Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nonemi

South BEACH --REWELACJA--- prosta smaczna i odchudzjąca ---

Polecane posty

liluniae na ile wystarcza opakowanie inneov i ile trzeba ich spozyc aby kuracja byla pelna? ja kupilam sobie drenujaca herbatke thalgo, trzy rodzaje alg zawiera. niezbyt smaczna ale czego nie robi sie aby byc pieknym :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna kuracja innoev starcza na 15 dni i kosztuje ok. 100 złotych :P czyli przez np 3 miesiace kuracji musiałybyśmy wydać 600 złoty.. a to przerasta zdecydowanie moje mozliwości :) a ta herbatka Rewelacjo z tymi algami w jakiej jest cenie i jakie ma dzialania? kupiłas ja w aptece? na ile starcza jedno opakowanie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za informacje :) jak Ci sie skonczy napisz jakie efekty jeszcze jedno.. Rewelacjo, jezeli moge spytac.. jaki nosisz rozmiar spodni? wiesz.. np 27/34. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze kupuje spodnie w club monaco albo express i tam nosze po prostu 27 lub 28 w zaleznosci od kroju albo 2. A nie wiem jaka to jest dlugosc. W kazdym razie nosze zawsze rozmiar long a nie regular i od kroku mierzac mam jakies 33 cale w 27 i 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ci zazdroszcze Rewelacjo figury.. :) a ja dzis zjadłam: o 8.00 pół pomidora z cebulką i maly kawalek gotowanego miesa chyba z indyka.. o 11 zjadłam jajecznice z dwóch jajek i półtorej cebuli na oliwie z oliwek.. i maly kawełek miesa tego co rano :) mam nadzieje, ze nie zjadłam nic niewlasciwiego :) acha.. i zaczynam przyjmowac błonnik z ananasem :) mam nadzieje, ze uda mi sie zgupic pare kilogramów w tym tyodniu :) o 14 zjem zjem wiekszy kawalek miesa i kapuste kiszoną.. chcetnie zrobilabym ją z marchewką.. ale marchew jest zakzana z tego co wiem :) no i o 17 :) tez zjem kawałek mięsa.. tylko nie wiem z czym :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadam zupy, ale robione na oliwie z oliwek oczywiscie bez makaronow, kasz i ryzow na 1 fazie. Kup sopie kapuste pekinska, bedziesz miala super salatki. ja na sniadanie mam salatke z kolacji. czyli dziki ryz (malo- jestem na 2 fazie wiec moge) kapusta pekinska, pomidorek, ogorek, papryka, por, ser feta. Wczoraj do tego jeszcze byl kurczak. i sosik z majonezu i jogurtu z ziolami- lubie czasem poszalec hahahah w piatek wazenie. mam nadzieje ze bedzie 64 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nie mam pojecia. Ja jem jak jestem godna. roznie to wychodzi co 2-3 godziny. A czasem co 4. Niestety nie udaje mi sie zjesc wszystkich zalecanych posilkow a jest ich chyba z 6 albo 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posiłków jest 6 z tego co wiem.. trzy podstawowe i trzy przekąski.. no wlasnie mi tez sie 6 nie udaje jest dlatego jem trzy wieksze.. czasem 4 :) chcoaz zaczynając o 8 i jedzac co 2.5h to o 20.30 jadłoby sie 6 posiłek :) realne, ale ciezkie w wykonaniu.. przynajmniej w moim przypadku :) heh.. a ja zaczynam dodatkowo cwiczyc to "magiczną" szostke weidera :) juz pierwszy dzien i pierwsza seria cwiczen za mną :) jeszcze 41 dni i mam nadzieje, ze bede miala jakies miesnie :) a to jest linkt do tematu który mnie zainspirowal do cwiczen :) wrzucam.. moze ktos rowniez bedzie zainteresowany :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3134941

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) powinno sie jadac co dwie godziny ale kto ma mozliwosc to zrealizowac? pracodawcy raczej nie sa przychylni do tego stopnia zeby pracownik mial cztery przerwy na jedzenie w pracy :D na poczatku jedz duzo i czesto, z czasem apetyt sie zmniejszy. Ja wlasciwiem jadam 4 posilki. Z czego dwa duze i dwa drobne. nie wiem tylko co bedzie z blonnikiem z ANANASEM. Na pewno jest w nim cukier a to w pierwszej fazie nie za bardzo. Kluseczka swietnie radzi - salata powinna byc obowiazkowo kazdego dnia to wtedy bedzie blonnik w diecie. pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do szostki weidera to ja podchodzilam dwa razy. Nie dalam rady i nie dlatego, ze ciezko bo wszystko mozna zniesc ale te serie w koncu byly tak nudne ze nie moglam wytrzymac. Rozmawialm z innymi i nie raz slyszalam podobne opinie :) powodzenia ritmoo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh.. cukru chyba nie ma w tyym zbyt wiele :) nic nie jest napisane :) poza tym chyba w pierwszej fazie dozwolona jest jakas ilosc slodyczy.. tak wiec ja zrezygnuje ze slodyczy na rzecz blonnika :) Pozdrawiam.. :) zobaczymy czy wytrwam w tej 6 weidera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do 6weidera, to jest spoko, ja wytrzymalam jakies 15 dni, a pozniej sie wyprowadzialm z domu do akademika i albo czasu nie bylo, albo zapominalam. co do blonnika z ananasem, to na mnie w ogole nie zadzialal, podobno on ma na celu zapychac zoladek by sie nic innego nie chcialo jesc, a w moim wypadku akurat niejedzenie nie jest wielkim problemem. ale powodzenia w 6weidera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do slodyczy to na 1 fazie sa calkowice zabronione. Po to nawet owocow nie wolno jesz zeby cukier sie unormowal, czy jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierwszej stronie tego tematu zostało zamieszczone cos takiego \"Produkty polecane MIĘSA polędwica (wieprzowa i wołowa) szynka wołowa szynka wieprzowa gotowana bekon chudy udziec cielęcy antrykot cielęcy sznycel cielęcy DRÓB (bez skóry) pierś kurczaka pierś indyka szynka drobiowa (2 plast. dziennie) RYBY I SKORUPIAKI wszystkie SERY żółte light pleśniowe light serki topione light twarożek wiejski light serek homogenizowany smakowy light tofu miękkie, niskotłuszczowe JAJKA całe lub białka ORZECHY pistacje, 30 sztuk włoskie, 2 sztuki orzeszki ziemne, 20 sztuk TŁUSZCZE oliwa z oliwek masło orzechowe (łyżeczka) tłuszcz roślinny w płynie WARZYWA brokuły bakłażany cukinia fasola biała fasola czerwona fasolka szparagowa groch grzyby kalafior kapusta kiełki ogórek pomidory (nie więcej niż sztuka do posiłku lub 10 pomidorków koktajlowych) rzepa sałaty seler soczewica szpinak szparagi SŁODYCZE (nie więcej niż 75 kcal dziennie) bita śmietana light czekolada gorzka guma do żucia bez cukru kakao bez cukru PRZYPRAWY I DODATKI bulion warzywny olejki zapachowe do ciasta wszystkie przyprawy bez dodatku cukru zioła\" i ja tutaj widze, ze SŁODYCZE (nie więcej niż 75 kcal dziennie).. hmmm.. to znaczy ze mozna chyba na pierwszej fazie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem i tak :D ale nie niem czy wiesz ze ta dieta zostala zmodyfikowana jakis czas temu, i na poczatku nie ylo ozwolone i wtedy dawala najlepsze efekty. Wiec jesli chcesz schudnac to moze lepiej wytrzymac przez te 2 tygodnie, Ja dalam rade, a bylam najgorszym lakomczuchem jaki istnial na ziemi- NAPRAWDE!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedzialam nic o modyfikacjach :) a jak wygladała ta dieta przed tym zmodyfikowaniem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ritmoo w oryginalnej ksiazce jest mowa o tym, ze w ciagu tych dwoch tygodni mozesz raz zgrzeszyc jedzac np. kawalek gorzkiej czekolady ale tu mowa o czekoladzie powyzej 75% zawartosci kakao. w ksiazce ta lista wyglada nieco inaczej. i tak jak pisalam wczesniej z nabialem ostroznie. jest dozwolony chudy i bez cukru ale nie zalecany - spowalnia spadek wagi. wedliny sa wskazane tylko drobiowe ale wiesz to jest dieta amerykanska i tam na rynku sa dostepne wedliny ze spacjalna notka ze zgodne z 1, 2 czy 3 faza SB. A u nas wala byle co i mase konserwantow i cukru do wedlin. Mieso powinno byc drobiowe chude czyli piersi ale nie nogi kury. I wieprzowina jest zabroniona. wyjatek stanowi boczek ale tez jest mowa o chudym. Nie widzialam w polskim sklepie chudego boczku - raczej tlusty bialy pas ma :D mozna jesc jajecznice na bekonie ale jak sie walczy z niewielka nadwaga to nie je sie wielu rzeczy, ktore mozna. Ta dieta nie powstala zeby odchudzac ludzi. Przypadkiem odkryto utrate masy u pacjentow z chorobami serca. ritmoo moim skromnym zdaniem powinnas kupic ksiazke sb :) i poznac zasady diety albo dac sobie spokoj. wg mnie to co jadlas do tej pory w ogole nie przypominalo diety sb. pisalam kilkakrotnie o tym :) musisz przemyslec ta diete. zgadzam sie z tym co napisalas, ze byc moze nie jest ona dla ciebie. tyle, ze moim zdaniem nie jest dla ciebie bo ty nie umiesz jakos wdrozyc jej w zycie. kluseczka je zgodnie z dieta z tego co czytam a tez chyba na poczatku miala problemy z wlasciwym wyborem produktow spozywczych i nie chudla. pomysl o tym wszystkim i moze przejrzyj ten watek kilka stron wstecz bo duzo napisalysmy ci rad. cierpliwosci ci zycze :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajrzyj do tego ebooka i zobacz foods to enjoy in phase 1. szynka wieprzowa ale gotowana. i szynka to raczej nie wedlina w ktorej jest przemielone nie wiadomo co a tak najczesciej bywa a mieso wieprzowe z czesci zadniej - najchudsze mieso na swini. sery tylko beztluszczowe lub niskotluszczowe poza tym nie ma mowy o zadnym nabiale te 75kcal slodyczy to np. kakao gorzkie nie takie jak nesquick np., gorzka czekolada w proszku bez cukru , slodzik, itp. a w dziale foods to avoid - all dairy products - caly nabial lacznie z mlekiem, mlekiem sojowym, joguratmi, lodami. masz tego unikac nawt jesli chodzi o kure, ktora jest chuda to nie wolno skrzydel, nozek, itp. Ta pierwsza faza poczatkowo byla bardzo rygorystyczna jak widzisz i ja czytalam na amerykanskich stronach, ze nawet tabletek zadnych sie nie bierze zawierajacyh weglowodany (blonnik z ananasem) a ananas nalezy do tych gorszych owocow jesli chodzi o cukier. pozdrawiam i juz daje ci spokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki... to nie bede jest tego blonnika.. teraz bede jesc bio c.l.a. z zieloną herbatą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie dałam rady :( dzis naprawde myslalam, ze wytzymam.. rano zjadłam dwa jajka na miekką.. potem jak wrocilam zjadłam troche kapusty kiszonej i kawałek gotowanego indyka... po 2h zjałam troche kapusty pekinskiej i jajecznice z dwoma jajkami i cebulą... i to mial byc koniec... ale niestety nie moglam sie oprzec pokusie.. MUSIAŁAM ZJEŚĆ JOGURT.. chyba jestem uzalezonia.. a jutro piatek i pewnie znowu popije :).. wiec od poniedzialku znowu zaczynam diete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropo błonnika... tu jest linkt do opisu tego błonnika, który chciala stosowac... http://uroda.webwweb.pl/?a=txt&id=12437 mimo wszytsko nie wydaje mi sie zeby były w nim węglowodany.. a jezeli są to podejzewam, ze w nieznacznych ilosciach.. ma on jakies elementy ananasa ale nie cale kawałki :P... po wszytskich zabiegach które musiał ten ananas przejsc zeby znajleść sie w tabletce nie posiada on juz zbyt wiele czego kolwiek, a wrecz moze jest to sam blonnik z ananasa nawet.. a dodatkowo ma jakies wlasciwosci przyspieszające spalanie tłuszczów... ale ja sie na tym nie znam :) to Wy tu jestescie doswiadczone w tej diecie :) ja sie tylko radze :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×