Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Jestem :) Mam urwanie głowy , ale jak trochę się obrobię to napiszę więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A1sa trzymaj się ciepło . Trzymam kściuki :):).Powodzenia Meg jak przygotowania do komuni i kiedy ten dzień??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przepraszam że tak znikam ,ale jakoś nie moge się ogarnąć i ciągle jestem w biegu. Komunia będzie 31 maja, mam nadzieje że pogoda dopisze. Dzisiaj u mnie znowu wrócila zima:( niestety braknie nam węgla i dzisiaj dowiozą ,niby zimy była krotka a węgiel jakoś wyszedł. ostatnio mialam klopoty z żolądkiem, chyba czas się wybrać do lekarza. zrobilam sobie diete sucharki i ryżowka. Jest już lepiej . Miałam nadziejeże chociaż waga drgnie ,ale niestety nic z tego:( Musze też z malym iść do chirurga,albo ortopedy. Jakiś tydzień temu powiedział że boli go pięta i zaczął kuleć. Myślalam że to może jakieś stłuczenie. Ale dalej narzeka i jakoś dziwnie chodzi. Nawet rano jak wstaje z łóżka. A co tam u was ,czy też zrobiło się bialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w pierwszym Dniu wiosny. U mnie za oknem świeci dziś słoneczko i jest fajnie a ja mam tyle roboty:). Najchętniej poszłabym na spacer:). a1sa masz już troche spokoju:):)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie .Teraz znów zacznie się rozgardiasz przedświąteczny . Napiszcie jakie potrawy szykujecie na święta ? Meg to strasznie późno masz komuni e, ale pewnie za to będzie ciepło . Napisz co z nogą syna . Powiem wam ,że zapisałyśmy się z córką na wczasy odchudzające . Jedziemy , ona na tydzień , ja na dwa . :P Bardzo się cieszę , tym bardziej że są to wczasy bardzo sportowe i o to nam najbardziej chodzi , bo zwykle się wylegujemy , a tu nic z tego . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A1sa a kiedy jedziesz na wczasy??< Z noga syna wszystko wporządku ale syn nieszcęśliwy bo zwolnienie z w-f-u ma :). A u mnie dziś mokro i brzydko to niesprawiedliwe wczoraj jak obowiązki to fajnie a dziś wolne i za oknem brzydko i zimno:):):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zapomniałam :) na wczasy jedziemy w drugiej połowie lipca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A1sa w lipcu to wczasy tylko będą dla kondycji bo kilogramów już nie będziesz musiała zrzucac bo będziesz mieć upragnioną wagę czego Ci życze z całego serca:):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzątacie przed świętami ? Ii nie macie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 dobrze że chociaż Ty czuwasz :) Jestem zarobiona i w szkole i w domu . W szkole przygotowania do egzaminów i sprawdzianów , w domu sprzątanie domu , zakupy , no i jest ciepło , więc ogródek . Nawet nie miałam czasu żeby komputer włączać , ale będę sie starała wejść codziennie choć na chwilę . U nas jest piękna pogoda , dziś w międzyczasie uczyłam syna jeździć na rolkach . Chyba sobie też kupię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam miałam odcięty dostęp do internetu,za to teraz mam nawet w pracy:) mqm nqdzieje żę u was wszystko ok. U mnie nic nowego , tylko czas tak szybko upływa:)Zaraz matura córki i komunia. Jak tam przygotowania do świąt? Mam nadzieje że ktoś się odezwie. ale złoże Wam już świąteczne życzenia. CZego moge wam życzyć? Może to banalne ,ale życzę wam świąt :zdrowych, pogodnych i spędzonych w rodzinnym gronie. Smacznego jajka i mokrego dyngusa. Bardzo proszę zaglądnijcie tutaj bo się za wami stęskniłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) W E S O Ł E G O A L L E L U J A (`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´) Skacze zajączek po lesie i życzenia Tobie niesie. Przez pisanki przeskakuje ALLELUJA wykrzykuje po czym znika w długich susach caly mokry od dyngusa. Wesołych Świat życzę Wam Miłych Pogodnych świąt w gronie rodzinnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam baaardzo świątecznych i wesołych Świąt .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam coś cichutko u nas:( Swięta i po świętach:( Zleciały tak szybko. Dzisiaj nabiegałam się po sklepach ,chcialam kupić już wszystko do ubrania na komunie i mature córki. Jedyny sukces to że kupiłam buty dla syna ( nr.38!!!!!)i córki Dla siebie nic nie znalazłam:( od soboty czeka mnie jeszcze remont pokoju syna ,mam nadzieje że mąż skączy go na czas. jestem ciekawa co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Zaczynam się niepokoić,pomachajcie chociaż łapką,że wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .jestem od tygodnia uziemiona . Przy porządkach świątecznych spadłam z szafek . efekt taki ze ledwo chodzę i kompa nawet nie umialam dojść . Ale w domu maja ubaw z mamy bo moje niektóre ruch są prze komiczne . Ale dzis cały dzień lezę noga mniej boli i juz zaczynam nadganiać zaległości:):).A oprocz tego u mnie goroczka przed egzaminami ale tylko moja bo chlopcy podchodzą do tego lajtowo . Może i dobrze .taki egzamin to przecież nie tylko wiedza ale i łut szcęścia:):). MIłego wiosennego popołudnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Bardzo mi przykro,że jesteś uziemniona:( Rozumiem też twoje nerwy przed testami. U mnie to samo matura.....i komunia . nie wiem czy tylko ja w domu mam takie nerwy ,ale nie widać żeby ktoś więcej się przejmował. Mam nadzieje że szybko wrócisz do formy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja:) Teraz będe was zanudzać moimi wpisami , jestem w pracy i nareszcie mam komputer tylko dla siebie i to przez całą noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam .:):):). Ja jutro do pracy ale mi się nie chce choć w domu też samej żle . i to chyba prawda człowiekowi trudno dogodzić:):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam klikam z pracy bo w domu na nic nie mam czasu:( Remont rozpoczęty:) 765--> mam nadzieje że już ozdrowiałaś:) a1sa--> daj znać że żyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . U mnie moje przygotowania do egzaminów ale tylko ja panikuję jak mówią chłopcy. Oni poszli na siłownię a ja kazałam powtarzac im coś:)). A może to oni mają rację:):). Mykam na obiad.:):):). A Wam zyczę miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Nie pisałam tak długo , ale dopiero wczoraj wróciliśmy z Niemiec , nie było nas prawie dwa tygodnie .Na razie pozdrawiam Was , potem poczytam i napiszę więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×