Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Cześć!!! Jestem w 37 tygodniu ciąży z ostatniego wymazu z pochwy wyszło mi, że mam streptococcus agalactiae wzrost słaby. Moja ginekolog od razu przepisała mi antybiotyk w globulkach i poinformowała, że w okresie około porodowym będę miała podany dożylnie antybiotyk i dzidziuś od razu po urodzeniu też. Na drugi dzien zaczęłam szperać po internecie aby dowiedzieć się co to za dranstwo. No i znalazłam! Przeryczałam cała noc i kolejny dzien. Straciłam już dwie ciąże w tym jedną bliżniaczą. Zadzwoniłam do ginekologa zapytać czy to wszystko co znalazłam to prawda i w takim razie co dalej. W medyczny sposób wytłumaczyła mi, że jesteśmy w dobrej sytuacji bo wiemy z czym mamy doczynienia. Jednak ja nadal jestem przerażona i martwię się o mojego Syneczka. Bardzo Was prosze napiszcie coś jeżeli miałyście z tym styczność i coś wiecie. Z całego internetowego grzebania znalazłam tylko jedną pozytywna wypowiedz. Dziewczyna miała tą bakterje ale była leczona i wszystko zakonczyło się dobrze. Jeszcze raz prosze o pomoc i z góry dziękuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drosera Capensis
Witam mam pewien problem mianowicie jak wkładam palec do pochwy wyczuwam wewnątrz coś jakby \"guz\" wielkości śliwki ma raczej gładkie ścianki. nie mam pojęcia co to może być, nigdy jeszcze nie byłam u gin. Czy mam się czym martwić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INCO
Mam pytanie:) Zmienilam tabletki z yasminelle na yasmin.Ostatni blistr yasminelle dkonczylam ok 2 mies temu. Jestem na poczatku pierwszego blistra Yasmin, skonczyl mi sie okres ale mam plamienie, czy to oznacza, ze moj organizm na nowo sie przystosowuje do tabletek? nie mam sie czym martwic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o odpowiedź, to dla mnie bardzo ważne. Mam nadżerkę, prawdopodobnie od dłuższego czasu,jest krwawiąca, a do tego podejrzenie pierwotniaka-rzęsistka pochwowego, jutro ma usg i czekam na wynik cytologi, czego mogę się spodziewać po tych badaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlinaOkraglina
27.01 współżyłam z chłopakiem i niestety pękła nam prezerwatyuwa :/:/:/ Szybko udaliśmy sie do ginekologa i już po 5 godz od stosunku wzięłam escapelle. Jest jeden problem. Z moich obliczeń wychodzi ze byłam w fazie owulacyjnej. Ginekolog pytał sie mnie kiedy ostatnio miałam @(6 styczeń) i jak długo trwają moje cykle(34-36 dni). Zbadał mnie i nic mi nie wspomniał o owulacji. Myślałam że to nie ma aż tak dużego znaczenia.Myślałam ze escapelle i tak zadziała jednak siedzę od dłuższego czasu na forach i dużo dziewczyn mówi że podczas owulacji nic nie pomoże:/ HELP ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: Niedobrze reaguję na tabletki, zazwyczaj tyję i puchnę. Potrzebuję chyba zrobić jakieś badania na poziom hormonów, albo udać się do ginekologa - endokrynologa. Czy mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybierz pseudonim
Witam, mam do Was małe pytanie. Otoż podczas jajeczkowania zabawiałam sie z moim facetem, miałam obfity śluz. Nie doszlo do pelnego stosunku, "wlozy"l mi ze 2 razy i tyle (sorry za wyrazenie). Po 1,5 tygodnia dostałam okres ale mniej obfity niz zawsze (moglo to byc spowodowane tym ze 2 mies wczesniej mialalm usuwana nadzerke). w tym tez czasie zaczelam przyjmowac po raz 1 pigulki anty. Poprzez nie tez moglam miec skromna miesiaczke. Zaraz po okresie wystapily u mnie plamienia ktore trwaly tydzien. Niepokoi mnie to ze jestem ciagle senna i nie mam aptetytu. Czytalam ze takie sa objawy ciazy. Teraz mam sesje i pracuje wiec poniekad mam usprawiedliwienie.co o tym sadzicie?moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarznkce
Witam! Zamiast okresu mam brązową wydzielinę zdarzyło mi się to poraz pierwszy. To coś w rodzaju śluzu brunatnego z odrobinka weżyków krwi. Wcześniej zażywałam tabletki antykon. Mercilon ale to było jakieś 4 - 5 miesięcy temu. Pod odstawieniu okres miałam raczej normalny taki jak przed tabletkami, średnio obfity ale cykl wydłużył mi sie na 35 a nawet 36 dni. To pierwszy miesiac w jakim to mi sie pojawiło. Test ciążowy robiłam i nie wyszło na nim abym była cieżarna wogóle to o braku ciaży zapewnia mnie mój chłopak, który twierdzi , że wszystko było bezpiecznie i nie ma co się martwic. Tak jak zawsze. Wiec nie wiem o co chodzi. Prosze o pomoc bo sie martwie, że moze mi sie coś stac skoro nie miaąłm normalnego okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarznkce
, m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarznkce
fhrzwrahnmk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiłaś test
a miesiączki nie masz do tej pory ? Że tak się denerwujesz ? Szansa że zaszłaś w ciążę w ten sposób jest bardzo mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOleczka
to ja też mam pytanie... czy w tym płynie prelakulacyjnym czy jakoś tak.. tym co nawilża członek mogą znajdować się plemniki zdolne do zapłodnienia????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOleczka
napewno nie zapładniają? 100 % ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOleczka
Ale tyle słyszałam, że właśnie w tej metodzie zdarzają się wpadki i, że to nie jest żadna forma antykoncepcji... proszę się tylko nie denerwować, że jestem upierdliwa czy coś... ale to dla mnie naprawdę ważne... są niegroźne nawet bez zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiłaś test
to jak był okres to nie wmawiaj sobie dziecko ciąży bo w niej nie jesteś. Takie przypadki zdarzają się jeden raz na milion. Może najpierw wydoroślej a potem za seks się bierz. Mniej stresów będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOleczka
Ja mam sobie nie wmawiać? bo nie wiem do kogo była odpowieź... nie miałam jeszcze okresu bo "to" zrobiłam przedwczoraj... ale się i tak boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiłaś test
no biologica - niestety jestem zmuszona się z Tobą niezgodzić. Każdy lekarz Ci powie, że stosunek przerywany nie jest żadna formą antykoncepji. W tym płynie głównie znajdują się plemniki o których pisałaś. Ale nie tylko. Z takiej antykoncepji własnie moje 3 kolezanki mają teraz dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobiłaś test
ola oleczka, to o wmawianiu nie było do ciebie tylko do koleżanki o nicku \"zrobiłam test\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlaOleczka
czyli będzie dobrze chyba napewno bo tu nawet nie było szansy na wytrysk :D nie było go poprostu bo tak jak to ktoś napisał wcześniej mój chłopak tylko "włożył-wyjął" kilka razy... no a już się bałam że gorączka 37,3 to od ciąży ale mierzyłam przed chwilą a powinno się z rana chyba... ale to pewnie przez ten stres bo od wczoraj się trzesę cały czas i przekręca mi się w brzuchu ze strachu oczywiście. no i nie spałam pół nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolusia
Witam ja mam pytanie bo długo staralismy sie z mezem o dziecko i mamy bardzo złe wyniki a zwłaszcza chromatyne. Obecnie jestem w ciazy po pierwszym miesjacu stymulacii najpierw femara a potem pregnyl moje pytanie dotyczy: czy moba byc jakies powikłania po pregnylu czy on ma wpływ na dziecko chodzi mi oto czy bedziemy mieli zdrowego bobaska?? Bardzo dziekuje ze odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silver22001
Witam serdecznie.Mam pytanko odnośnie krwawienia po zabiegu łyżeczkowania.3 kwietnia urodziłam synka,15 dni po porodzie dostałam wysokiej gorączki 41'C i pojechalam do szpitala.Tam po badaniu USG stwierdzili ze zrobily sie skrzepy i trzeba wykonac zabieg łyżeczkowania.Zabieg był wykonany 18 kwietnia i od tego czasu cały czas krwawie.Martwi mnie to bo na innych stronach wyczytalam ze krwawienie powinno ustąpić po ok.10-14 dniach.Dzisiaj mamy 9 maja i to jest 20 dzien.Bardzo bym prosiła o odpowiedz.Z góry dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabigaga
Prosze o odpowiedz. W pierwszym tygodniu przyjmowania tabletek pominelam 2 tabletki Cilest ( w sobote i niedziele nie wzielam) dopiero w poniedzialek rano wzielam 2 poprzednie naraz. Odbywalam stosunekz moim partnerem w niedziele. I juz sama nie wiem co mam robic? Czy brac dalej tabletki? Czy bede w ciazy? Z gory dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mam myśleć
jestem z dziewczyną od jakichś 4 miesięcy i jest problem. otóż kilka dni temu zdecydowaliśmy się na pierwszy raz.. podkreślam że do tej pory była dziewicą, tak przynajmniej mówiła, a że ją kocham więc w to wierze... podczas próby wszedłem w nią bez większych problemów nie było krwi, ani nic z tych rzeczy i nie wiem co teraz... podkreślam że przez jakieś2 miesiące uprawialiśmy petting czy w trakcie tego mogło się coś zminić??? proszę kobiety pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 24lata. zle znosze tabletki. jesli stosuje prezerwatywy -tylko panicznie boje sie ciazy... nie chce globulek ani zadnych srodkow plemnikobojczych... czy spirala (+gumka) to dobry pomysl dla kobiety kotra nie rodzila? i jak pozbyc sie cholernej 'ciazofobii'?! przed stosowaniem tabletek zdarzylo sie pare razy ze gumka sie zsunela lub po prostu pekla... mialam zaufanie do tabletek ale stosujac je czuje sie tragicznie... mam chyba wszystkie mozliwe objawy niepozadane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upapapapapapaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana12222
kochałam się z chłopakiem. ale nie weszedł we mnie tylko dotykał członkiem mnie w moje miejsce dodam że nie mialam miesiąc miesiączki przed "niepełnym"stosunkiem bo nie regularne mam i było to bez zabiezpieczenia i teraz boję się że jestem. pomóżcie czy mogę byc tylko poprzez dotyk?jaki jest najlepszy test?? prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana12222
ale czy przez dotyk można zajsć? bo słyszałam żę jest takie coś jak kropelkowanie i można zajść ale żadko się to zdarza czy to prawda?? prosze pomożcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------> załamana12222 plemniki to nie są żadne rambo, poprzez dotyk można je przenieść w miejsca intymne kobietki, ale one muszą jeszcze pokonać pewną drogę:) nie przejmuj się.. :) jest maleńkie prawdopodobieństwo w to że mogłaś wpaść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana12222
dzięki za odp ale i tak musze sie jescze dobrze upewnic ale sie tak bardzo boje...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem pomocy
nie wiem co sie dzieje , za tydzien powinnam dostac miesiaczke ale zanim ja dostaje zaczynaja bolec mnie piersi a teraz tak nie jest poprostu wcale mnie nie bola a do tego mam tak duzo sluzu ktory konsystencja przypomina sluz owulacyjny jest jak kurze bialko o kolorze przezroczysto bialawym, robilam juz test ciazowy ale wyszedl negatywnie pewnie dlatego ze za wczesnie, mam pytanie czy takie objawy jak wyzej opisalam wystepuja u kobiet w ciazy? do tego 2 miesiace temu mialam ciaze pozamaciczna i usunieto mi jajowod boje sie ze to sie powtorzy niby moj gin powiedzial ze raczej to sie zadko zdarza ... no ale sie zdarza prosze o rade. czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×