Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwina_28

DLA WSZYSTKICH KTORZY CHCA WYCHODZIC Z DOMU I SPOTKAC SIE Z CIEKAWYMI LUDZMI

Polecane posty

Więc na swój temat napiszę: jestem kołoczek, mieszkam na śląsku i nie zawsze jestem słodka jak śląski kołoczki :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatku, widzam że też poradzisz godać po naszimu:-)) Kołoczki to słodkie bułki, ciastka... Ja na śląsku mieszkam od 4 lat ale jestem dziewczyną z mazur:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, to krewny kołacza znaczy się ;). a co, brak pracy wygnał Cię z tej ślicznej krainy jezior i pięknych widoków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie można tak powiedzieć:-)) Tu gdzie mieszkam też jest ślicznie. Mieszkam w lesie nad rzeką... więc to prawie jak mazury:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky you... tez bym chcial tak mieszkac. ale w sumie nawet bloczyska maja swoje plusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkałam w bloku przez rok. Czułam się jak królik zamknięty w klatce. Jedynym plusem mieszkania w bloku było to że stał on prawie w lesie. Słyszałam o czym rozmawiają sąsiedzi, po odgłosach z w.c. mogłam się domyślać co jedli... Ble. :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiechnij się--- ale przynajmniej widzisz czym oddychasz jeśli mieszkasz w centrum :-)) Stonoga --- co Ci jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kołoczek, taki zywot mieszkania w krolikowni:) ja mieszkam w domku, tez mam dookala super widoczki:)))az milo wyjsc z domku stonoga-->>co sie stalo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc stonoga. co tam koleżankę zmogło? koloczek --> to mialas jakis fatalny blok, ze wszystko bylo slychac. jak blok jest porzadnie zbudowany to nie ma takich atrakcji :P a odpada dbanie o dom, otoczenie (bo np. spółdzielnia wynajmuje ludzi do tego). i tak jak usmiechnij sie powiedziala o ile nie jest to klaustrofobiczna zabudowa, jak np w centrum Lodzi to moze byc niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Cokolwiek:-)) Kwiatku, dla mnie przyjemnością jest chodzić np. z grabkami, konewkami.... Uwielbiam wiosnę i lato, zawsze rano siadam z kubkiem kawy w altanie i słucham jak świat budzi się do życia. W niedziele (w tygodniu pracujemy) zawsze jemy śniadanie w altanie. Kiedyś mój synek chciał nakarmić wiewiórkę jajkiem :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koloczek, ano to wlasnie najwiekszy urok mieszkania w domku. ja to robie tak ze jak jest ladna pogoda (wystarcza mi taka jaka byla w weekend) to wypruwam od razu do lasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawodowo to zaopatruję rolników w środki do produkcji, czyli jak jesz np. sałatę to wiedz ze ona była pryskana środkiem na potencję może ode mnie:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×