Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonemi

South BEACH --REWELACJA--- prosta smaczna i odchudzjąca ---

Polecane posty

Fajnie ze sie odezwalas :D A ja niby stosuje ale jakos nie za bardzo. Ale tarzymam sie dalej raz jest 62 a raz 63. Robie wszystko zeby nie przekroczyc tych 63 ale jak zaczyna spadac to jakos nie umiem sie zmobilizowac i tego pociagnac. Chociaz od wczoraj znowu wrocilam do diety ale na 2 faze bo niestety moja praca nie pozwala mi przejsc na 1 bo moge zjesc jedynie podczas jazdy samochodem a trodno by mi bylo wcinac salatke prowadzac :D Mam nadzieje ze kiedys bedzie te 58. bo tak szczerze znowu wydaje mi sie ze jestem gruba. Wiecie jak to jest wazysz 75 i jak juz schudniesz to jestes taka szczupla i piekna. Potem sie do tego przyzwyczajasz i juz widzisz znowu te niedoskonalaosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a moze by sie ktos przylaczyl. Ja juz od ponad miesiaca nie jestem na diecie ale zamierzam od poniedzialku znowu zaczac. Ktos sie przylaczy?? Tak ostatnio dobrze poszlo mi z tym topikiem ze teraz znowu chce!! dawajcie dziewczyny Teraz chce spasc do 60 :) a potem sie zobaczy. Pofolgowalam sobie ostatnio i boje sie wejsc na wage. Chociaz musze powiedziec ze nie widze drastycznej roznicy wiec moze nie bedzie tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witam:D dzis mój ostatni dzień na kopenhadzkiej i oczywiście ja sie przyłączam:D schudłam do 50 kilo ichce ta wage utrzymac wiec spróbuje III faze sb:D pozdrawiam stare wyjadaczki:D buziole:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie ciesze, ja zaczynam od wtorku bo w poniedzialek mam jeszcze male swieto wiec napewno sie nie powstrzymam . ja przechodze na 1 faze i tak do 60.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja od jutra zaczne :) opedzic sie odemnie nie bedziecie mogly :o i cos czuje ze po jakis 3 tygodniach znowu sama zostane jak ostatnio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja postaram sie z wami zostac, juz kilku diet probowalam i mam nadzieje ze ta bedzie ostatnia. Dzis moj pierwszy dzien i wlasnie koncze kolacje. Napisze wam co zjadlam dzisiaj bo moze cos nie tak jem. Jestem zielona jeszcze w temacie, tak wiec: kawa z mlekiem 0,5 % plus jedna lyzeczka cukru micha salatki z tunczykiem w sosie wlasnym, pekinka, ogorkiem kiszonym, cebulka, jajkiem i fasola czerwona z puszki, sol i pieprz a teraz jem serek wiejski z cebulka i pomidorkiem a i 30 sztuk pistacji jeszcze zjadlam dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tym cukrem to sie usmialam :D poza tym wyglada ladnie, ale to za malo jedzenia jak na caly dzien. jak organizm czuje, ze nie ma dosc paliwa, zaczyna odkladac to co dostaje na tluszczyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No staram sie jesc wiecej ale narazie to niemozliwe, chociaz ta salatke to na 3 porcje rozlozylam. A czemu łyzeczka cukry nie? Gdzieś przeczytałam ze mozna do 70 kcal a 1 łyżka cukru ma 40 kcal.? Czyli jednak mowicie zeby rzucic ten cukier do kawy? Eh:/ no to ide zjesc sniadanie Jajeczniczke z cebulka i pomidorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. Jak sie jeszcze zastanawiacie czy stosowac ta diete to wam powiem ze to jedyna po ktorej nie przytylam!! Wlazlam wkoncu na wage i po mojej miesiecznej rozpuscie(jak njie wiecej) jedzenia wszystkiego niedozwolonego lacznie z frytkami cprzynajmniej 3 razy w tygodniu, pizzami itp przybylo mi 1 kg!! a na innych dietaqch jak sobie odpuszczalam w miesiac przybywalo mi srednio 6 kg!! Co do cukru to ABSOLUTNIE NIE!!!!!!!! Nie patrz na to ze tam napisali ze 70 kalorii, dieta jest zmodyfikowana, na poczatku nie bylo dozwolone wcale, i nie przesadzajcie z nabialem bo wtedy wagas stoi a juz naprwno nie na 1 fazie za wiele. Jak bedzie sie wam nudzic to poczytajcie topik od poczatku, zamiescilysmy tam wiele ciekawych porad. Ja wlasnie z pracy przyszlam i na sniadanko zrobie sobie omleta z cukinia, cebula, papryka i porem :) I pamietajcie nie glodzic sie. Ja sie nie glodzilam z zobaczcie na dole jak mi ladnie szlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No super kluseczka ja mam za niedługo koniec pierwszej fazy!!! do dziś 11 dzień w sumie schudłam 5kg:) Jeszcze 15kg!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moje gratulacje!! ja dodałam jeszcze pomidora i trochę żółtego sera odtłuszczonego i wlasnie jak juz dochodzi zobaczylam ze ten ser ma po bokach wosk hahaha to to vpyszne sniadanko bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, ze znowu zbiera sie ekpia :) fajnie :) ja dietkuje caly czas - 3 faza niezmiennie. Dzisiaj na sniadanko dwa jaka w koszulkach , ciemny chleb i papryka :) Kiedys nie jadalam sniadan a teraz, tak jak dzis, jak jem pozno sniadanie to umieram z glodu. Ostatnio jestem kilka dni bez samochodu wiec czuje ze gdybym i tone ziemniakow jadla dziennie to i tak bym schudla. Aha, zaprzestalam wazenia siebie - w sumie podobam sie sobie nawet z malym brzuszkiem :) Jakos lepiej dbac o linie jak sie zaakceptuje siebie :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ja juz po obiado kolacji. Troche mało dziś zjadłam ale jakoś czasu nie było. Wiec śniadanie sałatka warzywna z kapustki pekińskiej, pomidora, ogórasa i serka żółtego z łyżeczką majonezu. potem troche migdalów a teraz warzywa z patelni i piers z kurczaka z gyrosem. Jutro postaram sie poprawic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:* ja cholerka nie mam kiedy pisac bo teraz mam maraton w pracy, ale jak bede miała chwilkę bede wpadać:D ja sobie jem II fazowo i pod baczna obserwacją mam swoją wage:D Buziaki dziewczyny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka siostra zapisała swoj profil:( to ja oczywiście Nonemi Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i sopka zmieniona:D jeszcze tylko dzis do pracy i jutro a potem dzien wolnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis na obiadek zupka pieczarkowa, w sumie to i na śniadanie ją już jadłam taka pyszna wyszła :)i jeszcze salatke z piersia z kurczaka sobie zrobię i myślę że tak cały dzień będę tylko to jadła. Tak szczerze to trochę oszukałam bo w sobotę wyszło tak że pojechałam do znajomych i tak zostałam tam już do nocy i niestety na ten dzień dietka została przerwana ale teraz się trzymam :D W środe zrobię ważenie i zobaczymy co z tego mojego nieposłuszeństwa wyjdzie. A wy jak sie trzymacie i co jecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haalllooo. chcialabym zaczac jakos ta diete i prosze o kogos kto zacznie ze mna bo wtedy łatwiej, nie? :) :) ja moge zaczynać po 9 maja, ktos dołącza?? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czikaa - no to ja dołączę ;) Już raz byłam na SB ale po drugiej fazie zaczęłam się obżerać jak nienormalna (akurat święta były) i 2 kg wróciło. Niby to niedużo ale jakoś nie mogę ich zbić a do tego mam figurę gruszki i za dużo tłuszczu na udach. MUSZĘ się go pozbyć. A czemu dopiero od 9-go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo 9 mam mature z gegry i chcialabym sobie pozwalac do tego czasu na chlebek pelnoziarnisty :D pozatym strasznie duzo kawy pije teraz ;D to co poczekasz ze mna? :P ile chcesz zrzucic? ja na dobry poczatek 10 kilo :D ja tez bylam juz na SB ale jakos nie moglam przezyc bez duzej ilosci owocow i potem tez te święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te 10 kilo dam rade do czerwca bo te kilogramy są nowe ;) a jak Ty chcesz tylko 2 to chyba szybko się rozstaniemy ? :( dołączajcie się ludziee od 9-go! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dołączycie to gwarantuje Wam, ze razem stworzymy najlepsze przepisy świataa!! i schudniemyyy ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roswellowiczka
kobiety ja tez chce sie dolaczyc;-), zaczne od poniedzialku, chce zrzucic 10 kg, bo juz mnie wkurza to wszystko;-), mam nadzieje, ze bedziemy sie wspieraly;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×