Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Mój mąż lubi się bawić , ale nie ma na to czasu , wiec siłą rzeczy rzadko gdzieś wychodzimy . Mnie się zdarza czasami z koleżankami gdzieś wyjść , ale wolę z mężem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje koleżanki ,są też mało ruchliwe i mam ich niewiele( niestety:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie kciuki od jutra zaciskam pasa> Moja siostra ,nic nikomu nie mówiąć schudła 4 kilogramy! Ja niestety chyba dorobiłam się w czsie urlopu następnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro się zwaze, i zrobie stopke będzie mnie mobilizować!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg ja też nie mam zbyt wiele koleżanek , ale ostatnio coś się zmieniło . Chyba to ja się troche bardziej na nie otworzyłam , choć w dalszym ciągu nie mam do nich zbyt dużego zaufania . Oczywiście ,że trzymam kciuki za twoje odchudzanie i podaj swoje wymiary . Ja się zważę pod koniec tygodnia . dzisiejszy dzień bez żadnego grzechu ( choć się jeszcze nie skończył :D 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja nagrzeszyłam ,bardz dużo!!!!!!!!!!! najadłam się chyba na zapas:( Teraz pije czerwoną herbatke to moja kolacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My pojechaliśmy w piątek, do moje kochanej rodzinki na Kaszuby. Trudno było tam utrzymać dietkę. Zobaczę jutro rano. Ale tam było tak miło, że nie żałuję. Chleba i tak już jem bardzo mało, ziemniaków, prawie wcale. Tylko ciasto kusiło. Ale Batoniki, cukierki itp nie robią już na mnie wrażenia. Życzę wszystkim sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojechałam przy okazji do Gdańska na zakupy ciuchowe. Podobał mi się bardzo jeden ciuszek i kupiłam go mimo tego, że jest troszkę za mały. To będzie taka nagroda za schudnięcie. Dopiero wtedy będę mogła go ubrać. Zobaczymy - kiedy to nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Jerta , ja postepując w ten sposób , mam pół szafy za małych ciuchów :D , ale coś się ruszyło , w kilka zaczynam sie miescić , tylko ,ze trzeba w nich jeszcze jakoś wyglądać .:D . Meg u mnie wczorajszy dzień bez wpadek - grzecznie cały dzień na diecie , dziś też zapowiada się spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dziewczyny ja też nie mam koleżanek ani za duzo towarzystwa tak mi wyszło ale wypady zdarzają mi się czasam głupi i są superi taką spontaniczność lubię:) . Trzymam kściuki za WAsza dijetę mojbrzuch dalej jest i mnie nie mioilizuje na razie nic:) a stroju kąpielowego w tym roku nie zalożę:) Jerta ciuch założysz ani nie zauważysz kiedy. MYkam bo słyszę głosy za pleców moja kolej:D pz drogie panie:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZISIEJSZY DZIEŃ znowu bez wpadek dietetycznych - tak trzymać . Jak wam minął dzień , u mnie zupełnie znośnie . Spotkałam się z kilkoma koleżankami na kawce , i zaplanowałyśmy wyjazd do teatru na srode . Bardzo sie ciesze , bo nie byłam już pół roku , a strasznie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej a1sa zabierz mnie do teatru:) I Gratuluję dyscypliny tak trzymaj:):):) POwodzenia:) i miłego dnia bez wadek żywieniowych WAm życzę a i herbatkę czerwonom zostawiam:)za to ja mam wpadkę WADEK a miało być WPADEK > TO NARKA:):D:):D:))D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wczorajszy dzień był bardzo udany, pełna mobilizacja, byłam w pracy więc jadłam tylko to co zabrałam z domu ,ale dzisiaj znowu obiad:( ŁAZANKI!!!!! kolacji już nie będzie. CÓrka ma ochote troszke schudnąć, więć będe gotować mądrze. Właśnie mąż wrócił od lekarza, mam dobre i zle nowiny,idziejuż03.03, do szpitala,ale chirurg nie jest pewny czy to jest torbiel wlosowy,dopiero jak otworzą to zobaczy.:( teraz znikam do pracy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , nie miałam jak do was pisać , bo komputer nam się zepsół . Teraz już wszystko w porządku . Słuchajcie , byłam wczoraj w teatrze na sztuce Habitat . Jedną z głównych ról grała dziewczyna , która w M jak miłóść grała Marzeną sąsiadkę studentów , oraz Wrocławski jak zwykle świetny . Spektakl był niesamowity , świetny , super . Teraz druga rzecz Ja durny debil zważyłam się podczas @ , a przecież wiem że wtedt tyję , ale trudno . W poniedziałek podam znowu wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam U mnie też coś slabo dziala ,albo to internet,dwa dni nie mogłam wejsc na żadną strone. dieta pomalutku, teraz będe walczyć razem z corką więc musze rozsądnie przygotowywać posiłki. Dzisiaj wielki dzień,przekroczam magiczną 40!!!!! ważyłam się w pracyi ciągle widze 65KG, od wakacji :( a było już nawet poniżej 62kg,ale może coś teraz ruszy. Ferie zleciały tak szybko ,i właściwie dzieciaki nic nie robiły ciekawego.Mam wyzuty sumienia, ze nic im nie zorganizowałam.ale choroba męża pogmatwała nam plany. wczoraj poracowałam troszke na dworze pogoda była naprawde wiosenna.mam nadzieje że już tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam U mnie też coś slabo dziala ,albo to internet,dwa dni nie mogłam wejsc na żadną strone. dieta pomalutku, teraz będe walczyć razem z corką więc musze rozsądnie przygotowywać posiłki. Dzisiaj wielki dzień,przekroczam magiczną 40!!!!! ważyłam się w pracyi ciągle widze 65KG, od wakacji :( a było już nawet poniżej 62kg,ale może coś teraz ruszy. Ferie zleciały tak szybko ,i właściwie dzieciaki nic nie robiły ciekawego.Mam wyzuty sumienia, ze nic im nie zorganizowałam.ale choroba męża pogmatwała nam plany. wczoraj poracowałam troszke na dworze pogoda była naprawde wiosenna.mam nadzieje że już tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam U mnie też coś slabo dziala ,albo to internet,dwa dni nie mogłam wejsc na żadną strone. dieta pomalutku, teraz będe walczyć razem z corką więc musze rozsądnie przygotowywać posiłki. Dzisiaj wielki dzień,przekroczam magiczną 40!!!!! ważyłam się w pracyi ciągle widze 65KG, od wakacji :( a było już nawet poniżej 62kg,ale może coś teraz ruszy. Ferie zleciały tak szybko ,i właściwie dzieciaki nic nie robiły ciekawego.Mam wyzuty sumienia, ze nic im nie zorganizowałam.ale choroba męża pogmatwała nam plany. wczoraj poracowałam troszke na dworze pogoda była naprawde wiosenna.mam nadzieje że już tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boże ,wysłanie tego zajeło mi całą wieczność, a1sa --zazdroszce teatru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg - gratulacje i serdeczne zyczenia - przede wszystkom duzo zdrowia i spelnienia wszystkich marzen 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a 1sa---> wielkie dzięki. Dla siebie już wybrałam prezent z Avonu, krem dwu fazowy pod,i nad oczy ,oraz serum na zmarszczki mimiczne.Trzeba teraz zadbać o siebie( więcej wklepać:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety mam uczulenie na kosmetyki Avonu , uzywam Dermiki , ale masz racje musimy o siebie dbac , ja to zreszta lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fatalnie się czuję mam @ , okropna pogoda , jakieś chyba osłabienie mnie ogarnęło . Mam nadzieję ,że wy jesteście w lepszej formie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Najpierw MEG wszystkiego najlepszego🌼 zdrówka i spełnenia marzeń:)🌼 /STO LAt:). Mnie też nie chodziła kafeteria aż do dziś. a co do kosmetykow Avonu są dobre ale sąteż fajne rzeczy w Oriflejmie:). MAm teraz porównanie bo otrzymałam z obu firm kilka prezentów.Mykam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa mnie też dziś dziwnie czuję jakby z mnie uchodziły zmnie siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 dokładnie trafiłaś w sedno - jakby uszły ze mnie siły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×