Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwina_28

DLA WSZYSTKICH KTORZY CHCA WYCHODZIC Z DOMU I SPOTKAC SIE Z CIEKAWYMI LUDZMI

Polecane posty

a co chcialbys dostac od mikolaja??? moze jestes za bardzo wymagajacy jezeli chodzi o prezent i dlatego mikolaj do Ciebie nie przychodzi bo nie ma takich funduszy.... moze zazycz sobie jakas drobnostke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, to nie o to chodzi ze jestem wymagajacy, po prostu u nas w domu sie tego nie praktykuje i tyle, a ja jestem praktyczny i chcialbym dostac np. jakies cieple porzadne rekawiczki skorzane z misiem w srodku bo mam badziewne ktore mi sie przecieraja a ty co chcialabys dostac od mikolaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze mam problem co kupić na prezent. A kiedy ma się dużą rodzinkę to już w ogóle masakra:-)) Niby wszystkiego jest pod dostatkiem a człowiek zawsze zastanawia się godzinami ( w moim wypadku miesiącami:-)) co kupić aby obdarowany był zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołoczek -->> to podobnie jak u mnie, tez zawsze mam problem z wybraniem odpowiedniego prezentu:)) a ty kwiatku???jak wybierasz prezenty dla tych ktorym chcialbys je wreczyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pytam sie co dana osoba chce, zawsze sie cos takiego znajdzie, potem szukam w sklepie i ew. dopytuje sie czy moze byc takie to a takie. dla mnie to lepiej niz dostac niespodzianke ktora mi sie nie spodoba no chyba ze ktos jest na tyle dobry i domyslny ze faktycznie niespodzianka mi przypasuje - to taki prezent bardziej wartosciowy jest od oczekiwanego no ale to tez zalezy na ile mi na danej osobie zalezy, bo czasem np. uslysze wczesniej co by ten ktos chcial i wtedy wiem co kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chyba wole niespodzianki...nawet jak czasem moga mi nie przypasc do gustu:) niespodzianki to takie prezenty dawane z serca a nie to ze ktos sobie sam wybiera prezent(chyba samo slowo prezent ma w sobie to cos ze ma byc prezentem a nie rzecza wybrana przeze mnie), chociaz fakt tego ze jak czasem sie uslyszy przez przypadek od kogos ze chcialby akurat dostac konkretna rzecz jest dobrym pomyslem bo wtedy nie trzeba za duzo myslec nad jego wyborem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba za praktyczny jestem bo wole zeby sie nic nie zmarnowalo przede wszystkim i dlatego wole uzgodnic niz dostac cos co mi sie nie przyda. PS moge miec opoznienia w odpowiedzi bo cos sie goracy dzien szykuje widze i chca mnie na weekend zarobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie sie nawet zachcialo pracowac :) humorek mam troche lepszy bo sobie z toba pogadam :) zaraz otwieram maile jakie mi naprzychodzily, brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiechnij sie -->> no pewnie, czuje ze sie ktos mna interesuje :) koloczek ja sie akurat zajmowalem zestawieniami o statusie linii produktow, wyslalem to wlasnie szefostwu i niech se obejrza czy im pasi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a Ty kołoczek czym sie zajmujesz? bo po stopce to bym powiedzial ze dzialanoscia charytatywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ I jak mikołaj ? ? Coś dostaliście ? Ja wczoraj dostałem tylko cukierka. Właścieciel sklepu, który kontrolowałem, stał w czapce mikołaja i rozdawał. Sytał mnie i znajomego czy byliśmy grzeczni. A ja mu na to : właśnie przyszliśmy panu zadać to pytanie :-D No ale było miło. Przedłużanie komuś koncesji na alkohol to rutyna, tyle że niezbędna jest kontrola. kołoczek Jeśteś wolontariuszką jakiejś organizacji charytatywnej ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc /oliweczka/--->>topik jak narazie jest w naszym uzytkowaniu ale wszystkich serdecznie zapraszamy facet78-->> jak pisalam wczesniej, mikolaj podobno ma przyjsc dzis do mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×