Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ducky Duck

Najlepszy krem do rąk

Polecane posty

Gość gość
dla mnie niestety krem do rąk drogeryjne są zbyt mało treściwe i tym samym mało skuteczne. Choć swego czasu- używałam kremu do rąk Neutrogena. Skóra zaraz po nałożeniu jest sucha, gdyż są zbyt wodniste. Dlatego sięgam po naturalne rozwiązania i tym razem na tapetę wysunął się odżywczy krem do rąk od EkoKrem. Strzał w dziesiątkę- narazie nie zastępuję go żadnym innym:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam od nich krem do rąk, ale nie jestem mega zadowolona. Więcej się po nim spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia6767
Ja robilam ostatnio zaowienie na naturalne kosmetyki i kupilam tez krem do rak ze skarbca natury. Jest fajny, fajnie sie wchlania i pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anamoja77
Jak dla mnie to ten ze skarbca natury :) Zamawiam juz od roku i uwazam ze jest zdecydowanie najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KREM ZIOŁOWY DO RĄK od HB i będzie w porządku. Używam od dawna systematycznie i jest ok. Rano smaruję dłonie i skóra w zasadzie przez cały dzień nie jest sucha. Przeciwnie - wygląda cały czas zdrowo i normalnie, a mnie właśnie o takie kwestie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana3
skarbiec-natury.pl/pl/p/Balsam-do-rak-FIGA/7366 zdecydowanie najlepszy balsam do rąk! Jest super ;) Zawsze zamawiam ze strony skarbca natury, bo tam jest dostępny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że krem do rąk HB, ale przecież wiadomo, że każdemu może pasować inny. Ten jest naturalny i faktycznie widać efekty jego stosowania. U mnie dał poprawę sytuacji, ale czy analogicznie będzie to wyglądało u was? Tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hand Cream Floslek, nie ma nic lepszego na nawilżenie, nawet przy bardzo alergicznej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA w sumie nie używam kremu do rąk, odkąd używam rękawiczek złuszczających epiltouch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezzanka
Ja używam jednego i drugiego. Rękawiczki raz na tydzień czy dwa tygodnie, zależy w jakim stanie mam dłonie. A krem codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evkani
Dziewczyny, mówicie o tej masce Epiltouch byOlie? zastanawiam się, czy mogę ją zrobić, kiedy noszę hybrydy? Czy lepiej poczekać do ich zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz w PoloMarkecie jest fajna nowości-krem do rąk Povabe . Naprawde jest super i mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania42
Ja stosuje krem do rąk z konopi. W przypadku mojej bardzo suchej skóry sprawdza się świetnie i nie równa się z kremami drogeryjnymi. Ja zamawiam na https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Annabis/27 znajdziesz tam wiele kosmetyków konopnych w bardzo dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewlinana31

Mi bardzo słuzy krem ziołowy do dłoni marki HB. Jest bardzo wydajny, dwie kropki i rosmaruję cale dłonie. Ładnie się wchłania i super nawilża dłonie. Teraz zimą warto używać takich kremow codziennie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Gal wiesiołkowy - prosty, naturalny skład. Dla mnie najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola783

Z Organique. Ręce są po nim delikatne, nawilżone, ale nie tłuste, no i ma piękny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avelinkaaa

Mediderm w każdej aptece.A jak wychodzę na dwór to pod rekawiczką krem ochronny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaAlanka

Ja stosuję krem do smarowania Dexeryl. Nie jest drogi, a bardzo dobry, zwłaszcza gdy ktoś cierpi na tak zwane suche ręce. Krem dobrze się wchłania, nie jest tłusty, ręce po nim są nawilżone, ale się nie lepią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grafitka

Ja w tym roku zaczęłam używać kremu barierowego do rąk atoperal i jak zawsze miałam bardzo popękaną skórę dłoni zimą, to teraz nic takiego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majeczka8

A myślisz, że ten barierowy krem do rąk atoperal będzie też dobry na wiosnę i lato? Chodzi mi o to, czy szybko się wchłania, bo nie znoszę, jak kremy pozostawiają wyczuwalną warstwę. No, a skoro on tworzy barierę ochronną, to zastanawiam się jak to z nim jest.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martrta

no u mnie to atoperal wchałania się raz dwa! ale najlepsze jest to, że właśnie i zimą sobie radzi z nawet pęknięciami na skórze, a wiosną i latem z wysuszoną skórą od słońca. mój ulubiony krem!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość superia

ja zaczełam teraz stosować krem do rąk z eveline supplements. Ja generalnie mam strasznie przesuszoną skórę na dłoniach i mało co mi pomaga. A po tym kremie wreszcie czuję ulgę. Skóra na dłoniach jest gładka i miła w dotyku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×