Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a1sa

rocznik1964 , kto w to wchodzi

Polecane posty

Witam wszystkich! Czasem mam ochotę wszystko rzucić i gdzieś zniknąć.Niestety nierealne bo moje sumienie i poczucie odpowiedziałności nie da mi żyć.Jestem taka zmęczona po strasznej nocy,że ledwie na oczy widzę.Sorry,za smęcenie tak rano.Zrobię kawę,poleżę troszkę(bo na spanie nie ma szans) i będzie lepiej (mam nadzieję):-)Wrócę jak samopoczucie mi się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:D krótka przerwa, pogoda za oknem znowu zwariowana raz pada ,raz wieje raz slońce. Za godzinke zrobie dłuższszą przerwe na kawke ,moze kogoś zastane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa gotowa ,moze ktoś ma ochote? Kafeteria jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka się kończy. pora niezbyt dobra do dyskusji, niestety ja mam dostęp do komputera w dziwnych godzinach, ale jestem niestrudzona i będe zaglądac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765--> urlop od 3lat spędzamy w okolicach Rynu. mile miejsce wszedzie blisko , ale jeszcze nie bardzo zatloczone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyko
U mnie pogoda super, humor taki sobie, po obiedzie, teraz czas na kawkę, jeszcze tu wrocę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellada
ucze sie i nic nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellada
:classic_cool: juz wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
hej ja też mogę korzystać z kompa o dziwnych porach gdy nie ma dzieci i hasła teraz ja . Meg RYN wiem piękna przystań i zamek gdzie za karę zostałam zakuta w dyby . Kafeteria lepiej CI ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werra crus
TU JOOOOOOOOOOOOOO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werra crus
żartowaaaalem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj 765--> my obozujemy zawsze w Rybicalu jakieś7 km od Rynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765i
nie byłam ale wszystko przedemną .Jeżdzisz pod namiot ? Albo masz tam zaprzyjażnionych gospodarzy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765->kiedyś na łódki ,teraz mamy przyczepe od znajomego ,już jestem za stara, potrzebuje odrobiny luksu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
Własnie po rejsie poznałam mojego męża a i łajba mi nie obca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
765--> jako dziecko jezdzilam na obozy, idopiero teraz wrociłam na Mazury, moj mąż uwielbia cisze i ryby, więc szuka odludzia . MNie to nie przeszkadza , byle była pogoda ,bo jak pada to bleeee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
Meg co z rękom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet fajnie się goji, chyba pomogło to trzymanie cała noc w zimnej wodzie.Tylko te bąble mi przeszkadzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 765
koniec dobrego wróciły dzieci i trzeba zejść z kompa ale jeszcze wpadnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba też jeśli corka pozwoli, a jutro do pracy na cały dzień:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wieczorem. U mnie zbiera się na burzę. Co tak mało tu zagladałyście drogie panie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Buber:D I tutaj już zaczyna się błyskać, wlasnie dzwonilam do znajomych na mazurach czy u nich wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie jestem! Dzięki śliczne za zainteresowanie.Na szczęście już jest lepiej.:-) Patrzę,że nie tylko ja mam dostęp do komputera w dziwacznych godzinach-przeważnie bardzo-wczesno-rannych albo jeśli córa łaskawie pozwoli(co zdarza się niezwykle rzadko). Czy u was dzisiaj też było tak duszno i \"beztlenowo\" ?Ja normalnie byłam mokra jak szczur.Marzyłam o kąpieli w chłodnym jeziorze.Niestety,musiało mi wystarczyć moje ogrodowe \\"bajorko" Powiedzcie mi proszę kobietki(sorry, Buber) czy macie poczucie winy i wyrzuty sumienia jeśli dłuzej posiedzicie nad klawiaturą?Zamiast np.kolejny raz umyć okna czy wyszorować wannę? Wiem,że facetom (znowu sorry, Buber)nawet nie przeleci cos takiego przez myśl.Zauważyłam,że większość z mojego otoczenia uważa,że to marnowanie czasu w naszym wieku.My z \'64 i coś koło tego powinnyśmy tylko:-gotować;-sprzątać;-pomagać dzieciom (lub wnukom gdy już są);--chodzić do kościoła i słuchać \"radia Maryja\"(nieobrażając niczyich uczuć religijnych). Jak jest u was? Co sądzi wasza rodzina?Jak sobie radzicie z krytyką waszego otoczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Meg:) Kafe nie przejmuj sie tak tą krytyką , a jeśli nawet to wytlumacz że tez chcesz mieć czas dla siebie i wirtulanych znajomych. To nic złego mieć chwilke czasu dla siebie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×