Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

witam jednak ruzyłam cztery litery i pomachałam grabiami:) teraz z odsieczą przyszedł mi wiatr, wieje tak mocno że rozwiewa liście. Może jak dzieciaki przyjda ze szkoly to pomogą i troszke nadgonimy robote. obiadek prawie gotowy więc pozostaje tylko czekać na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg , zawsze mnie zainspirujesz . Ja chyba jutro też ruszę do ogrodu zobaczyć co tam przydałoby sie zrobic . Dziś mam za dużo prasowania , nienawidzę tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :D A1sa spóznione życzenia z okazji [święta .MIałam kłopoty z internetem więc nie mogłam z WAMi gadać .Umnie dziś pogodnie . a1sa jak chodzenie na różaniec? Meg ty chyba ciągle na wysokich obrotach kiedy wypoczywasz? Życzę miłego popołudna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 dzięki bardzo :D , rózaniec niedługo bedzie się kończył a za chwilę zacznie sie droga krzyzowa :) , ale swoją drogą , mój syn jest bardzo dzielny i na nic sie nie skarży . U nas dziś była przepiękna pogoda , niestety Meg , len wszedł mi w d... i nie wyszłam do ogródka do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich , Chwilka przerwy , bo sprzątam . Jak tam samopoczucie ? Dla mnie nastały ciężkie dni , jak zwykle o tej porze roku łapie mnie depresja , wszystko mnie drażni , a najbardziej towarzystwo w pracy , ale to nic , jutro zaczyna sie weckend , dlatego dzisiaj sobie posprzątam , żebym mogła sobie poleniuchować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chyba już zimowo, wczoraj było paskudnie nawet kilka razy padał grad. dni coraz krotsze, dzisiaj po nocce przespalam poł dnia ,szkoda ale co zrobić jak inaczej nie moge funkcjonować.:( a1sa--ty biegasz na rozaniec ja trenuje w domu ,zadanie z religi.:) zaczynam u siebie znajdować objawy zimowej depresji , kursuje tylko dom- praca -dom. nawet wyjście do ogrodu to byl dla mnie wyczyn . dobrze że wczoraj ogarnwłam chalupke ,bo dzisiaj to tylko udaje że coś robie, nawet obiad mam od wczoraj. potrzebuje troszke czegoś ,sama nie wiem czego. Czegoś co mnie rozrosza ,może urlop w ciepłych krajach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja właśnie chce wam powiedzieć że u mnie za oknem pada śnieg,brry........ ide zrobic dobrej herbatki z sokem z aroni ,zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ha ha ha ........
Nelly Rokita - PiS nie dojrzał do samodzielnego rządzenia 14:23 Tak walczy pisiowy elektorat "PiS absolutnie nie dojrzał do samodzielnego rządzenia - stwierdziła nieoczekiwanie w Kontrwywiadzie RMF FM Nelly Rokita, doradczyni prezydenta ds. kobiet i kandydatka PiS-u do Sejmu." buehehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg z chęcią dołaczę do twojej herbatki . U mnie co prawda świeci słońce , ale jest bardzo zimno . Mnie też czegoś brakuje , tylko czego :( . Ale u mnie o tej porze roku to normalny stan .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM :) dorwałam się do kompa bo mam nastepnego użytkownika któremu muszę ustąpić to mąż gra w jakąś gre to mam teraz przychlapane :) . U mnie dziś było słońce ale zimno. Meg mam ochotę na tą Twoją herbatkę poczęstuj mnie :) Wiecie mnie też ostatnio jakoś ciężko a na dodatek szykują się zmiany w pracy .Meg teraz ja będę przerabiać ale mnie awans nie czeka tylko czy przetrwam :). Mam pietra co ze mnąbędzie:) .Trzymajcie kściuki proszę :) .A1sa to towarzystwo naprawdę jest w pracy uciążliwe czasami ja ostatnio odnoszę wrażenie że moje koleżanki są mo;;monotematyczne\'\" jak mówi moja córka .Apropo wczoraj odebrała indeks ja chyba bardziej sie cieszyłam niż ona . Życzę miłego popołudnia :D. NARKA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765 oczywiście że trzymamy kciuki , na pewno wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorkiem herbatką chętnie się podziele:) Zapraszam ,a soczek z aroni- pycha...:D 765--> powodzenia teraz mam chwilke dla siębie,corka zwolniła komputer i wybyła na koncert ,mały je kolacje i ogląda niezbyt mądre bajki, ale coż zrobić piątek,więc może. poczytalismy troszke lekture,więc teraz troszke luzu.Właśnie woła że ogląda jakiś muzcal dla dzieci.widział go już dwa razy ,a teraz ogląda trzeci ,może to jakis przejaw zainteresowań muzycznych? w przedszkolu uwielbiał tańce, nawet teraz chciał sie zapisać na kółko taneczne ,ale wygrało sportowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chętnych do pogaduchy brak ,więc znikam :( Mam nadzieje że kiedys uda nam sie poklikać razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieciaki niestety nie przejawiają zdolności muzycznych . Ja trochę śpiewam , gram na kilku instrumentach , ale mije dzieciaku po tatusiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wróciłam z pracy ale mam kiepski nastrój ta niepewnośc zabija mogłoby się pewne sprawy rozwiązać i wiedziałabym na czym stoje. Ja nie mam słuchu ale uwielbiam muzykę od poważnej nawet hip hop znosze gdy dzieci słuchają. Dzieci słuchu nie mają ale sobie tam pod nosem nucą.A Wy co lubicie słuchać ? :) Ja lubię Budkę Suflera i różne kawałki różnych wykonawców .Życzę Wam miłego popołudnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sobota ciągnie się leniwie, mnie coś połamało ,nie wiem czy to korzonki czy zbyt malo ruchu, wczoraj pozwoziłam troche drzewa do piwnicy:( i dzisiaj nie moge się ruszć. mam nadzieje że to jednak nie korzonki. robie salatke jarzynową, zapraszam może do wieczora skącze, bo jak pokroje pięć minut to już mnie bolą plecy i robie przerwe. Jutro do pracy na cały dzień, ble..., to właśnie uroki mojej pracy niby dużo wolnego, ale za to trzeba chodzić w niedziele i święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg życzę zdrówka :) Może się ponaciągałaś albo Cię owiało kuruj się dziewczyno .Zostaw sałatkę i odpocznij .a propo sałatki daj trochę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prosze, zagonilam córke do krojenia,teraz nie moge wstać z fotela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latam troszke po stronkach ,syn koloruje obrazki z religi , za oknem okropnie . Jak zmusić syna do noszenia kaleson albo rajtuzek bez stopek? w szkole mają bardzo ciepło i nie chce mu się przebierać ,po szkole lata w krótkim rękawku ,ale rano jest bardzo zimno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meg kup mu spodnie na polarze nie trzeba kaleson . Miałamten sam problem aszczególnie gdy był Wf spodnie rozwiązały sprawę Też przeglądam stronki i znalazłam na wrzucie piękną piosenkę .podam tytuł '' List do Boga" apkalipse nazwa zespołu .popłakałam się polecam .Mykam coś dalej szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękiza podpowiedz. mam nawet dwie pary,ale czy w ciągu dnia nie ędzie mu zacieplo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za błędy , tak to jest jak chce siez doskoku coś napisać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki . Ja uwielbiam Perfeckt , Urszulę a najbardziej muzykę chóralną . Co do kalesonków ... nie mam z tym kłopotu , mój syn je wkłada i juz . Myślę że jest tak dlatego ,że wszyscy chłopcy w klasie noszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) a1saPerfektu uwielbian \'\'kołysankę dla nieznajomej\" jeśli lubisz muzykę chóralną to podobają Ci się \'\'Gregorianie\'\' też ich słucham czasami . Meg sałatka pycha .A co do spodni to moi twierdzili żę nie ma żle .Opowiem Wam historyjk. 2 dni temu u nas zimno ludzie kurtki rękawiczki itd . Robie zakupy na straganie a obik rozmowa \"\' zobacz tego chłopaka ma krótki spodnie gołe nogi i cienką bluze głupek \" obracam główe ato mój syn . Wię odpowiadam ten głupek to moje dziecko . Śmiech mnie tez sie udzielił ale bałam się czy nie będzie chory .Nic mu nie mam . Agdy go pytałam czemu tak się ubrał to stwierdził że grał w piłkę . To narka :D Życzę miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×