Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Minnnie

Czy jesli nie bede wcale karmić piersią to

Polecane posty

Alexxa ja też chciałabym karmić jak najdłuzej (napisałam to zaraz na początku), jak to bedzie mozliwe to bedzie najważniejsz a przy okazji w miare mozliwosci poprostu dbać o siebie - wiec mysle że chodzi nam mniej wiecej o to samo - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzycie głupoty
W sumie autorka zapytała czy straci na urodzie jeśli będzie karmic piersią. Odpowiedz: zależy od predyspozycji Twojej skóry i tego jak bedziesz karmic, jak będziesz dziecko od tej piersi odstawiac, czy bedziesz piersi masowac, stosowac kosmetyki ujędrniające, zimne natryski i cwiczenia na mieśnie klatki piersiowej. Częśc to genetyka częsc właściwa pielęgnacaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxa
AnA - pewnie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzycie głupoty
eeee ale i tak wyszło na to że jestem nawiedzoną lalą, której zależy wylącznie na wyglądzie barbie by jarac swojego tępego i pustego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uh
Bzdura. Jeżeli pogodziłabym się z genetyką byłabym grubą baba pokrytą rozstępami (to u mnie rodzinne). Wiedziałam co mi grozi i działałam z wyprzedzeniem, juz jako nastolatka uprawiałam sport. Dziś jestem grubo po trzydziestce, urodziłam dwoje dzieci, karmiłam je piersią i jestem zaprzeczeniem praw genetyki. W przeciwieństwie do kobiet z mojej rodziny nie mam rozstępów, cellulitu i obwisłych cycków, jestem szczupła i uprawiam sport razem z moimi dziećmi. Nie wolno sie poddawać, trzeba działać. Dobry wyglad to dla kobiety dobre samopoczucie, a to odbija sie na relacjach z partnerem, dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uh - jestes mądrą i świadomą siebie kobietą tylko pozazdrościć podejścia do zycia:) pieprzycie głupoty - mysle podobnie jak ty;) pozdrawiam wszystkie racjonalne kobiety które uważają ze macierzyństwo nie jest zaprzeczeniem własnej atrakcyjnosci i kobiecosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie
autorka nie prosila was o zdanie na temat karmienia piersia a tylko o informacje na temat wygladu piersi po karmieniu. wiec wypowiadjacie sie na temat albo wcale. od razu widac ze zakompleksione panienki z Polski pisza- ja mam takie zdanie i jest najelpsze kropka, a ty moja droga jestes glupia egoistka. a co was obchodzi czy ktos chce karmic piersia czy nie. ja uwazam ze osoby tak jadowite jak wy nie powinny miec w ogole potomstwa bo po co takie zachowania mnozyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sluchajcie
a wiekszosc z najezdzajacych na autorke i tak pewnie od zawsze ma obwisle cycki wiec nic do stracenia to i karmia latami. ja mam piekny biust i tez zamierzam karmic jakis miesiac. potem przechodze na mieszanki. wyglad mego ciala jest dla mnie bardzo wazny i zamierzam sie starzec ladnie. i jeszcze wychowac dziecko na madrego, tolerancyjnego czlowieka. i nic wam do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chce miec po ciazy
piekny biust i bede go miala. i chce tego dla siebie a nie tylko dla meza. wiem ze on by zaakceptowal gdyby nie byly juz tak ladne jak teraz ale ja chce zeby byly. i beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×