Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kachna-Gubachna

POSTANOWIONE - SCHUDNĘ 15 KILO!!!

Polecane posty

dziewczyny przeanalizowałam swoją diete i powiem Wam że mimo licznych wpadek waga spada - może u mnie wolo ale już czuje luz w ubraniach, w których chodze więc chyba wszystko idzie w dobrym kierunku :) nie moge zobaczyć tej magicznej dla mnie 6 z przodu ;) juz dwa tyg jej wyczekuje :D ale wierzę że systematyczność ma tu najwiekszę znaczenie - wcześniej chciałm do 1 listopada być odchudzona, wychudzona itp teraz sobie myslę że mogę dłużej poczekać jesli tylko efekt bedzie trwały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno im wolniej się chudnie tym większe prawdopodobieństwo utrzymania wagi przez dłuższy czas w przyszłości, więc to chyba dobrze że wolno schodzisz w dół,a nie martw się i 6 z przodu zobaczysz niebawem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 61.600. Kiedy zobaczę 5 na przodzie? Nie mogę się już doczekać, no ale zawsze to już bliżej niż dalej. Gratuluję dziewczyny każdego zgubionego grama. Ważne że spada nam waga 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam takze i stawiam kawke;) skoro nasza Kachna🌼 sie gdzies po drodze zagubila;) Jestem dzisiaj caly dzien w pracy , wiec bedzie mnie mniej:O ale zwazylam sie oczywiscie,;) duzo roznicy nie widac, no ale po tygodniu czego mam sie spodziewac. Niniejszym :P prosze o wpisanie do tabelki nasza pania prezes;):D Data rozpoczecia 19.09 Waga poczatkowa 75kg Waga obecna 74,6kg cel 60kg Kumcia🌼 toz to ja bym skakala pod sufit, dziewczyno za dwa dni masz 1,2kg za soba:D a ja tak tyciutko:O Melania🌼 jeszcze troche a bedziemy pozowac do zdjec i ogladac sie z przyjemnoscia w lustrach:D gratuluje wszystkim kolezanka spadkow wagowych !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochaniutkie :) ja niestety nie moge sie za bardzo pochwalic ... nadepnelam na wage i 62.7kg. wiec na razie prosze Pania Prezes o laskawosc i zostawienie moich danych bez zmian do przyszlego wazenia :) to, ze zostaje po tylach juz wiemy he he ale nie zamierzam rezygnowac ani z dietki ani z topiku :P poczekam sobie spokojniutko do nastepnej srody i moze wtedy juz cos zmieni sie w tabelce ❤️ olusiaaa --> no tak 5 z przodu -- juz prawie nie pamietam czasow kiedy tyle mialam - Ty juz bliziutko jestes tylko malutki kg. i juz ! ja sobie mysle, ze czekam na te chocby 59.99kg. jak na zmilowanie a tu nic .... ale nic ... cierpliwosc, cierpliwosc i jeszcze raz cierpliwosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny Gratuluję środowych wyników! Bo przecież KAŻY GRAM MNIEJ JEST NA WAGĘ ZŁOTA!!! a swoją drogą, gdyby ktoś płacił za każdy minus kilogram sztabką złota, to chyba by grubych nie było hi, hi, hi A u mnie tak; owszem ubyło mnie, ale tylko 1,0 kg , ze spektakularnymi wynikami typu 2,5 kg na tydzień to już sie chyba pożegnałam na dobre, ale cieszę się z wyniku ogólnego, bo to już \"ja cie\"!!! -9kg A co do tabelki, to przypominam, ze zrobię ją dla \"stałych bywalców\" jak podadzą wyniki najwcześniej ok południa najpóźniej po 15, no chyba, żeby coś tam to później. Jedno jest pewne - dziś będzie tabelka. A kogo to dopisujemy dzisiaj - na pewno Violę i..kogoś jeszcze??? Nowym życzę wytrwałości z nami do kolejnej środy, kumcia gratulujemy tego pierwszego sukcesu! 1,2 w tak krótkim czasie super, to w następnym tygodniu zabłyśniesz nam w tabelce jak gwiazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam, 5 miałam sprzodu na początku roku, ale wszystko zaprzepaściłam. Za dużo imprez grillowych i alkoholu i tak się dorobiłam 7 kilogramów, masakra, a miałam już tylko 6 do zrzucenia. Dlaczego tyje się tak przyjemnie? Dlaczego? Dlaczego? Dlaczego? amegee - tobie też niewiele brakuje. Niedługo będziemy się naszą 5- teczką rozkoszować :) kachna - gratulacje. Wow 9 kilogramów. Piękny wynik, w tak krótkim czasie. Jeszcze raz gratuluje 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kachna --> 1 kg. to zdrowo, ksiazkowo, bez jojo i co najwazniejsze \"do celu\" :D :D :D ja i tak zazdroszcze 🌻 faktem jest, ze im blizej wymarzonej wagi tym trudniej, niestety ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłam stopke i poczytałam co tam popisałyście. Nie było mnie z rana bo zawiozłam jednym takim dokumenty i wypiłam u nich kawkę, ale nie ma sprawy Viola, wypiję z tobą koleją, wirtualnie mi nie zaszkodzi, mogę choćby 5 :D --->polish girl - meczyk też oglądałam, ale nasze dziewczyny dały czadu, sama nie wiem czy to one tak dobrzez grały, czy te Serbki takie beznadziejne :D, a jak tam grzybki, chodzisz w płaszczu przeciwdzeszczowym czy u ciebie nie pada, bo u mnie mokro bleee... --->klleo - na katar i inne przeziebieniowe sprawy, a właściwe to chyba na wzmocnienie anty znajomi mi dzis podali nowy przepis nazwali to 6 cytryn :classic_cool: pierwszego dnia wypijasz sok z jednej cytryny, drugiego z dwóch, trzeciego z trzech, czawrtego z 4, piątego z 5, szósego z 6, siódmego z 5, ósmego z 4 i tak dalej, mówili, żetak robią jak ludziska zaczynają wokół nich chorować i ich nie bierze, a potem to tak jak sobie przypomną, ale przynajmniej raz w miesiącu przez te jesienno - zimowe pluchy, mam zamiar spróbować, bo uwielbiam wszystkie naturalne metody leczenia :D ---> Jula -Anula - naleśnikiem się nie przejmuj, ja wczoraj zjadłam dwa! na obiad (wczoraj był chyba naleśnikowy dzień, bo jak po południu odwiedzałam zanjomych, z dokumentami ksiażkowymi oczywiście :P, to też wcinali naleśniki), moje naleśniczki były z serem i z tymi powidłami co mi Olusiaa kazała zrobić ze śliwek, powiem ci Olunia ;), że mi to wyszło :D, rodzinka też sie zajadała, a nie dałam dużo cukru, wiec jest cacy:D --->chałwa - miłego odpoczynku i radosnych chwil w gronie rodzinnym, tylko nie daj sie utuczyć przez ten tydzień, czekamy na ciebie buziak! 👄 --->julai - strasznie sie cieszę, że jesteś, głowa do góry, tam na to niebieskie patrz to ci sie może humor poprawi, tylko nie kąp komputera, bo już nic z nami nie popiszesz ;) --->Norka - ja też mam takie dni, że mi wszystko leci z rąk i za co się nie wezmę to katastrofa gotowa :D, pośmiej sie z tego wtedy sobie pójdzie precz --->melania -przeczytałam gdzieś na nowo załozonym topiku, bodajże wczoraj bodajże takie zdanie : Nie rezygnuj z osiagnięcia celu, jeśli potrzeba na to czasu, czas i tak upłynie. - bardzo mi się to zdanie spodobało, takie proste, a jakie prawdziwe, wiec to tylko trzeba czasu, a efekt bedzie :D, a jak zobaczę 6 z przodu to się chyba ze szczęścia upiję HI, hi, hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachna - cieszę się że przepis na powidła się przydał i że ci takie dobre wyszły :) amegge - ty już teraz szczupła jesteś, przy różnicy 8 cm ważymy prawie tyle samo, więc jak 5 sprzodu zobaczysz to już prawdziwa chudzinka będziesz :D chałwa - nie daj się mamusinemu karmieniu :) i baw się dobrze. Jula Anula - od czasu do czasu musimy zgrzeszyć bo inaczej byśmy padły na tej \"trawie\" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olusiaaa --> twoje slowa to balsam na moja dusze :D🌻 dziewczyny podajcie jakis fajny, niedrogi i w miare latwy przepis na lososia :) bardzo lubie ta rybke ale w sumie robie tylko na grilu (znaczy takim opiekaczu do piersi z kurczaka) a mialabym ochote na cos bardziej wyszukanego :) przepisow w internecie jest cala masa ale mi chodzi o cos sprawdzonego (no i dietetycznego rzecz jasna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA: Nick........Wiek...Wzrost...Waga pocz..Waga obecna. UDAŁO SIĘ!!!!. Cel.... BMI amegge....25......1.70cm.....65,5kg........62,5kg.......35,3%........57kg....21,63 kachna.....33......1.69cm.....85,0kg........76,0kg.......45,0%........65kg....26,61 julai........24......1.56cm.....60,0kg.......58,0kg........20,0%........50kg....23,83 * Olusiaaa....28.....1.62cm......65,2kg.......61,6kg......27,3%.........52kg....23,89 chałwa......27.....1.72cm......66,0kg.......60,5kg......75,0%.........58kg....20,45 klleo.........22.....1.79cm......78,0kg.......75,5kg......16,7%.........63kg....23,56 * melania_m..25.....1.62cm......75,0kg........70,0kg.......33,3%.......60kg....26,67 BigGirl......19......1.70cm......70,0kg........68,6kg........9,3%.......55kg....23,74 * polishgirl..23......1.63cm......65,0kg........62,5kg.......20,8%........53kg....23,52 * Viola......41.......1,63cm......75,0kg.......74,6kg.........3,0%........60kg.....28,08 JulaAnula.39......1,64cm.......76,0kg.......76,0kg.........0,0%........60kg.....28,26 * Z podwodu opuszczenia nas wykreśliłam ze smutkiem kukurydzkę oraz M20:( Dopisałam Violę i Julę-Anulę, bo sprawdziłam, że jest z nami dokładnie od poprzedniej środy. A własnie, co sie Jula dzis nie odzywa, biega gdzies i próbuje sie zważyć? :D Gwiazdki u tych co jeszcze nic nie podali - czekamy, hop, hop gdzie jesteście??? :D No i sprawdzać mnie proszę,czy aby w ferworze walki komuś jakichś niestosownych zmian nie poczyniłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ! U mnie 73, 5 , ale nie wiem na ile to prawdziwy wynik bo jak wspomniałam nie mam wagi . Poszłam więc dziś do apteki , gdzie stoi takie wypasione urządzenie co to i waży , i mierzy , i ciśnienie tętnicze podaje . Więc dopóki nie kupię wagi muszę opierać się na tym wyniku. ----> Kumcia🌻ty masz super wynik. To chyba daje Ci kopa do dalszej walki do rozmiaru powiedzmy M .:) ---->Kachna ,gratulacje , 9 kg w tak krótkim czasie .Jeszcze ciut a znajomi nie będą Cię poznawać na ulicy ,a klienci pytać :a Pani do kogo? I tego Ci właśnie życzę ,jesteś wielka! --->chałwa ,zasuwasz ciężko więc należy Ci się odpoczynek !!!!!!!!!! -------->sandrusia26 , jak wpadłaś do nas na chwilkę to może wdepnij na jeszcze jedną i opowiedz jak to z Tobą było .Może masz jakieś tajne sposoby na utratę kilogramów i centymetrów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeta!!! gratuluje wszystkich zrzuconych gramow i kilogramow!!wszystko jest wazne !!u mnie 0,5 kg, nie pomoglo zbieranie ziemniakow, chyba za duzo alkoholu:( wiecie ja na chwile bo przed chwila wrocilam z grzybow, zaliczylam ponad 5 godzin spaceru plus tachanie pelnego koszyka:D wszyscy w domu zadowoleni i zdziwieni ze tak dlugo nie bylam na grzybach a tyle nazbieralam:D ja tez sie strasznie ciesze, ale jestem padnieta, teraz musze ogarnac w domu i pedze na angielski, odezwe sie wiecej potem, aha udalo sie 25%, obecna waga 62kg, bmi 23.34 buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane! Przepraszam, że się nie udzielałam ale choroba mnie męczy (już od tygodnia:/). Cały tydzień leżę w domku-dlatego czuję się ociężała i cellulit jest większy. Dzisiaj rano wyszłam z domku(choć nie powinnam ale musiałam do apteki po tabl.anty bo od jutra nowy blister a nie chcę organizmu przerwami ogłupiać). Poza tym moja kochana córunia też już ma dosyć siedzienia w domciu więc poszłyśmy razem :). Ale dobrze mi ten spacerek zrobił(nawet ten nieszczęsny cellulit troszkę się zmniejszył bo jednak tydzień bez ruchu to dużo) to nic, że troszkę więcej kaszlę ;) jakoś przeżyję. Jestem bardzo dumna z Waszych osiągnięć dietkowych :D bardzo się cieszę. To prawda-nawet najmniejszy sukces jest baardzo ważny i budujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja? o mnie zapomniałyście! domagam się dopisania do tabelki: wiek 32 lata, wzrost 160, waga początkowa 85kg, waga docelowa 65kg, waga obecna 83,8kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisałam do mojej stopki co nieco . Niestety kilo piszę około bo nie mam pewności czy te apteczne urządzenie jest wiarygodne . Jednak mam nadzieję, ze tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać CEL , poprawiłam się . Ale też spojrzałam na tabelkę i zobaczyłam , że Kachna zrobiła to za mnie. I to z jakim wyczuciem ! Dziękuję Ci Kachna 🌻 , dobra i mądra dziewczyna z Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->kumcia - ty sie na mnie nie gniewaj, że cię do tabelki nie wpisałam, wszyscy ci serdecznie gratulujemy wyniku i trzymamy kciuki żeby było wiecej, czyli mniej ;) czyli więcej na minusie, a mniej ciebie w ciebie :D Tylko wiesz my tu na początku poczyniłyśmy pewne założenia zasadami zwane, a brzmiały ogólnie tak: trzeba sie z nami tydzień przyjaźnić to wpisujemy na tabelkę i właśnie tak wpisałam dziś Violę i Julę, bo są z nami tydzień co najmniej :D, więc jak ty też wytrwasz tydzień, to cię z radością wpiszę :D A wypada sie z tabelki jak sie dwa tygodnie z rzędu nie daje oznak życia w postaci jakichś wpisów, tudzież nie znika sie nie podawszy powodu, wyjazdu chociażby jak dziś chałwa. Amegge też z nami nie było, ale czekałyśmy wiernie, bo zgłosiła, że sie urlopuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jula - zobaczyłam teraz dopiero co tam w stopce popisałaś - czuję sie zaszczycona :D A kawkę ktoś stawiał, bo mi tu paruje własnie [_} [_} [_} [_} [_} [_} mniam, mniam... z mleczkiem nie słodzona, dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, zwracam honor i dostosowuję się do ogółu, dzięki za kawkę bardzo chętnie poczęstuję się, czekam w takim razie cały duży tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawka juz pewnie wystygla, to musze nowa zrobic [_} [_} [_} nikt lososia nie jada, nikt nie doradza - nieladnie dziewczyny, nieladnie :D juz mam problem z glowy, rzuce go na ruszt i do tego brokul sobie \"naparuje \" a polwce ziemniaczki z kopekiem do tego i git ! jutro ide na basen na godzinke i karnecik kupic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UAKTUALNIONA TABELKA: Nick........Wiek...Wzrost...Waga pocz..Waga obecna. UDAŁO SIĘ!!!!. Cel.... BMI amegge....25......1.70cm.....65,5kg........62,5kg.......35,3%........57kg....21,63 kachna.....33......1.69cm.....85,0kg........76,0kg.......45,0%........65kg....26,61 julai........24......1.56cm.....60,0kg.......58,0kg.........20,0%........50kg....23,83 * Olusiaaa....28.....1.62cm......65,2kg.......61,6kg......27,3%.........52kg....23,89 chałwa......27.....1.72cm......66,0kg.......60,5kg......75,0%.........58kg....20,45 klleo.........22.....1.79cm......78,0kg.......75,5kg......16,7%.........63kg....23,56 * melania_m..25.....1.62cm......75,0kg.......70,0kg......33,3%.........60kg....26,67 BigGirl......19......1.70cm......70,0kg........68,6kg........9,3%.......55kg....23,74 * polishgirl..23......1.63cm......65,0kg........62,0kg.......25,0%........53kg....23,34 Viola......41.......1,63cm......75,0kg.......74,6kg.........3,0%........60kg.....28,08 JulaAnula.39......1,64cm.......76,0kg.......73,5kg.......15,6%........60kg.....27,33 Jula - Anula - cieszę się, że trafiłam z twoim celem :D wipisałam w sumie żeby wpisane było :D, myśląc, ze w razie W to mnie poprawisz :D --->julai --->klleo --->BigGirl Do raportu wystąp!!!! (czy ja coś \"przezapomniałam\", miało którejś nie być???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej niczego nie przeoczylas ! chalwa miala sie opierac pachnacej i smacznej kuchni swojej mamy w najblizszym czasie i to tyle .... cos nam znikaja dziewczyny :/ miejmy nadzieje, ze chwilowo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spiesze sie na kawe;) moze jeszcze zdaze. Szczerze to wcale mnie nie uradowal fakt , ze jestem juz w tej tabelce--a sama sie pchalam:P Moje wyniki sa tragiczne i smutam sie okropnie. Nie wiem jak wy to robicie, ze wam sie tak ladnie chudnie. Ja moge z reka na sercu powiedziec, ze zakonczylam ten tydzien wzorowo i co mi to dalo,:O nic sorry...znowu marudze, to chyba hormony:P Biore sie juz za siebie i nie ogladam wstecz!!!!!!!!!!!!!!!!!:D Nie moge dzisiaj kazdej z osobna pogratulowac, ze wzgledu , ze pisze z pracy miedzy jednym a drugim klientem i ciezko mi sie skupic. GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!! Dla kazdej, ktora wynik usytysfakcjonowal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->kumcia , nie dziękuję za gratulacje , żeby nie zapeszać :) --->amegge, sorry ale ja Ci nie pomogę z łososiem , bo jakoś rzadko go przyrządzam . Ale kiedyś koleżanka poradziła mi jak zrobić rybkę inaczej niż tradycyjnie tzn nie smażoną . Filet z soli albo pangi przyprawiasz solą i pieprzem cytrynowym , możesz skropić też sokiem z cytryny, kładziesz na rybkę pokrojoną w plastry marchewkę, pieczarki i cebulę , możesz dać odrobinę masła , ja nie daję bo i tak warzywa puszczą sok . Tak przygotowaną rybę kładziesz na folię aluminiową , szczelnie zawijasz i pieczesz w piekarniku. Ja mam popsuty więc kładę na patelnię i przykrywam pokrywką .Podlewam trochę wodą i pilnuję, żeby folia się nie przypaliła. Duszę jakieś 30- 40 minut. Ja bardzo lubię taką rybę , jest smaczna , mało kalorii a dzięki warzywom więcej do jedzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×