Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

765 jak tam domowe spa ? Ja niestety siedzę na zwolnieniu , bo w przyszłym tygodniu mam zabieg ginekologiczny i muszę być zdrowa , a trochę kaszlę i gin kazał mi sie wyleczyć . Ale mam nadzieję ,że wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miałam odłączony komputer, ale mi go nie zawiezli ,do naprawy wiec go podłaczylam, a1sa---bardzo sie ciesze,ze wyjazd sie udał mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok 765-----ja tez biore sie za swoja urode. moze jutro oddam komputer do naprawy, zaraz mnie cos trafi!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spa się udało ale coś mnie wzięło i przeleżąąłm 2dni.ale już się lepiej czuję a i sprawy mam do pozałatwiania wiec koniec dobrego. A1sa będę trzymać za Ciebie kściuki i dużo ZDRÓWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny , na razie jeszcze o tym wszystkim staram sie nie myśleć , pewnie zacznę w przyszłym tygodniu jak będzie sie zbliżał termin szpitala , no a przede wszystkim potem jak będę czekała na wyniki . Już raz to przezywałam , więc wiem jak to wygląda :( 765 mam nadzieję , że wydobrzałaś 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Za oknami zima w pełni . Aż kusiu wziąć sanki i z górki napazurki ale niestety jeszce pokaszluję wiec siedze po pracy w domu ale jak tylko snie się utrzyma to sobie zafunduję sanki:):):). Mykam gotowac obiadek bo moja zmiana:):). a chłopcy zupę spałaszowali :);

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam hura mam polskie literki:) to było takie proste że aż wstyd.pokazał mężowi informatyk i sama zrobiłam. a1sa-- powodzenia :)nie wiem kiedy idziesz ,ale jutro walentynki, więc miłego wieczoru, a myślenie zostaw na potem. 765--. jak zdrówko, u mnie też kaszelek jeszcze się odzywa. Moje walentynki ,spędzę w pracy:)dzisiaj i jutro mam nockę:( moją dietę szlak trafił.ciągle coś podjadam ,a schudłam całe 1,5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Walentynki ❤️ Życzę wam wiecznej , dobrej, spokojnej miłości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zyczę miłego Walentynkowego wieczoru:):). Meg kaszel trzyma i katar . leniuchuję . Zwoliłam na chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Coś mi się dzieje z komputerem , nie wiem czy nie będę musiała oddać go do serwisu . Sam mi się wyłącza głupek jeden :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy dzień ciągnie się jak flaki z olejem . Nic mi się nie chce , snuję się z kąta w kąt .. A wy co porabiacie ? Meg pewnie w pracy . 765 jak zdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki zdówko już całkie całkiem . A dzień też mi sie dłuzy bo zimno na dworze i wieje a ni na spacer > za to moi chłopcy poszli na sanki naubierani i radosni ,Chce widzieć ich powrót i mój przedpokój ale to nie ważne niech się cieszą zimą . Ja idę zjeśc kolację bo córa się śmieje 3 godziny przed snem a po drugie widzę ze ma otwarte gg czyli chce wejsc . papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie nasypało śniegu po pas, pięknie to wygląda ,ale przez okno. dzień za dniem ucieka tak szybko, na nic nie mam czasu . Jestem jakaś rozlazła, muszę się zmobilizować i jakoś zebrać bo szkoda życia na brednie:) nawet tu zaglądam rzadko, wmawiając sobie że to brak czasu. a tak naprawdę to chyba mi się nic nie chce. ale dosyć biadolenia. co tam u was. 765--> jak tam katarek a1sa--->jak sie trzymasz ,jesteś w domu czy już w szpitalu? zmykam spać kolorowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Do szpitala idę w czwartek . Teraz korzystam ze zwolnienia i buszuję w internecie . Wiecie , jak tak siedzę w domu , to myślę, że chyba mogłabym już nie pracować . :)Jeszcze parę lat temu , gdy np. nie było internetu , więcej bym się nudziła , a teraz posprzątać , poprać , pogotować , poczytać i pobuszować . Cały dzień zajęty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też za oknem super zima szkoda ze takiej nie było w ferie:(:(ale dzieci miałbyby ubaw . a1sa chyba bycCię ciągnęło do pracy wiem inyernet internetem ale ral lepszy . ja czasem myśle jak by to byó gdybyśmy spotkały sie w realu :):):):):). Meg ja też muszę się wziąść za siebie w niektórych sprawach wiec obie bierzemy się za siebie OD jutra co??? A1satrzymaj się:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 , ja wiem że real to real , ale internet też jest super :) Macie racje ,że trzeba się za siebie wziąć , idzie wiosna . Ja jak się rozprawię ze swoim zdrowiem :D , to też się biore ostro za siebie . A wy od czego zaczniecie ? 765 może kiedyś dane nam będzie się spotkać , ja już was do siebie zapraszam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa masz rację internet jest super , dzięki nie mu piszę z WAmi i znalaząłm dużo ciekawych rzeczy ale mnie chodziło o to ze jesteśmy młode mamy jeszce ochotę na życie a tego nie daje internet tylko real > A1sa a nie było by cI szkoda Twojej pracy dzieciaków. ??Zyczę CI zdrowka Trzymam kściuki:):)):):).POWODZENIA . Mam tu podpowiedz INTERNET jest super to moja 3 tak mi tu mowi?).ipozdrawia bo patrzą przez ramię . Szkołę póżniej mają a córka wolne więc dlatego działaod rana komp>)>):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się tylko przywitać i pożegnać na kilka dni . Mam nadzieje ,że w sobotę będę już w domu , choć przy ostatnim pobieraniu materiału do badania , po dwóch dniach wróciłam do szpitala z powrotem . Mam nadzieję ,że tym razem tak nie będzie , wiem że trzymacie kciuki :) , jak wrócę to do was zajrzę . Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a1sa-->trzymaj się zdrowo,do zobaczenia,trzymamy kciuki wszystko będzie ok:) u mnie sypie i sypie już zaczyna mnie to męczyć, jest pieknie ale to odśnieżanie mnie dobija. dzisiaj gotuje dla siebie zupe kapuscianą:( jakoś cięzko mi sie zabrać . ale trzeba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg pączki dzisiaj a nie zupa kapuścciana:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a1sa--> mam nadzieje że jesteś już w domu:) 765--> masz racje skończyło się na pączkach:) postałam pomyślalam i zrobiłam z kapusty włoskiej gołąbki na dwa dni:) zima zaczyna odpuszczać, dzisiaj już nie sypie i zaczyna topnieć. dzisiaj mam urodziny, ale stwierdziłam ,ze teraz to już nie za bardzo mam radochę:),ale nic straconego jutro imieniny:) wiec dzisiaj na noc do pracy a jutro uroczysty obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg wszystkiego najlepszego by marzenia Ci się spełniły i dieta dała efekt o jakim marzysz i z dzieci miałaś dużo radości by troski Cię omijały i pieniązki tez były z całego serca w dniu Twich urodzin 765 życzy>)>)🌼.Meg miłej zabawy .:):)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg w dniu imienin wszystkiego najlepszego 🌼. A1sa jesteś już:):)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie znowu sypie ,ale takie jakieś mokre,zaraz robi się ciapa. dzięki za życzenia, a1sa--> mam nadzieje że wszystko jest ok. zdrowiej prędziutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane !!!! Jestem w domu , właśnie przed chwilę przyjechałam i wpadłam się przywitać . Na razie czuję się dobrze i mam nadzieje ,że tak zostanie . Teraz tylko ! za 10 dni odebrać wynik i lekarz podejmie decyzję o dalszym leczeniu . Cieszę się ,że u was wszystko w porządku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też pada mokry śnieg ale to nie przeszkodziło mi z corką w wypadzie bo wracając wczoraj od rodziców zobaczyłam na wystawie buty i pojechałam i rozczarowanie . :)brak mojego numeru i musiałam sobie to jakoś zrekompensowac . Kupiłam sobie kawe miętowo -czekoladową . już wypiłam . pycha . a Na kolacje sałatke wegetariańska . A!sa DUZO ZDRÓWKA I SUPER WYNIKÓW CI życzę :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam za bardzo co nowego wam napisać . Siedzę w domu , latam po internecie, czytam książki . Jednym słowem stagnacja . Uch , jak ja to lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa widzę ze zdrówko dopisuje:):)i dobrze > odpoczywaj . meg co u Ciebie:):). U mnie rozkopana cała ulica błota po kolana wzamian za snieg. Przejść się nie da a to dopiero początek prac :):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×