Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opozycyjnyLew

W NIEMCZECH KOBIETY SA SLICZNE!

Polecane posty

Gość Siedemnastoletnia.
Jeśli podoba się Wam taki styl, to przepraszam bardzo - chyba nie mamy o czym rozmawiać.:o Nigdy nie byłam u fryzjera, nie opalam się, maluję się tylko sporadycznie, mam własny, niepowtarzalny styl i dla mnie to jest najważniejsze. :) Nienawidzę takiej sztuczności. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedemnastolatko
-bardzo fajnie, że masz swój niepowtarzalny styl, jestes naturalna;) za brak makijażu i solarium skóra podziękuje ci niebawem;) i w ieku 40-lat bedziesz wygladala mlodziutko i swiezo...a te wszytkie panienki... ale cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w gore serca nasze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka_oleczka
eh, ciuchy, makijaż kasa dużo dajom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam spedzilam rok
w niemczech i jak dla mnie to bez sensacji. panny sa owszem zadbane, kolorowo ubrane ,ale do tego strasznie sztuczne. wlosy farbowane na jasny blond albo czarny (nie wazne czy pasuje) ,solarka i obowiazkowy kolczyk w wardze albo w pepku. i jeszcze seksowny tatuaz na lopatce. osobiscie uwazam ze sztuka jest wygladac atrakcyjnie bez takich akrobacji z wizerunkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awasaa
ja tam Niemek na żywo nie widziałam :) ale wiem,że w Niemczech są dużo tańsze kosmetyki niż u nas... własnie takie firmowe. moja ciocia zawsze jak jest w Niemczech to kupuje kosmetyki na zapas już! wszystkie perfumy ma oryginalne i firmowe a naprawdę nie płacila za nie dużo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kliinka
ja poznałam pewną niemke (przyjechala do rodziny) dziewczyna wsyztko, od skarpetek, po gumki do wlsoow oryginalne! codziennie inna torebka! codziennie inne buty ciuchow multum kosmetykow tak samo-samych tuszow do rzes miala chyba 7!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhm, to ja tez chyba myslalam stereotypowo, bo byla pewna, ze po niemczech chodza same pasztety.zreszta nasluchalam sie, ze kobiety tam sa strasznie wyniosle, do przesady pewne siebie i w ogole nie przyjemne. a ladny wyglad zawdzeczaja kasie, niestety ten kto ma jej mniej nie bedzie wygladal jak ten kto ma jej multum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oluśkaaAA
a ja powiem tak- kobiety jak kobiety... z tym, że nastolatki faktycznie sie wyrozniaja-najlepsze, najmodniejsze ciuchy, drogie kosmetyki, solarium... 14-latki wygladaja na co najmniej 20 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh...ale czy to dobrze
ze 14-latki wygladaja na 20?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wy żartujecie
! Niemki ładne????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up prosze sie wypowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freckles.
Zapominacie o jednym. W Niemczech jest kupe studentow z erasmusow i jezeli widzicie ladna dziewczyna, to najprawdopodobniej to nie Niemka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też niedługo jadę
do Niemiec na Erasmusa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena 1985
hej w niemczech nie byłam ale miałam okazje byc we francji na wymianie i tez mnie zaskoczyło jak te laski wygladaja... ładne bo w wiekszosci pochodziły z mieszanych małzenstw, ale tez kazda miała jakis styl tzn. czy ciekawe apaszki, chustki, spinki, torebek cała masa itp. laska u ktorej mieszkałam miała wielkie pudełko lakierów do paznokci, drugie kredek i cieni do oczu i powiek, masa tuszy, szminek itp. poza tym wtedy było modne malowanie oczu na czarno, lub jakis inny ciemy intensywny kolor i powiem wam ze my polki wygladałysmy przy nich bardzo naturalnie ale tez strasznie blado i nieciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemki sa zadbane
maja mase kosmetykow, mase dodatkow, mase ciuchow, przez co wygladaja ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo w Niemczech i innych krajach jest tolerancja, dziewczyny nie boją się wyglądać oryginalnie, w Polsce niestety nie ma społecznego przyzwolenia na wygląd inny niż reszta. Najlepiej się nie wyróżniać, bo cię zjedzą:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dużo modelek z niemiec
ladna_laska_wawa - claudia shiffer jest tylko z niemiec modelką a teraz najwięcej modelek w czołówce jest z brazylii np. jak gisele czy allesandra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×