Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwina_28

DLA WSZYSTKICH KTORZY CHCA WYCHODZIC Z DOMU I SPOTKAC SIE Z CIEKAWYMI LUDZMI

Polecane posty

witajcie:) jest tyle osob do randkowania ze wystarczy tylko przebierac:)) stonoga a Ty dlaczego nie randkujesz z kwiatkiem? czesc facet78 w koncu sie pojawiles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja nie lubie lalusi:) a z takim nikiem to on za meski byc nie moze:) poza tym ja stracilam chyba zainteresowanie plcia przeciwna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jajaaaaa. no tak to mnie jeszcze nikt nie okreslil :D. ty stonoga pewnie lubisz jak facet wali na odlew po ryju i bluzga, nie? :P no ale jeszcze raz sie przekonalem ze poznawanie przez internet nie ma raczej sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, już ciii. Teraz poćwiczymy. Każdy pokazuje uśmiechniętą mordkę. No już... uśmiechamy się do siebie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stonoga, kto wie czy sie nie dam poznac? faktem jest ze kafeterie traktuje jako rozrywke ale nieprzypadkowo jestem na takich a nie innych tematach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak godzinę temu dałam na luz to instruktor mnie opindolił ze za wcześnie. Więc teraz już jestem ostrożniejsza z luzem:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż kołoczek tak bywa, to zwykłe emocje ludzkie... roznie bywa, to jak w zyciu. co tam u ciebie na śląsku? też zima powoli idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszą to progności niestety. a czegóż sie stonogo boisz? że nóżki stonoże sie połamią na lodzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie miałam inspekcję z ochr. środowiska. Dostałam mandat za to ze nie ma w sklepie termometra. Mandat 10 zł:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×