Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Postaram się pomóc

Masz pytanie-chętnie pomoge

Polecane posty

Gość leleth
mija dzien 5,krwawienia brak,chyba musze wyluzowac,bo pewnie ten moj stres to wszystko opoznia.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniabania
dziękuję za odpowiedź! a czy można wyrywać włoski z piersi pęsetką? czy wyleczenie do końca nadmiaru testosteronu jest możliwe? serdeczności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYsłowicie------- Pigułki mają duży procent skuteczności (99%) więc nie ma powodu martwić się 1 procentem.Pigułki o których ty piszesz sa polecane młodym kobietą,nie zawierają aż tak dużo hormonów NELKE------- nie stresuj się tak :) skoncentruj się nad egzaminem :):):) betty-83-----Temperature powinno mierzyć się tylko i wyłącznie samego rana.A co do skoków temp.oczywiście że jest to normalna kolej rzeczy -inna będzie przed owulacją,inna po :) magber----najlepiej zrobić 3 miesięczną przerwe :) w tym czasie brać folik. ingusia----cilest są idealne dla młodych kobiet,zawierają malą dawke hormonów.II gr.z cytologii to stan zapalny który wymaga leczenia.Napewno na poczatek będziesz przyjmować leki dopochwowe zawierające estrogeny a gfdyby to nie pomogło(żadko się to zdarza)wtedy lekarz zdecyduje pewnie o innej metodzie. Najlepiej przed wypisaniem pigułek zaleca się zmierzenie ciśnienie,próba wątrobowsa(najważniesze badanie),krzepliwość krwi,niekiedy poziom hormonów. arcawirka------ Takie kłucie może być spowodowane torbielem lub stanem zapalnym ula.m84---- jakie masz pytanie??? leleth---napewno trzeba wyluzować :) haniabania------Testesteron często skacze.Raz może być bardzo wysoki raz niski.Nie radziłabym wyrywać włosków z piersi,pierśi są wrażliwe tak więc może wystąpić ból a piersi przed nim lepiej chronić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula.m84
-->> DO postaram się pomóc Pytałam o wyliczenie mi dni płodnych, chciałabym znać mniej wiecej najlepszy moment cyklu, w którym mogłabym postarac się o dzidzię. Pytała Pani o długość cyklu, a więc średnio trwa on 30,31 dni, okres okolo 6 dni, z tym ze piąty i szósty dzień to już tylko plamienie. Nasunęło mi się kolejne pytanie, mianowicie niedawno odwiedzając ginekologa, stwierdził iż mam przodozgięcie macicy. Czy to coś poważnego, czy może to utrudnić zajście w ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka343
witam!biore kolejne opakowanie logestu.gdy bralam poprzednie opakowanie, jednego dnia zwymiotowalam 2 godziny po polknieciu tabletki(byla to koncowka wymiotow, wlasciwie sama zolc, nie wzielam "dodatkowej"taletki bo nie mialam zapasowego opakowania).Do konca tamtego opakowania nie kochalam sie z chlopakiem bo wyjechal.dostalam normalnie okres.mam pytanie:czy tamte wymioty moga miec wplyw na dzialanie tabletek z tego opakowania ktore teraz koncze brac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka343
na jakims topiku czytalam o dziewczynie ktora biorac tabletki zapomniala o jednej kilka miesiecy wstecz.czytak moglo byc? czy jesli wystapil okres to to co dzialo sie wczesniej ma wplyw? Bardzo gorąco prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka343
zle sie wyraziaalm w drugiej wypowiedzi.z ta dziewczyna chodzilo o to ze biorac tabletki zaszla w ciaze bo zapomniala o jednej ale kilka miesiecy temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ingusia
dziekuje za rade. mam peszcze tylko jedno male pytanie czy mozna zajsc w ciaze okolo 8 dnia cyklu? gdy cykle sa w miare regularne ok 28 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
no to dobrze bede bardziej spokojna - dziekuje za odp. i rady. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo Pani Doktór:):):)mam jeszcze takie pytanie mam torbiel i stosuje plastry wczesniej jak miałam torbiel i dostałam tabletki anty zanikł mi i przestało mnie bolec teraz tak nie jest bo bardzo mnie boli mam az czasem skurcze a ból jest uciażliwy czy to moze byc zła oznaka??juz dostałam skierowanie na usg aby sprawdzic czy sie zmniejszył ale wczesniej chciała bym pozanc Pani opinie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbaraaa
dziekuje Ci bardzo za rade-a powiedz mi jeszcze tylko czy jak skoncze brac antybiotyk to wtedy moge juz sie normalnie kochac i nie wpadne? duracef oslabia dzialanie tabletek przez caly cykl czy tylko przez te dni jak go biore? pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzoanka
mam migrene.mimo o zażywam Harmonet.Mam pytanie czy lek przeciwmigrenowy taki jak migea/badz divascan mogą osłabic działanie Harmonetu??chę byc pewna.bede wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANETKAAAAAAAAAA
mam jeszcze pytanie odnośnie niedroznych jajowodów. Jak to jest ze mam je podobno niedrozne a okres mam normalnie?? czy to ma cos ze soba wspólnego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura z Wawy
Moja kolezanka bedzie miała niebawem operację na sprawy kobiece, mianowicie bedą jej usuwać nadżrekę i wycinać szyjkę macicy, po wynikach cytologii okazało sie ze ma III stopień, czyli zmiany chorobowe w komórkach. Czy to juz cos bardzo poważnego ? czy bedzie mogła miec dzieci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura z Wawy
Proszę o szczerą odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnolia2222
hej ja tez mam pytanko bylabym wdzieczna za odpowiedz... czy bialy sluz bedacy podobno objawem ciazy pojawia sie juz we wczesnym etapie ciazy tzn. np.juz tydzien po zaplodnieniu....czy raczej dopiero pozniej...dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferdie20
witam. Czy jest mozliwe zajscie w ciaze podczas seksu oralnego ?.dokladnie chodzi mi o to ze on mogl miec plemniki w ustach po moim pocalunku?czy prawdopodobienstwo jest znikome? Dodam ze miedzy jednym a drugim minelo jakies dwie godziny a on w miedzyczasie jadl i pil .Bede wdzieczna za pomoc bo nie wiem czy to byla niebezpieczna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość septemberr
Czy luteina na wywolanie okresu jest dostepna bez recepty?...a jesli nie czym można ją zastąpić bo teraz nie bardzo niestety mogę wybrać sie do gina a okres mi sie spóźnia jakies dwa tygodnie już..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilijeczka
POMINEŁA PANI MOJE PYTANIE PROSZE O ODPOWIEDŹ>>>>>>>>>witam ponownie:D:D:D Ma problem albo nie ........nie wiem dlatego pisze:) Kochałam sie z chłopakiem 6dni przed okresem (przez 4 dni)za dwa dni dostałam okres. I postanowiłam wziasc jednak te tabletke anty(novynette)I a mam tradycyjnie dwa pytania:gdy wyciagłam tampona poczułam nie miły zapach taki w przybliżeniu jakby kwaśny czy to normalne??Nie wiem moze przez ta tabletke bardziej zwracam uwage na tekie rzeczy.....?? 2-czy mogłam zajsc w ciaze przez ten tydzien przed okresem??(uzywalismy prezerwatyw,no ale wiadomo jak to jest)i czy wtedy dostałabym norlamnie obfity jak zwykle okres i czy tabletki by zaszkodziły dziecku??(to ostatnie pytanie tak na matginesie) Pozdrawiam i bardzo bardzo dziekuje z góry za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mottylek
witam to znowu ja=] Mam pytanKoo czy jest mozliwosc ze tabletki z karotenem dzialajace na brazowienie skóry obnizaja skutecznosć tabletek antykoncepcyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina2801
Mam straszny problem,nie mogę pracować.ten problem to bolesne miesiaczki.Z tym toważyszą mi objawy;wymioty,biegunki,zimne badz gorace poty,omdlenia,brak kontaktu z kim kolwiek,nie chodze na nogi,nie jem,rozmowa czy co kolwiek mnie doprowadza do wymiotow,czuje sie z tym fatalnie nikt mi nie pomaga.rodzice maja pretesje o to ze wymyslam ze tak az zle sie czuje.Nikt tego nie rozumie?a ja sobie z tym nie radze?czy mogłabym sie do wiedziec czy to choroba?czy stan zapalny?Dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leleth
oczywiscie,tylko sie uspokoilam i przestalam przejmowac (w miare) to od razu w srodku cos 'pękło' i dostalam krwawienia :) dziekuje za wszystkie słowa otuchy, teraz juz wiem,ze wszystko bedzie ok ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onus
kiedy moge wykonac test ciazowy?? ?? na opakowaniu pisze iz juz 6 dni po zaplodnieniu. Minal 11 dzien od stosunku. Kochalam sie dzien po okresie moze dwa , jakie jest prawdopodobienstwo ,iz zasszlam w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postaram się pomoc
ula.m.84---------przodozgięcie macicy to znaczy że tak powinno być,jest ulorozna prawidłowo :) ok 12 d.c występuje u Ciebie owulacja ,dni płodne trwają do ok19-20 d.c. fasolka343------Na tamte op.owszem działanie pigułki prawdopodobnie uległa zmianie ale na te op.które teraz przyjmujesz nie ma już wpływu.Jeśli chodzi o ciąze tamtej dziewczyny to jeśli nie zabp.się dodatkowo przez 7 dni (po ominięciu pigułki)mogła się rpzytrafić ciąza aczkolwiek małoprawdopodone.Też nie wiadomo czy przyjeła póxniej czy też nie. ingusia---nie ma takiej możliwości :) nina862-------- Takie bóle wcale nic dobrego nie dają.Lepiej sprawdzić na usg co się z nim teraz naprawde dzieje.Przy pigulkach on szybciej będzie się wchłaniał. barbaraaa----Najlepiej zabepieczyć się do końca cyklu. dzonka---Nie znam tych leków przeciwmigrenowych ANETKAAAAAAAAAA--------Okres może być normalny. Laura z Wawy-------Obejmuje ciężkie zmiany zapalne lub zwyrodnieniowe, oraz takie zmiany komórkowe które narzucaja podejrzenie zmian nowotworowych.III grupa wymaga wykonania kolejnego badania cytologicznego w krótkim czasie. (po leczeniu np. przeciwzapalnym). Jeżeli nadal w badaniu utrzymuje się III grupa należy wykonać badanie histologiczne. Zabieg całkowitego wycięcia szyjki macicy polega na usunięciu szyjki macicy z górną częścią pochwy z pozostawieniem trzonu macicy. Węzły chłonne miednicy usuwa się przy użyciu techniki laparoskopowej. Ta metoda leczenia jest odpowiednia tylko we wczesnych postaciach nowotworu szyjki macicy. Dzięki pozostawieniu macicy kobieta ma nadal szansę na zajście w ciążę. Na miejsce po amputacji szyjki macicy zakłada się szew, który ma znaczenie dla podtrzymania ewentualnej ciąży. Poród dziecka przeprowadza się za pomocą cesarskiego cięcia. magnolia222----Biały śluz jest takim nie pewnym objawem że cięzko nawet odp.na te pytanie.Nie musi on występować by można bylo mówić o ciąż ferdie20------ Taka sytuacja jest maloprawdopodobna na ciąże septemberr---- Luteinka tylko na recepte.Inne śr.również na recepte :) wilijeczka--------odp :) odp masz na str.51 z godziny 21:45 :D mottylek------Nie znam skłądu tych tabletek pistacja87---------Nie mają duzo hormonów,są przepisywane czesto młodym kobietą,dziewczyny mówią że są źle oznakowane :):):) Paulina2081-------- Doskonale Ciebie rozumiem :) W takim razie możesz sobie rpzynieś ulge domowym sposobem np:Zastosuj ciepłe okłady (np. ciepła kąpiel, butelka z gorącą wodą lub rozgrzewający okład na brzuch,Pij dużo płynów, ale unikaj alkoholu.Jeśli ból nie bedzie mniejszy lepiej udaj się do ginekologa który to przepisze Tobie tabletki przeciwbólowe ale dostępne na recpete.Czy bieżesz może pigułki antyk.??? leleth--------Bardzo się ciesze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolka343
bardzo dziekuje za odpowiedz! ta sytuacja z ta dziewczyna jest o tyle dziwna ze ona po tamtym opakowaniu w ktorym zapomniala tabletki dostala okres.wiec mogla byc w ciazy?po tym jeszcze zjadla kilka opakowan i tez dostawala okresy.czy to mozliwe czy ktos jakies brednie opowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina2801
nie biorę żadnych pigułek.A te domowe sposoby nie pomagają mi.Jest jeszcze gorzej.Tylko zastanawia mnie co to może byc?Studjuje wszystko co sie da na te tematy i nikt nic nie pisze.A lekarze mówią ze niby wszystko oki zebym sie nie martwila.Ale chce żyć normalnie.A nie mogę!!!!!martwie sie tym.Ale chruje na bakterie ukladu moczowego,to eschelichacooli może to ma wpływ na moje dolegliwości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napraee am wyluzowac? bo te tabletki byly w 7 dniowej przerwie (ten cholerny hellicid) a to bylo 6 dni temu.. czyli tym ew. preejakulatem mam sie nie stesowc? wiem ze uipiersliwajehstem ale... wszystko mnie juz dobija;( dola mam ogolnie boje sie tej farmakologii w poniedzialek i wogole jest do DU**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onus
czekam na odp.. ciagle mam wrazenie iz jestem w ciazy mam dziwne bule brzucha i mi sie czesto odbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilijeczka
No tak przepraszam ale ze mnie gapa!!!!! Tak to zapach krwi........;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×