Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

MYsłowice--------Ciesze się że mogłam pomóc :) kochanie kiedy będziesz przyjmowała pigułki to jesteś chroniona w czasie 21 dni ich przyjmowania jak również w czasie całej przerwy :) A co do śluzu może on być początkiem infekcji np grzybicy pochwy.A co nadżerki jak najszybciej ją trzeba wyleczyć Isabelle_25---Na początek możecie zrobić podstawowe oraz koniecznie morfologie.Jak by było coś nie tak można uzupełnić kolejnymi badaniami :) butterly_7777---- Są kobiety które w czasie całego cyklu mają uczucie mokra.Ale najczescie występują one w dni płodne.A co do testu nie ejstem wstanie polecić z apteki gdyż one często bywają zawodne.Jedynie co moge polecić to zorbienie w przychodni beta hcg który wykrywa tygodniową ciąże i się nigdy nie myli(pobiera się krew) wolcia86----Nie ma reguły na to :):):) LadyF----ciesz się że mogłam pomóc.Do zoabczenia :D vxb-----Barzo dziękuje za miłe slowa dotyczące mojej osoby :) Naprawde warto Wam pomagać :D a co do pytania niezaleznie w jakiej jesteśmy sytuacji(ciąża,okres itd)nie dopuszczalna jest taka forma mycia.Do pochwy mogą dostać się pęcherzyki powietrza a to jest niebezpieczne dla nas. Agathos----Naprawde nie rozumiem rozwiązania Twojego lekarza.Tak w żadnym wypadki nie nalerzy robić.Po to jest 21 poigułek by tyle ich przyjąc a nie skracać. ninia862---głuptasku,męczysz mnie???-NIC PODOBNEGO :D Najczęściej występuje u nas wydzielina o kwasnym zapachy,biala,przypominająca twarożek(mogą być grudki),może pojawić się swędzenie. leleth---------W ulotkach pisze że najczęsciej okres występuje 2-3 dnia.Ale z tym może być róznie.Może być nawet tak ze nie wystąpi w którymś cyklu. ANETKAAAAAAAAAAA----------Jeśli jajowody zostaną udrożnione jak najbardziej bedziesz mogla zajść w naturalny sposób.Uważam że warto próbować. pauly78------------Podczas badania zobaczyła na monitorku czy pęcherzyk jest czy też pękł :) oczywiście że masz być spokojna. Jeśli wiesz miejwięcej kiedy masz owulacje to możesz kuypić testy owulacyjne lub też wybrać się na monitoring gdzie zostanie właśnie stwierdzony czas kiedy można działać :):) czika..---- Z jednym jajnikiem jest bardzo duża szansa na zajście w ciąże. Jeśli chcesz moge napisać badania jakie robia kobiety podejrzewające bezpłodność. ecka---------To czy jesteś płodna czy też nie potrzeba zrobić mase badań.Najlepiej współrzyć co drugi dzień (i raz na dobe) gdyż wtedy sperma jest lepszej jakości tzn plemniki szybsze,większoj ilość itd. Jak widać torbiel się wchłonil ale przy torbielach też jest troszeczke utrudnienia zajściem w ciaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili....
Mam pytanie.zaczne brac niedlugo moje pierwsze tabletki yasminelle.ale ostatnoi jakos zle sie czuje i postanowilam zrobic sobie morfollogie.boje sie ze jak zaczne brac tabletki to moge sie jeszcze bardziej zle czuc...czy powinnam sobie zrobic badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Pani doktor:)nie mam zadnych z tych objawów wiec moze jednak nie mam grzybicy tylko jakis inny stan zapalny:)dziekuje za pomoc i dostosuje sie do Pani wskazówek:)a jeszcze jedno co moze byc powodem gdzybicy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja3535
mam problem poradzcie mi czy sluz jest objawem wczesnej ciazy?jest on gesty i przezroczysty dodam iz bralam pigulki ale pozniej pdstawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula.m84
Mam pytanie. chciałabym postarać się o dziecko. Mój cykl twa przeciętnie 30, 31 dni, okres mam średnio 6 dni. Proszę o wyliczenie mi dni płodnych. bardzo bym chciała mieć córeczke. Czy istnieje skuteczny sposób na poczęcie dziewczynki? Słyszałam, że uprawiając seks na kilka dni przed owulacją jest wieksze prawdopodobieństwo poczęcia dziewczynki. Czy to prawda? Jeśli tak to w którym dniu powinnismy sie starać o dziewczynkę? Z gory dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja3535
dodam iz po tej 7dniowej przerwie odstawilam tabletki a kochalismy sie 4 6 i 11 i 12 dnia cyklu...mam bardzo dziwne samopoczucie bola mnie piersi i strasznie dol brzuszka....prosze o odpowiedz jakie sa szanse ze to ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYslowice
---------->-------------->Postaram się pomóc no ja ten sluz kiedys mialam jzu taki poszlam do lekarza i jest ok bo badal mnie i wszystkomu mowilam o bolach jakby jajnika wszystko wybadal wypacal mnie moj facet gin.i jest wszystko ok. tylko ta nadzerka ale to ja mam sie zglosic do niego jak bede meic wolne w pracy bo inaczej nie dam rady sie wyrwac.hmmmm wiec co to mzoe byc za sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie mam problemik współżyłam z mężem od 17 do 24 sierpnia oczywiście z przerwami @ miałabyć 1.09.2007 nie ma do dziś 4 .09 2007 robiłąm test negatywny straciłam nadzieje że będziemy mieć dzidzie ,od piątku mam dolergliwości tzn ból w podbrzuszu ,krzyż ,jajniki ,piersi tak samo mnie bolą i śluz jak w dni płodne czy za wcześnie zrobiłam test czy się łudze proszę o rade i dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja3535
joanna testy czasem nie wykrywaja ciazy takze nic straconego...ja tez nie wiem co mam myslec o sobie ale wierze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja3535
pozatym czytalam ze test nawet nie wykryl 8tyg ciazy takze moim zdaniem lepiej robic badanie krwi ale to jest moje zdanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja3535
a dolegliwosci ja tez mam takie same....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly_777
czy ten test beta cos tam jest platny? i gdzie sie po niego trzeba zglosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agathos
Niestety nie odpowiedziała Pani na moje pytanie. Co do rozwiązania zaproponowanego przez lekarza, było to tylko raz kiedy musieliśmy wykonać pewien zabieg tuż po okresie, a nie dało sie tego odłożyć z powodu wielu czynników. Tym razem, wyjeżdżając, zapomniałam tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje pani doktor za odp,bola mnie piersi do dzisiaj,okres powinnan miec 14wrzesnia,czy to moze oznaczac ciaze,dodam ze kochałam sie w dni plodne,bola mnie piersi ale 2 dni przed okresem,nie wiem co mam juz myslec o tym wszyskim,nie jest tak łatwo zajsc w ciaze jak sie wszytskim wydaje ;-}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie gdzie mozna zrobic badanie bete na wykrycie tygodniowej ciazy?czy cos sie płaci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalinowaJagódka
Pani doktor, czy moge bez zadnych obaw zmienic sobie godzinę przyjmowania talbletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottylek
mam powazny problem.....Pomozcie ....mialammzaczac brac 1 raz tabletki antykoncepcyjne wiec z niecierpliwoscia czekalam na miesiaczke w koncu pokazala sie plamka..ale czesto taka mam ze 3 dni przed okresem ..plamie leciutko..ale bez zastanowienie wzielam tabletke a okresu nie bylo....wiec na drugi dzien postanowilam nie brac i poczekac na ''prawdziwa'' miesiaczke ktra wystapila na 3 dzien....wzielam tabletke....krwawienie bylo mocne wiec to napewno byla miesiaczka ..ale jakie bylo zdziwienie moje na drugi dzie4n....bo tu nicc......ale wzielam tabletke .....tylko nie wiem czyw takim przypadku jestem zabezpieczona i co mam dalej robic....zrobic sobie 7 dniowa przerwe albo nie..pomozcie nie wiem czy moge sie w takiej sytuacji bezpiecznie kochac i co mam dalej robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottylek
Dziekuje =] za pomoc....PoProstu kompletnie nie wiedzialam co mam zrobic.....a 2 tabletke wzielam po 1 dniowej przerwie=] jesli cos sie wydarzy napisze jeszcze dla pewnosci ale mam nadzieje ze juz wszystko bedzie ok..i ze nie zaczne wczesniej krwawic..(przed 7 dniow przerwa) gdyby jednak tak sie stalo mam brac pigulkki az do skonczenia opakowania tak? i mam jeszcze jedno pytanko...Jesli zacznie sie brac 1 opakowanie tabletek zanim wystapi okres..co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna z suchą głową
witam. czego sygnałem jest mocno brązowa wydzielina z pochwy przypominająca miesiączkę? nie czuc tego jednak krwią,ale czuje sie tak jak podczas kazdego okresu. prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yonai**
Witam Pania;)znoff Pani zycia zatruwam swoimi pytaniami:(ale poprostu niemam sie do kogo zwrocic:(ostatni okres mialam 26 sierpnia....cykle mam pzewaznie 28-29 dniowe....mam pytanie kory to jest teraz dzien cyklu???12???i jaki to jest dzien plodny czy nie plodny???bo ju sama niewiem:(plose Pania o pomoc....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość convallia
Dobry wieczór Pani Doktor. Mam pytanie. Otóż robiłam badanie cytologiczne i wynik tego badania to: II/IA rozetki, stan zapalny. Czy może mi Pani powiedzieć tak pokrótce co to znaczy? Czy powinnam wyleczyć tę nadżerkę laserowo czy na razie nie ruszać nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko....otóż nie wiem czy zabezpieczac się dodatkowo prezerwatywą w czasie przerwy skoro wcześniej tej przerwy nie zrobiłam (przerwa wiadomo miedzy opakowaniami tabletek). Ciekawa jestem tez czy dostane normalnie okres skoro w trakcie brania tabletek plamiłam (lekarz powiedział że to skutek tego że nie było przerwy). Z góry dzięki za odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zosia24
Co sądzi Pani o tabletkach yasminelle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.. to znow ja i znow moj problem.. a raczej chcialabym sie uspokoic:) wiec jak juz pisalam biore tabletki.. dzis wzielam druga po przerwie 7 dniowej. problem w tym ze raczej ich dzialanie bylo ciut oslabione:( sesja--> bol brzucha stress itp wiec wzielam kilka (!!) nosp i helicidow bo myslalam ze po prostu UMRE:) ostatnia tabletke helicidu wzielam z 5 dni temu. wiadomo- zmiejszone dzialanie trzeba sie zabezpieczuc.. tak tez zrobilismy tyle ze gumka sie zsunela:( ale buylo to tylko z ew. preejakulatem.. z tego co On mowil nic sie nie wylalo ale... no wlasnie.. chcialam sie uspokoic czy.. mam sie czego bac...? szczerze... ja zawsze schizuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaraaa
witaj! mam pytanie-czy jasmin tworzy interakcje z duracefem?(antybiotyk z grupy cefalosporyn jak sie doczytalam) ale nigdzie nie znalazlam czy tworzy iinterakcje z jasminem. bede wdzieczna za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... jutro mam wizyte.u innego lekarze... i okaze sie co i jak ale test wyszedł i tak negatywnie... juz nie wiem co myslec.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CD.. czy moge byc spokojna czy... pigulka "po" no tylko ze... w sumie biore te tabletki.. eh.. pierwszy raz taka sytuacja:( chybanic z niej nie wy...lalo sie.. to bylo przed powiedzmy jego koncem.. po prostu podczas kochania sie.. wiec jesli juz to tylko sam preejakulat. tylko martwi mnie to ze wzielam ostanio (i to niecaly tydzien temu ten Hellicid:( a do tego 7 dniowa przerwa.. jak Pani dr mysli... byc spokojnym...? do tego egzamin;( juz nie moge marzec o tym, by ten IV rok sie skonczyclk;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie:D:D:D Ma problem albo nie ........nie wiem dlatego pisze:) Kochałam sie z chłopakiem 6dni przed okresem (przez 4 dni)za dwa dni dostałam okres. I postanowiłam wziasc jednak te tabletke anty(novynette)I a mam tradycyjnie dwa pytania:gdy wyciagłam tampona poczułam nie miły zapach taki w przybliżeniu jakby kwaśny czy to normalne??Nie wiem moze przez ta tabletke bardziej zwracam uwage na tekie rzeczy.....?? 2-czy mogłam zajsc w ciaze przez ten tydzien przed okresem??(uzywalismy prezerwatyw,no ale wiadomo jak to jest)i czy wtedy dostałabym norlamnie obfity jak zwykle okres i czy tabletki by zaszkodziły dziecku??(to ostatnie pytanie tak na matginesie) Pozdrawiam i bardzo bardzo dziekuje z góry za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×