli mnie podbrzusze i krzyż od paru dni????? dziękuje za odpowiedż pozdrawiam cieplutko;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zreszta ten lekarz był okropny, raz nadusił mi na brzuch i stwierdził ze sie napinam i on nic niewyczuje, i kazał mi zejsc, zamiast poprosic o wyluzowanie.... a jak zrobił usg to włozył ten przyzad i zaraz wyjał mowic ze on nic nie widzi i nastraszył mnie pozamiaciczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oparq---Co za bzdury! Przepraszam ale nie zgodze się z Twoim lekarzem.Otóz przy PCO jest szansa na ciąże! jest to troszke utrudnione ale kobiety rodzą dzieci przy tym schorzeniu.Jedyny minus że troszke potrzebują więcej czasu na ,,zrobienie malusza\". Duże są leczone głównie hormonalnie, a w przypadku, gdy nie daje to rezultatów, są usuwane metodą operacyjną(osobiście uważam że diane jest za słabna na leczenie) Kobieta nie odczuwa żadnych skutków operacji, może zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko. krioterapię (wymrażanie nadżerki płynnym azotem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **daba**
a ad tego sluzu ktory mam przy podcieraniu sie.. to.... coz to moze byc? kurcze.. grzybice ostatnoi ywleczylam.... mam nadzerke i stosuje antypigulki.. to .."to"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika--- Najlepiej 10-14 dni od ew.zapłodnienia lub możesz zrobić beta hcg wynik będzie 100% gloria--- Przy wcześnej ciązy to niekiedy jeżdze sobie przez 10 minut by wszystko dobrze zobaczyć :) to jest tak mały płód że może być prawie nie zauważalny. Kobitki ja już uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka -sobie
jenej przwrwy nie zrobilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gnijący kwiatuszek
dzien dobry kochana pani Doktor! niech mi pani powie taką rzecz..czy tydzien po stosunku i mozliwym zapłodnieniu wyniki domowego testu ciązowego mogą być złe? pospieszyłam się z testem i zrobiłam go kilka dni przed następną miesiączką..czy wyniki te mogą byc nieprawdziwe? czy jednak po tygodniu od owego mozliwego zapłodnienia mozna juz zobaczyc dobre wyniki na płytce testu? pozdrawiam Gnijący kwiatuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIERNICZEK
Dziękuje za odpowiedż Pani Doktor :) to teraz moge spokojnie uzywać tego żelu i zobacze czy ci pomoże.Odezwe sie jeszcze :) :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly_777
witam mozeci mi powiedziec jaki sluz jest u kobiety w czasie owolucji - dni płodne, a jaki jest w poczatkowych dniach ciazy. czy owolucja to sluz rzadki lekko metny (mokry)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gnijący kwiatuszek
no ja np.w ogole nie mam zadnego sluzu powiem w ten sposob - jestem całkowicie sucha a test pokazał ze nie jestemw ciązy więc i ja dołączę się do pytania ;) jak to jest z tym sluzem w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynkaaaaaaaaaaaaa
Kochaniutka pani, od jutra mam zacząć brać progesteron od 16 dnia cyklu do 25 dnia......no właśnie i co potem????? potem mam brać znów od 16 dnia cyklu???? tylko kiedy jest ten 16 dzien cyklu??? jak mam go wyliczyć? I czy jeżeli uprawiałam z chłopakiem sex bez zabezpieczenia dnia pierwszego, a drugiego dnia w zabezpieczeniu , które zawiera plemnikobójczą substancje tzn. prezerwatywy plemnikobójcze, czy możliwe że to zabije plemniki???? dziekuje miła pani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leleth
mam pytanko, wlasnie w niedzielę skończyłam moje pierwsze opakowanie Cilestu. a że było to 1opakowanie tabletek antykoncepcyjnych mam lekkiego stresa.. dziś minął 3dzień przerwy.. okresu brak. jednak zauważyłam, że wydzielił się ze mnie brązowy śluz - taki sam, jak mam podczas cyklu bezbarwny lub białawy,ale tym razem brązowawy.. czy to może byc zapowiedz nadchodzącego krwawienia? bardzo się denerwuję, czy ono w ogóle nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam takie pytanie: jak długo można zwlekać z wyleczeniem nadżerki, ktyóra pojawiła sie u mnie po porodzie (tak powiedział mi lekarz na badaniu kontrolnym po okresie połogu, w cytologi wyszło II). mam równiez problem z miesiaczklą która mimo iz nie karmie piersią nie pojawiła sie u mnie po porodzie samoistnie ale była wywoływana progesteronem (zastrzyki 5 ampułek po 25mg w ciagu 2 dni) od tej miesiączki minęło juz prawie 40 dni a ja nadal nie dostałam następnej. zaznaczam iz przed ciążą bardzo długo brałam pigułki microgynon21 nie tylko w celu antykoncepcji ale ówniez z powodu bardzo nieregularnych miesiączek (czasami raz na pół roku). obecnie nie mogę pójść na wypalanie nadżerki bo należy to zrobić po miesiączce na którą ja wciąz czekam. mam już receptę na microgynon211 więc pytam: czy mogę zacząć je brać żeby uregulować cykl i dostać miesiączki? jeśli tak to jak to zrobić? normalnie całe opakowanie a potem przerwa czy może jakoś inaczej? proszę o odpowiedź bo już naprawdę nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksamitka24
PAni doktor kochana,bylam u lekarza zdjagnozowal niewielki stan zapalny w pochwie,dostalam nystatyne i i azitrox, tylko ze z tego wszstkiego nei wiem jak to mam dawkowac mam napisane na kartce ale nieczytelnie,wynika z niej ze azitrox mam wziac 2 tabletki jednego dni i jedna ale nie wiem kidy mozliwe ze za 2 tyg? no i neststyne mam zapisana1*1 i nie wiem czy mam to wziac tylko raz ? prosze o pomoc w miare mozliwosci pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Pani doktor, znowu muszę spytać o poradę. Biorę tabletki antykoncepcyjne. Przyjmuję je o 21... wczoraj rano miałam luźny stolec.. niemożna nazwać tego biegunką bo nie latam co chwilę. Dziś znowu z rana to samo... no i teraz 2 godziny po wzięciu tabletki :(. do końca cyklu zostały mi dwie tabletki. Nie wiem co mam zrobić... przerwać branie jeśli dalej będę miała problemy żołądkowo jelitowe? I w takim wypadku kiedy zacząć następne opakowanie. No i w niedziele rano się kochałam, wiem że plemniki mogą długo przeżyć w układzie rodnym kobiety... mogę zajść w ciążę? Proszę o opowiedź... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
-------------->Postaram się pomóc witam na tym forum jestem pierwszy raz. i mam takie pytanie do Pani doktor. moj ginekolog przepisal mi tabletki anty Yasminelle stosuje juz je 3 miesiac teraz zaczelo sie trzecie opakowanie(wzieta 3 tabletka).po miedzy 2 a 3 opakowaniem byla ta 7-dniowa przerwa - okres dostalam miedzy 3a 4 dniem o polnocy wiec 4 dnia jzu mialam okres - nastepnie dwa dni pozniej sie kochalam z moim chlopakiem (wiem ze przez te 7 dni tez jestem chroniona jak sie regularnie je te tabletki-i regularnie je zazywam) moj facet doszedl we mnie do konca nastepnie byla przerwa jednego dnia i 7-dnia przerwy takze sie z nim kochalam wszystko bez zabezpieczenia-8-dnia wzielam tabletke z nowego blistra czyli trzeciego opakowania(zawsze rano o godzinie 6.00). czy moge sie martwic o ciaze ze moze wyniknac?okres mialam do 8dnia normalne krwawienia i skonczyl mi sie i zazywam normalnie tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottylek
mam powazny problem.....Pomozcie ....mialammzaczac brac 1 raz tabletki antykoncepcyjne wiec z niecierpliwoscia czekalam na miesiaczke w koncu pokazala sie plamka..ale czesto taka mam ze 3 dni przed okresem ..plamie leciutko..ale bez zastanowienie wzielam tabletke a okresu nie bylo....wiec na drugi dzien postanowilam nie brac i poczekac na ''prawdziwa'' miesiaczke ktra wystapila na 3 dzien....wzielam tabletke....krwawienie bylo mocne wiec to napewno byla miesiaczka ..ale jakie bylo zdziwienie moje na drugi dzie4n....bo tu nicc......ale wzielam tabletke .....tylko nie wiem czyw takim przypadku jestem zabezpieczona i co mam dalej robic....zrobic sobie 7 dniowa przerwe albo nie..pomozcie nie wiem czy moge sie w takiej sytuacji bezpiecznie kochac i co mam dalej robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×