Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

A1sa jak mały sie czuje:):):)??A ja znów sobie urządziąłm w sobotę wycieczkę ale było fajnie , podoba mi się to wędrowanie:):);. awczoraj koncert kolęd mojego ulubionego zespołu Universu. ale nie ma nic za darmo dziś ppzyszłąm z pracy z chrypą i gorączkom . więc mykam do lózka:):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 , dzięki , mały czuje sie już dobrze . U nas ludzie bardzo chorują , więc uważaj na siebie . W naszym wieku :( z grypą nie ma żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a1sa--> ciesze sie ze z malym juz dobrze:) 765-->uwazaj na siebie:) cos mam przestawione na klawiaturze, nie moge pisac poprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za dwie godziny idę na dyżur do szkoły , no i mogę zacząć ferie , a w sobotę wyjazd . Dietę trzymam raz tak raz siak :) Mam nadzieję tylko ,że nie przytyję . Zamierzam pływać , spacerować , jeździć na sankach i w ogóle spędzić te ferie sportowo . No i będę się cieszyc życiem i nie myślec o diecie . Zdążę przed wyjściem jeszcze poćwiczyć . Ta płyta z ćwiczeniami , którą kupiłam jest bardzo fajna . W zestawie są dwie i nie nudzą mi się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nowa stopka , bo stara mi się nie podobała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Czuję się jakoś słabo głos już mi wraca .Ale dziś o leżeniu nie ma mowy < muszę do rodziców jechać >Coś z ojcem > musze pomóc mamie.A wiecie jak samemu się żle czuje człowiek to nic sie nie chce .Mykam , miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 , trzymam kciuki za tatę i za ciebie , żebyś sie bardziej nie rozchorowała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . a zdrowiu taty dowiemy się w czwartek bo wtedy przyjdzie lekarz a że ojciec jest niepełnosprawny to niestety jestesmy zdane na przyjscie lekarza . A ja czuję się już lepiej . dzięki za pamięć. A jak Wam mija czas:):)w ferie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane , żegnam sie z wami na cały długi tydzień . Trzymajcie się , nie chorujcie , i piszcie żebym miała co czytać jak wrócę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM NO I KONIEC FERII, ZLECIALY,TAK SZYBKO. a1sa--. miego wypoczynku, baw sie dobrze,za nas wszystkie:) 765--->jak tam tata? dalej mam cos przestawione i nie moge pisac -ci,si z z kropka,itp moze twoi chlopcy cos mi poradza,bo u mnie to nikt nic nie wie.a mnie zaraz cos trafi. u mnie dzien za dniem myka tak szybko,w domu juz wszyscy prawie zdrowi maz dzisiaj dostal jeszcze 6 dni zwolnienia,ale tak dla rekonwalescencji,zrobili mu tez ekg,wyszolo marnie ale lekarz powiedzial ze to moze byc wina sprzentu,ma jeszcze raz zrobic. 765--jesli wiesz jak to moje ustrojstwo naprawic to daj znac bo mnie szlag trafi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze na chwilę :) Meg > możesz mieć włączony tryb maszyny do pisania . Żeby to zmienić , naciśnij równocześnie PRAWY I LEWY SHIFT I LEWY CTRL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam > pani doktor powiedziała ze tak to może już teraz być . Wiec mamy sie do tego przyzwyczajać. I wiecie co jeszce w naszym kraju to lepiej nie być starym i nie chorowa. ich tłumaczenia naszej służby zdrowia są straszne i najlepiej płacic składki a w zaniamnie chorować. A1sa miłego odpoczynku >a potem relacja jak było:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kliknelam i nic:( poszukalam w necie i to jest bardzo skamplikowane, chyba sama nie dam rady tego naprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielny ranek . u mnie za oknem zima na nowa . dzieci się cieszą a mnie to przeraża bo znów zmarznę w pracy:):).Meg co z klawiaturą:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie tez bialo, sykoda ze dyieciaki od dyisiaj ida do szkoly . u mnie strasznie wieje i mam wrazenie,ze jest bardzo zimno. a1sa chociaz ty trafiłaś w pogode . właśnie odkryłam kilka literek których nie mogłam pisać, są na prawej stronie klawiatury ,już nic nie rozumiem . to gdzie są te inne znaki. 765 mam nadzieje że nie zmarzłaś w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie biało ale nie jest za zimno . nie zmarzłam w pracy. za to jutro idę na pogrzeb . Znajomy 54 lata.Ale zaczęłąm rok pogrzebami . To już 2 w tym roku. ąz teraz wszedł z pracy i mówi że chwyta mrozik:):):).Więc u mnie zima:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie już po zimie, wszystko spływa.wieje tylko silny wiatr. od wczoraj jestem na diecie..znowu...... bardzo się staram może teraz wyjdzie. córka odebrała próbną maturę z biologi całkiem dobrze 55 i nie chodzi na fakultety, słabo z angielskiego,rozszerzony 38.jutro beda wyniki z polskiego.zmieniła j.angielski na podstawowy ,szkoda. ą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No biologię naprawde zaliczyła super . z tego co wiem to z biologi są zawsze słabe wyniki ale 55% to naprawdę dobrze > a angielski jeśli ma 38% to też nie żle jak na rosszerzenie , meg powiedz jej nich próbuje rozszerzenie nic nie traci jesli nie zaliczy a próbowac warto gdyby miała te 38%to by zaliczyła bo rozszerzenie liczy sie inaczej . niech córka pyta??i PRÓBUJE. I złoż gratulacje a na prawdziwej będę trzymac kśicuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼👄 wróciłam :D Jadłam , pływałam i spałam , aż się będę bała wejść na wagę , ale obiecałam , to zrobię . Od jutra znów do diety . Było super , trochę mało śniegu , ale znajomi w Zieleńcu szaleli na nartach , aż koleżanka złamała nogę . Ja pływałam ile się dało , ale niestety było też dobre żarełko , piwko i coś mocniejszego :D:D. Ale były t5eż fajne zabiegi , ciałko mam wypięlęgnowane , na ile mogłam . Aż mi szkoda wracać było do rzeczywistości i diety buuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A1sa witam . napewno waga po takim tygodniu spadła A jakie to zabiegi dla ciałka zrobiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 , waga NA PEWNO nie spadła , bo sie objadałam . Zabiegi miałam fajne : peelingi na ciało i twarz , bardzo dobry na twarz jest kawitacyjny , maseczki ,błotka , masaże . Zrobiłam sobie manicure i pedicure , parafinę na dłonie i stopy i jeszcze wiele innych . Praktycznie przez 7 dni , codziennie miałam coś robione . A mój mąż tylko wyjmował karte i płacił , wyjmował i płacił , potem cichutko wzdychał , znów wyjmował i płacił ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz co 765 ? Wcale sie nie przejmuje tym ,że mogłam przytyc , bo wspaniale odpoczęłam , wybawiłam sie w fajnym towarzystwie i juz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jednak waga wzrosła i to aż o 3 kg , ale wiecie co jest dziwne ? że spodnie na mnie wiszą ! w talii nie urósł ani jeden cm , możliwe ,że choć parę deko tłuszczu zamieniło sie w mięśnie ??? No i jeszcze mam @ !Ale to i tak mnie nie bardzo pociesza . Od jutra pełna mobilizacja , będę gubić to co przybyło . Meg , córka ma jeszcze trochę czasu żeby powtarzać materiał , wszystko będzie dobrze , zobaczysz . Moja córka ciągnie dwa kierunki na studiach dziennych , w tej sesji ma aż 7 egzaminów , ale radzi sobie zupełnie nieźle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A1sa masz racje ważna zabawa a waga jak przyjdzie czas to sama spadnie . Wierz mi :):):). A za córę trzymam kściuki . Moja już po egzaminach:):):).poszła jej nie żle:):):). zaliczyła egzamin który oblało 13 osób . Wiecie jak się cieszyła ale miała powód:):)a ja znią . Ale z chłopców też byłam dumna w tym tygodniu też mi ich pochwalono aprzy ich postępowaniu to naprawdę dużo. i wiecie sama odkryłam że jak tezeba to umieją sie zachowac:):). Fajnej niedzieli . u mnie za oknem pada deszcz jest szaro i do niczego ale dobrze dzieciom łatwiej się wróci do szkoły. A1sa narobiłaś mi ochoty > Ide do domowego SPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano deszzcteraz snieg i zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A1sa wczoraj peeling ciała i twarzy i maseczka z algami a dziś pedikir jutro manicir w moim SPa domowym > Wiesz podsunęłaś mi pomysłz tymi zabiegami .Pomimo że w domu to humorek mi się poprawił .więc wyobrażam sobie jak Ty się czułaś . Miłego popołudnia a ja mykam na pedikir. A1sa podsun jeszce coś:)::):) 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×