Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Czekam na cud i drugą Irlandie :) . Witam w zimne popołudnie ale zmarzłam w pracy nie mam grzejnika :) a tu zima za pasem . Życzę miłego ciepłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w kominku buzuje ogień . Milutko :D . Ja też bym chciała tak jak w Irlandii zarabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich we wtorkowe popołudnie , co słychać . Ja wiem jedno , ludzie w dużej części są nielojalni , obłudni i źli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam a1sa--> znowu zalezli ci za skore? u mnie nic nowego a wlaściwie ciągle to samo,znowu mnie dopadło przeziębienie, chyba już czas na wizyte u lekarza . dzisiaj miałam w planie leżenie, rozmrozilam goląbki na obiad , i do łożka, teraz juz dzieciaki w domu więc koniec leżenia. Jutro musze zawieć i przywieśc małego ze szkoly więc też nici z kurowania,mam nadziejeze gorączkami niepodskoczy.w takich chwilach zapominam o urokach mieszkania na wsi:( te dojazdy . Cztery kursy autobusem, z gorączka to nic milego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam nowa ,ale całkiem bliska rocznikowi 64 ,bom w 65 roku urodzona...przyjmniecie? poklikam trochę w wolnych chwilach ,poczytam wasze zapiski,ponarzekam :) Jestem ze śląska ,chętnie Was poznam,skąd WY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno ,mokro do domu daleko ,jak brzmi porzekadło ludowe..przynajmniej pierwsza część jest prawdziwa.W domu dop[alam kominkiem ,zeby gazu deczko przyoszczędzić,ciepły kocyk ,grzaniec i ani nie chce się wyjść. Polećcie fajną książke,bo wieczory długie idą,mozna nadrobic zaległosci w czytaniu,tylko nie Harlekin! Patrzec tylko ,jak dzieci zaczną chorowac Byle do wiosny,milaczki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam wszystkich nowych i starych bywalców:) Buber-->napisz coś a nie tylko, pozdrawiasz(ale milo nam że o nas pamiętasz:) teraz będe miala dużo czasu ,dla siebie( teoretycznie)bylam u lekarza mam zwolnienie do 30-tego.Zapalanie oskrzeli,antybiotyk i łóżko, tylko jak leże to bardziej mnie męczy kaszel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEG TEŻ BYM TROCHĘ POLEŻAŁA I WYGRZAŁA STARE KOSCI:) zAWSZE TAK SOBIE MYŚLĘ,JAK BUDZIK DZWONI O 4 40:( A OPRÓCZ KATARU ,ZADNYCH INNYCH OBJAWÓW I TAK CO ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ciepło . Szczególnoie tych zakatarzonych i kaszlących . Ja szczęśliwie chorobe ( odpukać ) mam za soba . Ktoś pytał o dobrą książke ... O tej porze roku czytam tylko Chmielewska ( szczególnie autobiografię , Najstarszą prawnuczkę , a przede wszystkim Harpie ) i inne tego typu . Wszystkie pozostałe książki wywołują u mnie depresję i łzy :( , a i jeszcze czytam Mikołajka i Dzieci z Bullerbyn . Wierzycie ,że Dzieci .. znam prawie w całości na pamięć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam Wasze wczesniejsze zapiski ,dużo tego ,więc nie wszystko ,ale temacik odchudzanie :)wpadł mi w oko. Któraś pisała o diecie soko-warzywnej,plis !!!napiszcie coś blizszego tz jakie soki ,ile i jak długo ?dajcie coś skutecznego na odchudzanie ,bo patrzeć na się nie mogę,a karnawał tuż ,tuż!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana w czwartek, piję kawke i czytam Wasze wypowiedzi wstecz, pozdrawiam wszystkich.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH nowych i starych zyję dorwałam sie go kompa. Chłopcy na treningu córa na uczelni i mąż skónczył grę więc mogę pisać bardzo się cieszę. Meg jakzdrówko.:) .Kuruj się dziewczyno.Dziewczyny wyobrażam sobie te Wasze kominki i to ciepełko :) .Co do książek to lubię Grocholę i córka miała wliceum super bibliotekę i wtedy naprawdę dużo czytałam ale najbardziej lubię wracać do \" Alchemik\'\" Paula Coelho i to polecam. Meg zdrówka całej reszcie też:D.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani . Abj my tu nie gadamy o odchudzaniu :D napisz nam lepiej skąd jesteś i co porabiasz . Kafeterio odezwij się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do a1sa🌻..a te soczki odchudzające????dajcie jakies wiadomosci bliższe na ten temat ...i już nic o odchudzaniu:) Jestm z okolic Jastrzębia /śląsk dwoje dzieci .maz,pracuję zawodowo,psy ,koty ,królik ,żółw i konik oto mój przychówek:)który bardzo kocham,bo serce mam duże . w dużym ciele ,duże serducho:) Własnie kupiłam parowar ,a do tego rybkę i warzywo i uraczę ich dziś dietetycznym daniem ,szczęka im opadnie,ha ha napiszcie coś o sobie , 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abj , ja po prostu , kiedy zaczynam pękać w szwach , przechodzę na soczki , kiedyś robiłam je sama , ateraz są fajne w skolepach . Żeby było jak najmniej kalorii , to piję warzywne . Po kilku dniach soczków , trzy dni pije tylko wodę , a potem powoli przechodze do normalnego jedzenia , najpierw gotowane warzywka cienkie zupki itd . A swoją droga fajny masz przychówek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich. U mnie juz po obiedzie, siadlam na chwile bo mam czas Na dworze piękna pogoda, piję kawe po obiedzie a za chwilkę wychodzę na zakupy. Dzisiaj chcę tez dokladniej posprzątac, bo potem w sobotę mam za duzo roboty a tego nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a1sa🌻 dzięki za informację ,brzmi niezle i smakowicie ,soczki warzywne lubię ,a ile się schudnie? Jak z Twoim przychówkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pogoda słoneczko aż weselej człowiekowi i coś się chce robić człowiekowi idęsprzątac .Narka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam u mnie już troszke lepiej, antybiotyk chyba zaczyna dzialać. a1sa--> mamy jednak podobne updobania:) dDzieciz Bullerbyn, ksiązka łożkowa ,czytana zawsze w czasie choroby, a J.Chmielewska to autorka na ktotej ksiązkach uczyłam sie czytać, moja mama mnie zarazila, uwielbia ją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEg to dobrze żeCilepiej .Życzę dalszego powrotu do zdrowia:) . Chyba będę musiała przeczytać coś Chmielewskiej tylo o niej słyszałam ale jakoś nic nie przeczytałam:) a co do \'Dzieci z Bullerby\'\' teżlubię musiałam to przeczytać chłopcom gdy mieli to za lekturę :) bo sami nie chcieli a mnie to sprawiło frajdę \") .Co byście poleciły na początek Chmilewskiej . Coś na skołataną duszę i smuteczek bo taki mam nastrój gdyż mam dzień złych wiadomości . Czy w naszym wieku można zaczynać coś odnowa? Czy ma to szansę powodzenia ? Chyba będę musiała znależc na to odpowiedzi .Mykam popłakać w poduszkę może ulży . Życzękolorowych snów :) Miłego wekendu:). Ciepełka i czego potrzebujecie tego tego WAM życzę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam wieczorkiem. 765-->głowa do góry ,może nie będzie tak żle, a zaczynać zawsze można, pewnie że jest cęzko ,ale kto powiedział że mając 20 -cia lat jest łatwo.Teraz jesteśmy mądrzejsze więc może teraz łatwiej? Jak bedziesz chciała poklikać daj znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj pewnie nići z klikania, wszyscy zajeci:( u mnie starsza u koleżanek mlodsze umyte nakarmione powinno już spać, ale jeszcze snuje się po domu, mąz ogląda -jak oni śpiewają. A ja mam klawiature dla siebie:) troszke polatam po stronkach, może jedna ktoś zaglądnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem mi wesoło córa wyciągnyła mnie na koncert Urszuli był u nas na 9 lecie Reala za Realem nie przepadam ale Urszule Lubię bardzo .odmłodniałam o 20 lat i zdobłam autograf z dydykacją dla mnie i córki na płytę się nie zołapałam ale mi w duszy gra po tych trudnych dniach iprzod oczekiwaniem na być czy nie być .DZiś idę się cieszyć jutro otym pomyślę jak mawiała Scarlet. .... co Będzie od 1listopoda. Narka\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×