Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Witajcie , wycieczka udała się aż miło , Praga cudowna , my nareszcie mogliśmy złapać oddech , dużo zwiedzilismy , ale postanowiłam , że pojedziemy tam jeszcze rac . Meg cieszę się że udała się impreza , mam nadzieję że córka zadowolona z prezentów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa Rozpuszczalna - witaj , ja też piję taką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie a1sa--> ciesze się że wycieczka udana:) mnie dzień minoł bardzo szybko,jak zwykle ponocce,zasnełam po obiedzie i obudziłam sie o 17.45! to chyba już starośc? coraz gorzej znosze prace w nocy. wypiłam kawe i teraz będe nocny marek ,a rano znowu niewyspana i kolo się zamyka. dziewczyny jak tam dieta ,bo moja w lesie:( nie wiem czy starczy czasu na zdobycie nowej figury do wakacji ,ale to ostatni dzwonek. Niestety znowu jestem głodna ,skusiłam się na rzotkiewke z jogurtem naturalnym. teraz chyba mykne na M jak miłość, zaglądne wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ,ale wy chyba już śpicie:( polatam jeszcze po stronkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pora isć spać, życze kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg , wczoraj za późno weszłam na naszą stronę , bo nareszcie bysmy sobie poklikały , ale nie wolno nam tracić nadziei :) ja od wczoraj znowu dietuje , ale na razie tak pomalutku rozsądnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a1sa--. strajkujesz czy pracujesz? Ja od dzisiaj też obcielam racje zywnościowe, ale też spokojnie ,bez szaleństw. Musze zastąpić węglowodany czymś co zapycha żolądek, sałata ,owoce, pełneziarna, czyli dużo błonnika. Zjadłam śniadanie i czuje sie strasznie najedzona, bo zwykle go nie jem , ale to pozwoli mi zjeść skromny obiad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg nasza szkoła jest wyłączona ze strajku ze względu na specyfikę , ale się solidaryzujemy z nauczycielami . Ja teraz wknacam ogórki małosolne i pomidory , ale dwie godziny temu zjadłam pączka - o losie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam U mnie jakoś zleciało ,obiadek tylko brokuły i kalafior :) na kolacje makaron z truskawkami ,a sobie zrobie tylko kilka truskawek z jogurtem. ale nie obyło sie bez wpadki zjadlam spory kawał domowego wafla:( Jutro do pracy więc może jakoś będzie. jak mam zaznaczyć wybrane tematy, ciagle mi giną zaznaczam + przy wybranym temacie,a po ponownym uruchomieniu komputera znowu ich nie ma? strasznie mnie to wnerwia,ciągle musze nas szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nas wpisanych w ulubione i nie muszę szukać , Meg ja też miałam makaron z truskawkami na kolacje ,ale niestety sie go najadłam , ale od jutra koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy raz tu
podjcie przepis na makaron, plisssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pierwszy raz tu - o jaki konkretnie ci chodzi przepis - na sam makaron , czy ten z truskawkami :) , napiszę potem , bo teraz pędzę do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja dziś pracowita jestem umyłam okno i zmniłam firankę gdzie ta werwa że na raz moje 3 bo tylko tyle liczy moje M3. Zyczę Wam miłych snów:) a dietki nie przestrzegam i czuję że chyba mi coś przybyło a tego nie chcę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wczorajszy dzień minoł ok, byłam w pracy wiec obyło sie bez szleństw. Dzisiaj szykuje się na Dzień mamy do synka:) Nic mnie tak nie motywuje jak słoneczna pogada,i potrzeba odsłoniecia tego i owego..Letnia garderoba jest bardzo wdzięczna,ale ja najbespieczniej czuje sie w dzinsach i koszulce ,ale dzisiaj musze sie ubrać troszke lepiej.Wskocze w spudniczke ,nawet nogi posmarowałam balsamem bronzującym.:) Pogoda troszke dziwna, niby ma być ciepło ,ale chmury wiszą nad gorami i slonko nie może sie przebić ,wczoraj wiało okrutnie. zero pomysłu na obiad. Jak wróce z miasta to będe myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , ja tylko na chwilę , bo dzis oktawa Bożego Ciała i pędzę z małym na procesję . Meg ja jestem przed @ i choć bardzo się staram , to niestety troszkę podjadam , ale na szczęście w niewielkich ilościach , choć słodko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Hej u mnie dziś słonecznie i a tak jakoś rażniej człowiekowi . u mnie chłopcy załapali że koniec roku i trwa nadrabianie zaległosci ale i tak będzie nie za dobrze a córka uczy się do egzaminów i narzeka że to półrocze trudne i dziwnie ich oceniają:).Milego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam humorek,raczej pod psem:) wczoraj była wywiadówka u córki,kompletna porazka. Nie wiem co jej odbiło,ale to raczej sie dobrze nie skączy.Boje się że bedzie powtarzać drugąklase. bo nioc innego mi nie przychodzi do głowy zmiana szkoły po dwóch latach ? nie wiem narazie mam mętlik. teraz jest pelnoletnia i niech sama posmakuje co to jest odpowiedzialność. jedyna pociecha że nie mam apetytu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Meg może nie będzie tak źle , już w tej chwili nauczyciele powinni ci powiedzieć ,czy zostanie na drugi rok - to jest obowiązkowe . Poza tym szkoły niezbyt chetnie zostawiaja uczniów na drugi rok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:( Zobaczymy ma jeszcze tydzień ,może sie uda.nie wiem jak mogła zawalić trzy przedmioty, ostania wywiadowka była w na początku kwietnia.nie było tragicznie. dzień mi przeleciał ,bardzo szybko, dużo pracy to nie myślałam o kłopotach. Zabraliśmy się do trawników, czyli nowa ziemia i sialiśmy, było troche gimnastyki. dieta niestety została przerwana,ale dużo kalorii spaliłam. teraz padam na twarz, szybko ide się myć i lulu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotruśek
meg 12 Trochę mnie przerazasz, takie świadectwo.............ale będzie lanie na kolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .ja dziś parę godziń spędziłam na pogotowiu syna coś boli brzuch i w lewym boku pani doktor bardzo miła zleciła badania ale nie były złe aból jest mam obserwować i jakby co to do chirurga ato 20 km od domu a ja bez samochodu a chłopcy jutro majątaką niespodziankę od mojego brata bilety na mecz Polska - Dania ale może stan się poprawi. Mykam zaopiekować się chorym .Meg u mnie chłocy tez nie za wesoło i wiem co czujesz ale u mnie gimnazjum a tu liceum:(,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za was i dzieciaki , mówię wam , nie będzie źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczę miłej niedzieli w rodzinnym gronie. A dzieciakom najlepszego z okazji święta:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam . Piekna pogoda , dlatego lece do ogrodu kosić trawę , na pielenie za gorąco a przy koszeniu troche sie opalę :) , co słychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy raz tu
poprosze jeszcze raz o przepis na makaron z truskawkami, czy to się robi ze śmietaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawki sie robi ze śmietana i z cukrem , polewa sie tym makaron - my lubimy świderki . Ja lubie jak makaron jest ciepły , moja rodzina jak zimny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .Dziś trochę luzu ciasto w piekarniu bo miałam wielką ochotę na ciato z rabarbarem. A jak tam Wasza dieta?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dieta beznadziejnie - uwielbiam makaron z truskawkami , truskawki z cukrem , ciasta z truskawkami itd...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×