Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwina_28

DLA WSZYSTKICH KTORZY CHCA WYCHODZIC Z DOMU I SPOTKAC SIE Z CIEKAWYMI LUDZMI

Polecane posty

ach ty biedna stonogo :) no ale ja tylko dwie ręce mam do ogrzania więc nie bedzie latwo. ale moze sie w czlowieka przemienisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moze znajdzie sie jakis mily.....i cie ogrzeje? chociaz ich na topiku raczej nie znajdziesz:) musisz szukac gdzies indziej.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego Ty masz nik usmiechnij sie??:) nie szukam :) wiem jak to brzmi ale nie szukam:) zreszta wystarczy mi poprzygladac sie na kolegów, na znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio moj nick jest dlatego taki, ze jak czasem nie mam na nic ochoty i czuje sie bardzo zle, to wystarczy maly usmiech a swiat staje sie zupelnie inny, bardziej kolorowy......;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada śnieg, pada śnieg.... Znowu zima:-(( Wczoraj ubrałam choinkę, mężulek upiekł pierniczki.... Jak ja lubię adwent:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie... ja musze tez przytargać choinke ale to najwczesniej w weekend albo później jak bede miec urlopik :) boimy sie ze pies bedzie bombki ściągał, hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokolwiem_powiem
witam w ten sloneczny dzionek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :D Z choinką jakoś tak jesteśmy bliżej świąt więc dlatego już stoi:-) Wczoraj właściwie leżała bo mój dwulatek chciał sięgnąć aniołka z góry. Jaką choinkę macie / będziecie mieć? Ja mam jodłę kaukazką - jest gęsta, wyskoka i w ogóle piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miec sztuczne drzewko ktore jest b.ladne i wygodne. co prawda nie ma tego zapachu co naturalne ale nie opada z igiel i do tego nie trzeba wycinac lasow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc cokolwiek powiem. ledwo zima sie zaczela a juz mam jej dosc. szczegolnie jak mam jechac autem - to auto w zime sie zachowuje jakby 5 lat wiecej mialo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łodzianka_30
czesc wszystkim zauwazylam topik z mojego miasta i nawet na temat dzis wybieram sie do RIF RAF, chyba wiekszosc Lodzian powinno wiedziec gdzie to jest jezeli ktos ma sie ochote dolaczyc to bede tam od ok 18.00 serdecznie zapraszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w koncu ktos zaczyna pisac na temat topiku:) czesc Łodzianka_30-->>jasne ze wiem gdzie to jest i z mila checia dzis sie tam wybiore:) pozdrawiam wszystkich w ten zimowy dzionek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, Rif Raf to badziew, przynajmniej jak tam bylem z 5 lat temu. czy ten lokal sie zmienil od tego czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawi to podobno spotykaja sie a nie siedza na topiku kwiatek czesc facet78, czesc stonoga jesli chodzi o rif raf to bylam tam niedawno i wcale nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z sentymentem wspominam 77 rozwalila mnie ta kultowa kaliska... w opowiesciach byla wystrzalowa ale w realu sie zawiodlam:) a i podejrzany lokal na przeciwko moich okien :) z takim dreszczykiem obserwowalam bojki pod nim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga -->> 77 to spoko klub. kaliskiej jakos nie kojarze, chyba nie odwiedzalem tego lokalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianka_30
witam dziekuje ze mily wczorajszy wieczorek usmiechnij sie -milo bylo Cie poznac:) rowniez dziekuje ludziom z innych topikow ktozrzy sie z nami razem bawili:) musimy wiecej organizowac takich wyjsc luki_30 -tez milo bylo cie poznac milego wieczorka wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×