Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kachna-Gubachna

POSTANOWIONE - SCHUDNĘ 15 KILO!!!

Polecane posty

witajcie:) zaliczylam juz dzis wysilek fizyczny i umyslowy, teraz czas na relaks i spotkanie z Wami, poczytam co tam naskrobalyscie:)jeszcze mi wylaczyli prad i juz myslalam ze sie do Was nie dostane:( ale sie udalo:) kumcia---> fantastyczny wynik w dwa dni gratuluje!! norka---> grzybobranie udane, dziekuje, babcia wlozyla 5 sloiczkow i jeszcze inne sie susza, super:) melania_m--->ja tez tylko 0,5 kg przez ten tydzien, ale cieszmy sie ze w ogole cos zlecialo:) super ze juz widzisz po ciuchach, ja nie moge sie tego doczekac, a 6 z przodu zobaczysz niedlugo, na pewno!! viola2005---> zawsze to cosik w dol:) olusiaa---> a Ty schudlas cos, bo nie pamietam ile wazylas ostatnio? amegge--->bardzo dobrze ze z nas nie rezygnujesz, za to masz🌻 i drugi🌻 za zakup karnetu:) kachna--->gratuluje kilograma, marze o tym zeby tak tygodniowo wlasnei chudnac, a Twoj podsumowany wynik oszalamia!! super o siatkarkach wole myslec ze to one tak swietnie graly:), mam nadzieje ze dzis im tez tak swietnie pojdzie:) nie ialam plaszcza, ale padalo na poczatku troszke a potem przestalo wiec nie zoklam, ale bylo super:D sandrusia26---> dzieki za mile slowa🌻 amegge---> ja z gotowaniem mam tyle wspolnego jak swinia pasuje do karety... jula-anula---> a to znaczy ze ubylo Ci 2,5 kg!! super, gratuluje:) gwiazdeczkakamusia---> zdrowiej szybciutko!! a ja chce 5 z przodu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam sie jeszcze pochwalic nowa stopka:) co prawda, nie ma znow czym sie az tak chwalic, ale zawsze cos, oczywiscie ja wieczorem jestem a Was nie ma😭 wiecie o malo co nie zgubilam sie dzis na tych grzybach bo bylam sama, z orientacja kiepsko, a ze dawno nie bylam, to przez chwile straszno bylo, ale dalam rade:) cwiczenia dzis odpuszczam, bo mnie i tak juz wszystko boli, nie wiem sama czy po grzybach czy po wczorajszych cwiczeniach:) w tym tygodniu zero alkoholu!!!! to moje postanowienie zeby w przyszlym tygodniu bylo chociaz to kilo mniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polish girl, olusiaaa --> to mamy te same \"chcenia\" - przylaczam sie do 😭😭 o 5 z przodu ... polish --> no to bedzie sie trza naumiec gotowac, chyba ze meza kucharza planujesz :P Jula - Anula --> no przepisik palce lizac a pange tez lubie, bo \"nie capi\" tak bardzo ryba :) i ma fajne miesko ! w przyszlym tyg. koniecznie przetestuje ale napisz mi jeszcze z czym ja spozywasz, taka sama z tymi warzywkami czy robisz jeszcze suroweczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he no to dobrze, ze sie nam nie zgubilas :D choc moze by cie jakis przystojny lesniczy znalazl, kto wie .... a stopeczka tez sie ladnie zmienia, powolutku ale do celu - musi sie nam dziewczyny udac, tym razem musi :) a pozniej juz sobie bedziemy tu tylko rekreacyjnie pisac i wagi pilnowac zeby nas jojo nie dopadlo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amegge---> wlasnei tak planuje, meza co bedzie umial gotowac, inny nie ma szans:P och faktycznie nie pomyslalam o tym lesniczym!!! i po co ja odnalzlam droge do domu???😭 uda sie nam na pewno, podoba mi sie Twoj przyszlosciowy plan, o pisaniu tutaj rekreacyjnie!! kiedys na pewno tak bedzie!! wierze w to bardzo!! wszystkim nam sie uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki tak się zmachałam po całym dniu że ledwo dycham, jeszcze dziś takie ciśnienie niskie było o 14 myślałam że zasnę na stojąco, poczytam coście naskrobały przez cały dzień :) i będę pewnie zmykać na steper i muszę do pracy się z lekka przygotować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polish Girl - i owszem całe 1100 gram ;p. Widzę po tabelce, że podobną budowę mamy. amegge - już niedługo, już za momencik :D Ja już po kolacji. Zaraz zrobię herbatę i idę zobaczyć co na świecie słychać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) Niestety nadal nic nie widze, ale dzis rano weszlam na wage i melduje 60 kg :( Istny koszmar! Chyba musze zaczac wiecej sie ruszac i bardziej zastanowiac nad tym co jem. Jutro moj kochany maz kupuje mi nowego laptopa, tak wiec nie powinnam miec juz zadnych technicznych problemow :D Ciekwe tylko czy tego da sie jeszcze uratowac. Mam nadzieje, ze tak :P Co prawda nie byl juz pierwszej nowosci, ale bardzo sie z nim zzylam. Nie wiem czy tylko ja jestem taka dziwna, ze mam sentyment do roznych przedmiotow? Jej, ale jestem ciekawa Waszych sukcesow :) Dla mnie to straszna motywacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczorek!!! ogladal ktos meczyk??kachna?? znow wygraly nasze dziewczatka, suuuuper!!! olusiaaa---> zauwazylam te podobne liczby w tabelce przy naszych nickach:) dobrze, bedziemy mialy porownanie i dodatkowa mobilizacje, przynajmniej ja:) julai---> czekamy na Twoj pelnowymiarowy kontakt z nami:) a pamietacie dziewczyny ze zgodnie z fazami ksiezyca od dzis bedzie nam latwiej gubic kilogramy bo ubywa ksiezyca?? ja sie tego trzymam:) do juterka dobranoc buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polish girl --> ksiezyc mowisz ??? juz czuje sie lzejsza :D a tak wogole to chwilowa zmiana stopki - tak dzisiaj zmienialyscie, ze wam pozazdroscilam i tez sobie zmienie a co .... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polish Girl - dla mnie też to będzie motywacja :). Mhmmm księżyc, mówisz? No zobaczymy we środę jak się sprawdza ta teoria :D (oczywiście przy rzetelnym trzymaniu się diety :P) Śpijcie słodko dla urody, no i gubcie kilogramy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam troszkę wyniki rewelacyjne: ) ja się z wagą zamelduje dopiero za tydzień codzienne ważenie nie ma dla mnie sensu. To co kochane kawusia z rana któraś chętna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny w czwartek :D Miłego dnia życzę i zapraszam na kawkę - świeżo zaparzona :D :D [_} [_}[_} [_}[_} [_} i już zabieram sie za czytanie was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jak mnie tui dawno nie bylo ale juz calkiem mnie rozlozylo i nie dalam rady wstawac ale teraz juz przechodzi..... wiem ze z tabelka to troche za pozno ale waze 66 kg wiec idzie do przodu i tym razem dosc ladnie..,.. niestety nie mam czasu przeczytac teraz wszystkiego ale sloo skauta ze to nadrobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julai - pisz już do nas na stałe jak tylko dostaniesz nowe sprzęcisko, a ja właśnie piszę na laptopie, który lekko niedomaga po tym jak go wczoraj zrzuciłam ze stołu zaplątawszy się w kabelki. Pękł sobie biedaczek i klawiatura mu wystaje ponad powierzchnię, jakoś piszę, ale mi cała lata :D i muszę czasem palnąć w klawisz kilka razy zanim załapie, esc i F1 wyleciały :P, a ponadto pół ekranu mam w paski :D - fantazja po prostu, więc jakbym dziś przestała pisać, albo jutro mnie nie było to znaczy, że mi się sprzęt oburzł kategorycznie na rzucanie po podłogach :P A póki co piszę:D Viola - pamiętaj! jesteśmy z tobą i nam też w odchudzaniu nie łatwo, ale damy radę i ty też dasz!!!!! Polish girl - no wygrały nasze laski wygrały!!!! i mam nadzieję, że im dzisiaj też tak rewelacyjnie pójdzie z Holenderkami, już nie mogę się doczekać, a co do leśniczego to najpierw się zorientuj czy warto się gubić :D amegge - JAK TAM PIĘKNIE!!!!! JA TEŻ CHCĘ - TAM!!!! Norka - ty o 19 to się przygotowujesz do pracy na dziś czy na jutro, nie mogę załapać, bo o 7 rano już kawę pijesz? :D A księżyc owszem, owszem od dziś po naszej stronie, bo wczoraj była pełnia i teraz go zacznie ubywać, a nas razem z nim :D :D :D czego sobie i wam z całego serca życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick........Wiek...Wzrost...Waga pocz..Waga obecna. UDAŁO SIĘ!!!!. Cel.... BMI amegge....25......1.70cm.....65,5kg........62,5kg.......35,3%........57kg....21,63 kachna.....33......1.69cm.....85,0kg........76,0kg.......45,0%........65kg....26,61 julai.........24.....1.56cm......60,0kg........60,0kg......20,0%........50kg....24,65 Olusiaaa....28.....1.62cm......65,2kg.......61,6kg......27,3%.........52kg....23,89 chałwa......27.....1.72cm......66,0kg.......60,5kg......75,0%.........58kg....20,45 klleo.........22.....1.79cm......78,0kg.......75,5kg......16,7%.........63kg....23,56 * melania_m..25.....1.62cm......75,0kg.......70,0kg......33,3%.........60kg....26,67 BigGirl.......19.....1.70cm......70,0kg.......66,0kg......26,7%........55kg....22,84 polishgirl....23.....1.63cm......65,0kg.......62,0kg......25,0%........53kg....23,34 Viola.........41.....1,63cm......75,0kg.......74,6kg.......3,0%.........60kg.....28,08 JulaAnula...39......1,64cm......76,0kg.......73,5kg.....15,6%.........60kg.....27,33 Tabelka poprawiona, bo BigGirl dopiero teraz nam sie obudziła 😴 wczorajszy dzień gdzieś prześpiwszy :D, no i julai, do nas wraca i zaczyna walkę. No to tylko klleo nam się gdzieś zapodziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) z tym ksiezycem to ubaw he he a mozecie mi powiedziec jak dluga ma swoja magiczna moc? ja sie na tych fazach ksiezyca nie znam kompletnie :) domyslam sie, ze dziala tak dlugo az zacznie go znowu przybywac tak? czyli jak dlugo mozemy liczyc na jego przychylnosc? co do tabelki to chalwa i kachna --> jakie macie procenty - wow !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!:) nie wiecie gdzie jest sloneczko?? 😭 ja zjadlam sniadanie i popijam czerwona herbata, teraz tylko taka pije, teraz jak sie okazalo ze tylko 0,5 kg mi spadlo przez tydzien, to sie ciagle zastanawiam czy aby za duzo nie jem, bo sie boje, ze moze teraz w ogole nic nie spadnie, a wydawalo mi sie ze nie jem duzo :( no ale nie wiem, bede sie martwic jak nic nie spadnie za tydz w srode, ale z tym ksiezycem... ;) amegge---> co za zdjecia!!! cudowne!!! na ksiezycu tez sie nie znam, tylko zapamietalam jak dziewczyny ostatnio o tym mowily ze od 26ego bedzie nam lepiej szlo bo ksiezyc zacznie chudnac biggirl--->dobrze ze juz jest troche lepiej:) trzymamy za slowo kacha---> tak naprawde obawiam sie ze w duuuuuuuuuuuuuzym promieniu tam nie ma zadnego lesniczego:P zostalabym na pastwe lub laske dzikow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Ja też oglądałam nasze złotka , pięknie grają dziewczyny i pięknie wyglądają . Wydają się być w super formie . Oby dziś też wygrały !!!!!! ---->amegge , ja wciągam tą rybkę bez dodatków , za to dwie porcje . A warzyw na rybkę daję sporo więc najadam się . No i wolę solę , jakoś panga ostatnio mi się przejadła. Mam prośbę , wrzuć nam jeszcze trochę zdjęć z raju Są przepiękne.🌻 I napisz gdzie Ty dokładnie byłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane!!! W poniedziałek minie tydzień mojego \"bycia\" z Wami ;). Kachna-------->Mam nadzieję, że znajdzie się dla mnie miejsce w tebelce ;) :D. Już troszkę lepiej z moim zdrówkiem ale nadal źle się czuję. Mmm właśnie zastanawiamy się z kruszynką co zrobimy na obiadek :D Napewno coś lekkiego ;) może jakaś pierś z kurczaczka chudziutka. Mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula --> no to rybka za tydzien na 100% :) a bylam w Grecji a dokladnie na wyspie Zakynthos (zwanej tez Zante) jest to jedna z wysp na Morzu Jonskim, mala, sliczna, przyjazna turystom i w porownaniu np. z Kreta bardziej \"dzika\" jesli chodzi o krajobrazy i roslinnosc :) mam jescze 4 zmniejszone fotki - to wklejam a jak cos jeszcze zmniejsze to wrzuce ! http://www.hotlinkfiles.com/public/view/full/22292 http://www.hotlinkfiles.com/public/view/full/22293 http://www.hotlinkfiles.com/public/view/full/22294 i jeszcze jedno - ktora lubi banany ? http://www.hotlinkfiles.com/public/view/full/22295

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula-anula dokladnie :) sami jak obejrzelimy zdjecia, to smialismy sie, ze znajomi powiedza ze \"podrasowane\" w photoshopie :P ale dokladnie tak tam bylo, co kilka kilometrow zmienial sie krajobraz na jeszcze ladniejszy i ciekawszy niz poprzedni .... a co do bananow to tylko jedna z opcji, byly tez granaty, pomarancze, winogrona i limonki rosnace posrod drzewek oliwnych :) no nic koniec marzen - kolejny raj za rok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jula najlepiej posprawdzaj na stronach roznych biur, bo my (ja z mezem) nie jestesmy dobrym wyznacznikiem ;) po pierwsze zawsze zywimy sie sami (tym razem mielismy sniadania) zawsze wypozyczamy samochod (lub inny pojazd), zwiedzamy wszystko co sie da, bawimy sie w roznych miejscach a wszystko kosztuje, wiem ze da sie nawet polowe taniej (troche gorsze miejsce, hotel wyzywieniem lub last minute) sama wycieczka (przelot i hotel ze snidaniem) kosztowaly nas ok.4000zl. a wydalismy tam .... Ciiiiiiiiiiiii ;) stawiam kawe, kto pije [_} [_} [_}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amegge---> cudne te zdjecia, naprawde trudno uwierzyc, ze takie miejsce istnieje i to nie tak daleko i ze tam bylas, suuuper a ja wiecie co? obejrzalam po raz kolejny chlopaki nie placza:D super ten film, w ogole tak sobie dzis uswiadomilam ze to ostatnie kilka dni moich wakacji, straszne to 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amegge - nowa porcja zdjęć przepiękna! Czemu te raje tak daleko od nas... a tu zimno, mokro i ogólnie pfuj... a na rozgrzanie chętnie sie kawki napiję - [_} chlip, chlip strasznie śnmiesznie mi klapie klawiatura jak piszę :D, ale widoczność mi sie poprawiła,paski z ekranu zniknęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->amegge , dzięki za informacje . No , trochę trzeba pozbierać mamony zwłaszcza , że musiałabym zabrać dzieci . Ale no cóż, jak widać na Twoich fotkach , warto. A ja zapraszam na zieloną herbatkę \\_/> \\_/> \\_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam dzisiaj dietkowanie - folgujecie sobie bo do wżenia aż tydzień czy wczorajsze wyniki was zmoblilizowały do walki z głodem? Ja dziś byłam na jednej takiej wiosce u ludzisków pogrzebać im w dokumentach, bo ja jestem taka pomagalska - zwykle pomagam starszym ludziom albo rolnikom, co to dokumenty nie wiedzą z której strony oglądać. A że pieniądze za różne takie sprawy czasem biorę, a pięć razy nie to się do moich usług te ludziska kochane garną. No i wyobrażcie sobie dziś odwiedzałam takich starszych co chcą pola posprzedawać, ale różne prawne rzeczy trzeba im poregulować od spraw spadkowych począwszy, a na pomocy przy tej sprzedaży skończywszy, no i te ludziska kochane to takie ciasta napiekli, żeby mnie ugościć :D, że szok, a że nie chciałam im strasznie przykrości robić to zjadłam pokazowo jeden kawałek, herbatkę wypiłam i resztę dostałam na wynos(rodzina zje, a ja mam nadzieję się wyrzeknę ) - plus worek cebuli, worek ziemniaków i trzy reklamówki jabłek. Matko jak ja to obrobię :D Hi, hi, hi - to tak mi jakby w naturze płacą :D A no i jeżdżę już moim odmalowanym na świeżo auteczkiem - jak nowy :D, nic nie widać, że po częściowym malowaniu - a że pada, siąpi i bluzga to i tak nic nie widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×