Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kalinka1985

jakie ubranie na wyjście ze szpitala?jakiego rozm sie spodziewac

Polecane posty

Ja ze szpitala wychodziłam w ciuchach ciążowych :) A dokładniej to w dresie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość je tez...
To byl lipiec, bardzo goracy, przed porodem zostawilam w szatni lekka letnia sukienke i.. w niej wychodzilam razem z dzieckiem. Wiesz, to zalezy ile przytylas w ciazy i czy bedziesz miala brzuszek. Ja mialam brzuszek jak w 6-7 miesiacu bo macica caly czas sie jeszcze obkurcza, a troche to trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie stosowałam pasa poporodowego wogule a brzuszek mam jeszcze troszkę odstający (jestem 5,5 miesiąca po porodzie) ... Natomiast jak wychodziłam ze szpitala to brzuch miałam mniej więcej takiej samej wielkości jak przed samym porodem z tym że nie był on już taki twardy :) Podobno pas poporodowy można stosować dopiero po połogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ;-] ja jestem w 28tyg przytylam 6 kg na razie poszlo w brzuch, mama z babcia kupily mi taki pas bo stwierdzily ze one po porodzie tez stosowaly a mam miec cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka ... prawdopodobnie ten pas Ci się przyda ale przez 6 tygodni po porodzie lepiej go nie noś :) ... daj się macicy najpierw obkurczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaha dziekuje za rady a moze ktos mi powie na co powinnam byc przygotowana po porodzie ? w znaczeniu fizjoogicznym;-] i psychicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinka ... dziękuję bardzo za komplement 🌻 Nie bardzo zrozumiałam Twoje pytanie :( Masz na myśli połóg i odczucia młodej mamy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak;-] bo coraz bardziej sie boje a nie mam z kim pogadac mąż wróci na porod bo dostal prace za granica jak kompletuje wyprawke i wogole i mam schizy;-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rodziłam trzy razy
i ze szpitala wychodziłam w ciuchach ciążowych, choć po pierwszym to nie miałam już brzuszka od razu.Nigdy nie stosowałam żadnego pasa tylko lekką gimnastykę a brzuszek mam bardziej płaski niż przed ciążami.To indywindualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, na pewno nie wszystkie młode mamy mają takie same odczucia ale u mnie było tak, że po samym porodzie czułam się jakbym mogła góry ze szczęścia przenosić ... po powrocie do domu nastąpił kryzys pokarmowy bo nie umiałam wykarmić córeczki piersią :( - byłam totalnie załamana bo co to za matka która nie potrafi wykarmić dziecka ... a bałam się sięgnąć po mleko modyfikowane bo bałam się krytyki ze strony teściowej i koleżanek które bez problemu karmiły swoje dzieci naturalnie. Ale to był mój jedyny kryzys :) Potem z każdym dniem było coraz lepiej :) Codziennie odkrywałam coś nowego w mojej córeczce i z dumą obserwuję jej wyczyny rozwojowe i wielkie przywiązanie do mnie :) Czasem też czuję się trochę samotna jak mój narzeczony jest w pracy ale wystarczy jeden uśmiech mojej córci abym zrozumiała że nie jestem sama :) Co się tyczy fizjologii to ... przechodziłam momenty kiedy czułam się totalnie nieatrakcyjna ale ja w ciąży przytyłam 27kg więc brzuszek nie schodził tak szybko :o Teraz jest już wszystko ok :) Wprawdzie jeszcze nie mieszczę się w rozmiar 36 ale to już nie jest dla mnie najważniejsze :) Krawaiłam jakiś miesiąc po porodzie ale nie były to wielkie ilości ... ot taka skromna miesiączka :) Podczas porodu byłam nacinana ale już na drugi dzień po porodzie normalnie chodziłam i siedziałam :) Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie moze rady mamy mlodej ktora juz urodzila troche pomoga moj nr gg 8689089 zazwyczaj jestem niewidoczna;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×