Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

a1sa to kiedy ten wielki Dzień że próby w kościele .Żeby tylko była pogoda bo jak zimno to żle:) , to powodzenia1asa na próbach:) Acha topik nie może pajsć :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komunię mamy 11 maja , ale dzieci dużo i nie wszystkie nauczone jak nalezy zachowywać się w kościele i trochę to potrwa zanim sie nauczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za długie milczenie,ale nie chciałam was zanudzać swoim jojczeniem. Moje samopoczucie juz troszke lepsze, może to pooda je porawia. U was jak czytam wszystko ok,wiosna was mobilizuje ,co i mnie się przyda. Jeśli chodzi o topik to nie ma obawy nie zniknie, ( obiecuje) Ostatni , kursowałam tylko ,praca -dom, a w domu właściwie to przesypialam większość czasu. ale teraz już koniec z tym użalaniem się na caly świat ,biore sprawy w swoje ręce. Jeśli chodzi o diete to już nic nie rozumiem, spodnie mi spadają ,a waga bez zmian, chyba schudłam tylko w pasie,a to co schudło to zeszło na biodra? terz bede miala więcej ruchu na dworze to może będą jakieś efekty. znikam do szklarni sprawdzić czy już coś można zerwać,.Musze też zabrać się za ogródek ,bo wstyd,leży odłogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wiosennie i słonecznie:). u mnie znów chlopcy uatrakcyjnili mi życie wczoraj :) Byli na meczu i musieli uciekać przed kibicami drużyny której nie kibucują a ja to widziałam z okna i szłam ich szukać . Myślałam że zawał dostanę .Bołam się o nich i chyba już nie pójdą na mecz albo będę po nich chodzić :). Wiem że to obciach ale chyba ja będę mieć spokojniejsze sumienie i mniejszy strach:) .Mykam bo mam ochotę na spacer pókisłonce świeci. a1sa jak u WAs w szkole egzaminy?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , ja znowu od dentysty :( , ale już pomału kończę .U mnie waga spada , ale bardzo poimału . To zreszta bardzo dziwne , bo spożywam naprawde głodowe jedzenie , ale to nic najważniejsze że nie idzie w górę . 765 chodź po chłopaków ,żeby oni ciebie nie widzieli ,a żebys ty ich widziała :) , Meg 🌼 na pewno będzie wszystko dobrze , najwazniejsze że znowu się do nas odezwałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Za oknem już znowu szaro, zapowiadali burze:( a1sa->zzdroszcze pięknego uśmiechu, wart jest tego cierpienia u dentysty. 765--> masz racje że bojisz się o chłopców,teraz na ulicach( i nie tylko)jest bardzo niebespiecznie. Moja corka weszła w faze chodzenia na 18-nastki, co tydzień impreza!a ja siwieje ze strachu.czy coś złego sie nie stanie.do tej pory malo wychodzila,ale teraz nadrobi wszystko. a1sa-,teraz masz dużo zamieszania,ja za rok ,aż sie boje cały maj będzie ciężki , matura córki i komunia syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,Meg wiem co możesz czuć gdy córcia na 18 bo naprawdę te czasy są takie dziwne i tyle się słyszy o jakiś tabletkach gwałtu i innych rzeczach że może stać się dziewczyną bo myślę też o mojej Coś wbrew ich woli . Moja dziś pojechała na 3dniowe skupienie Z dzieci Marji i pogoda jej dopisała . A moi chłopcy wypad z piłką nawet ich nie widziałam po przyjściu z pracy bo tylko mi się odmeldowali że idą .A ja dziś sama bo mążo 2zmianie ale chyba tez wybędę tylko nie mam z kim .A może któraś z Was pójdzie ????.Zapraszam a potem kawka :) w jakieś knajpce:) Ale by było Fajnie:)>pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . 765 masz rację ,że fajnie byłoby wybrac sie razem na spacer , myslę ,że miałybyśmy sobie wiele do opowiadania . Na razie musze kończyć , bo przyszedł fachowiec od rur w łazience . Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem Cały wieczór jestem do waszej dyspozycji,Ja juz gotowa do wyjścia, wlosy zrobione,właśnie będe malować paznikcie, wiec czekam na propzycje:) A tak poważnie,to mam wolny wieczór, i tak będe czekać na córke, więc jak macie ochote poklikaać to zapraszam. Męża nie ma ,mały ogląda film na Disnej chanel, a ja buszuje po necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że wszyscy zajęci chyba ,czeka mnie wieczór z telewizorem(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , dziś maszeruję do ogródka - nareszcie pora wziąć się za porządki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hura mam kompa z hasłem pośpiesz się .Więc miłej soboty . Miłych prac w ogródku czasem zazdroszczę dzialek można by gdzieś posiedzieć pogrilować ale wiem też że to robota a niestety w tej by mi nikt nie pomógł więc tego mieć nie będę choć nigdy nie wiadomo:):):) . A1sa jak samopoczucie przed komunią:):)????. Meg doczekałaś się córki:) . Wiecie czasem miałbym ochotę mieć własnego kompa i być nie zależną od dzieci ale wtedy każdy chciałby mieć swój i moje M3 przypominałoby pracownię komputerową:). To narazie. i zostawiam WAm po wiosennym Kwiatku dla Każdej po Zonkilku:)🌼 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miały być żonkile ale liczę na Waszą wyobrażnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie:) wczoraj cały dzień w pracy,dzisiaj pogoda piękna wiec ciagle szukam powodu do wyjścia na dwór.niestety niedługo zaczne się szykowac do pracy. Dzisiaj mam samochód więc zachacze o market, bo w tygodniu niechce mi sie dzwigać zakupów. dzisiaj nawet poedalowałam troszke na rowerku, nie wiem czy coś spaliłam,ale nogi miałam jak z waty:( Teraz dużo chodze na piechote ,więc może można to zaliczyć jako gimnastyka? Zycze wam miłej niedzieli ,do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w dziwnym nastroju od rana chlopcy słyszeli że zginął kibic Ruchu Radzionków a po przyjściu z kościała okazało sięże to ich młynowy jest to ktoś kto zaczyna śpiewy na sektorze i jeszcze z nimi był w środę na meczu bo moi na wyjazy nie mają pozwolenia. i jak tu się o nich nie bać???? Wiecie jak to do Was piszę to mam łzy w oczach. Co to się dzieje Jakie wzorce i co powiedzieć młodym .Jak ich uczyć tollrrancji i tego że każdy może mieć swoją drużynę której jest fanem przecież kibic nie musi oddać życia za drużynę przecież to nie ojczyzna ani wiara??? tylko hobby.Wiecie tylu pytań co dziś się nasuwa wzwiązku z kibicowaniem moich chłopców nie miałam a jeszcze niedawno sam im na ti pozwoliłam i męża gdy byli młodśi posyłałam z nimi na mecze bo przecież to faceci i powini aże i stadion blisk mojego domu to nie widziałam zagrożenia. Ale po śrdzie i dzisiejszym dniu juz sama nie wiem. Sorry za wywód tak długi ale mnie dziś ta sytuacja przerosła a jeszcze pogrzeb a przecież inm nie zabroniię isć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 wcale sie nie dziwie ,że martwisz sie o chłopców , przeciez to dobrze mieć jakąś pasje , ale jak ją miec jeśli nie wiesz co cię za to spotka . To okropne co jedni młodzi ludzie moga zrobić drugim , ja też bym sie martwiła , gdyby mój syn chciał iśc na ten pogrzeb bo nie wiadomo czy ktos nie będzie się chciał na kimś odegrać . Uważam ze powinnaś być czujna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa sprawa głośna jest na Polskę kłótnią chłopców nie ma dziś końca każdy broni swoich:):) swojej drużyny:); przed chwilą w regionalnych wiadomościach podali że pół roku temu zginłął ojciec tego chłopaka ja nie chciałabym być dziś na miejscu tej kobiety :(:9 to chyba idzie przyjsć o rozum:(.Wiecie nigdy takich spraw nie przeżywałam bo tylko o tym się słyszało i swoje się skomen:towało i dziś tylko o tym się gada bo może to \"\"własne podwórko'' cos co dotyczy też moich bliskich. Mykam bo jestem nudna i monotematyczna ale sam się sobie dziwię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obciło mi tekst teraz zauwazyłam że tak to przeżywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 wiadamo że chłopcy jeśli są kibicami to przezywaja , a ty musisz im tłumaczyc , na czym tak naprawdę polega życie ... Że to nie jest oko za oko , a oni sami musza dorosnąć do tego żeby odróżnic dobro od zła . Tylko że niestety to my sie martwimy o nasze dzieciaki , a one beztrosko sędzaja czas . Powodzenia , trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Poczytałam ,i aż serce boli .765, masz racje ciągle sie słyszy o tym że gdzieś zginoł jakiś mlody czlowiek ,ale to jest zawsze ktoś anonimowy,dopiero do nas dociera jak to jest ktoś znajomy. U nas niedawno zgineli mlodzi chłopcy, którzy jechali na komisje poborową . a tydzień wcześniej bawili się z moją córką. Ona na mecze nie chodzi( a właściwie chodzi -koszykówki),ale też sie martwie jej rówieśnicy teraz robią prawojazdy, ledwie je dostaną siadaja za kierownicą dobrych samochodów,i brawura robi swoje:(Ciągle jej mówie ,że wole wydać na taksówke,ale niech nie wraca z kolegami samochodem. On sie dąsa bo mówi że jestem przewrarzliwiona i nie wszyscy młodzi kierowcy jeżdza jak wariaci,ale ja wole dmuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie macie plany na majówke? Ja niestety ,spędze ją w pracy:( 1 maja nocka, piątek wolny, sobota niedziela na całe dnie do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , Meg u mnie majówka pracowicie , przeciez to tydzień p[rzed komunia . Nigdzie nie wyjeżdżam - będę zapracowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wczoraj nie wpadłam do Was bo córka wzieła mnie na zakupy kupiłyśmy sobie butki po 10 zł w chińskim sklepie taki fikuśny ale mi to nastroju nie poprawiło bo u mnie ciągle sprawa pobicia na tapecie:) . A 2maja pogrzeb i to kilka kilometrów od nas Co ja mam zrobić??????????? Meg może też trudno powidzieć że tylko młodzi kierowcy są żli ale w nich drzemie brak wyobrażni i nie mają poczucia konsekencji . A twoją córkę też rozumię bo moja mi ciągle tłumaczy jak trudno z odmiennymi poglądami żyć w grupie:):)> ale wiesz najbardziej tłumacz córci że niech nie wsiada do samochodu z pijanym bo to jużnaprawde niebezpieczeństwo wzrasta , Miłej majówki ja 2 do pracy;:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , piszę tak wczesnie , bo mam zaplanowane na dzis duzo pracy i potem może nie będę miała kiedy - mam na głowie sprzątanie łazienek po remontach :( , ale za to będzie ładnie :) , a przez dentyste nie miałam kiedy . Ale mam piękne ząbki , powiem wam ,żew to bardzo odmładza :D . No i musze sie pochwalic wynikiem w stopce :) :) :) . Jeszcze chciałabym schudnac 5 kg , choc juz teraz wyglądam ok. Boję się czy na twarzy nie będzie gorzej jak bardziej schudnę . 765 , jedźcie z mężem z chłopcami na ten pogrzeb , powiedz im ,że nie będą was widzieć , ale gdyby się cos działo , to będą mogli do was przyjść . Nie widze innego rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was majowa .Dziś u mnie żimno a takie plany miałam i nic nie wyszło . A1sa nie mogę ani ja ani mążpojechać na pogrzeb bo my do pracy. A jak Ci idą porządki łazienek??????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A1sa i gratuluję wagi i uporu silną wole tez podziwiam bo ja dalej wszystko alewam:(:( i wiem że żle robię:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , dzis oprócz posprzątania łazienek , to jeszcze częściowo obrobiłam ogród , bo już więcej było chwastów niż czego innego , ale za to jestem padnieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .I po strachu chłopcy byli na pogrzebie i z tego co wiem kibice zachowali się super. mój syn wrócił z czerwonymi oczami i mówili mi chłopcy że chyba nie bło faceta który by nie płakał ale to nie wróci życia młodemu człowiekowi: ( To tyle relacji z stresu:)dnia dzisiejszego:) . A teraz zaczynam majówkę od sprzątania a potem odpoczynek:) i miłe chwile z rodzinką:): To narka :) Miłej majówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×