Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ducky Duck

Najlepszy krem do rąk

Polecane posty

Gość ka_skaa
moim zdaniem najlepszym kremem do rąk jest krem masłem SHEA http://pl.loccitane.com/krem-do-r%C4%85k-z-mas%C5%82em-shea,36,2,3550,195556.htm -szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, nie klei się - przetestowałam i naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA obecnie używam Kremu do rąk odżywczo-regenerujący z ekstraktem z rumianku z e-naturalne. Jak dla mnie bomba. Dzięki niemu przetrwałam zimę i nie mam suchych rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecic taki którego sama używam, i nawet zrezygnowałam ze stosowania odżywki od paznokci poniewaz jest tak dobry http://bioarea.com.pl/kremy-do-rak.php#title Naprawde dziewczyny bardzo Wam polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiennnkowa
Ja jestem jak najbardziej za wspomnianymi kosmetykami Nantes. Dla mnie są rewelacyjnie i świetnie działaja na wszelkie problemy z przesuszoną skórą dłoni. Sa tutaj nieocenione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nattuska
No własnie, chyba coś w tym jest ze lepiej wydac na kosmetyki troszkę wiecej i meic pewnośc ze rzeczywiscie wybrałysmy jeden z lepszych kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gie prawda. Jest cała masa taniutkich i genialnych kosmetyków i jeszcze więcej drogich a do niczego, wystarczy minimum wiedzy o składach i przestanie się przepłacać za badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje ulubione kremy do rąk: www.yves-rocher.pl/krem_do_rak www.bandi.pl/sklep/produkt/id/183_Aksamitny_Krem_do_Rak oba mozna kupic wysyłkowo, YR w sklepach stacjonarnych, a bandi w salonach kosmetycznych www.bandi.pl/gdzie_kupic.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolczatka2
Ja mogę potwierdzić to co piszą poprzedniczki i polecić krem do rąk L'Occitane: http://pl.loccitane.com/krem-do-r%C4%85k-z-mas%C5%82em-shea,36,2,3498,195556.htm Zawiera w sobie masło shea. Jest niesamowicie wprost wydajny ponieważ wystarczy jedynie odrobinka. Idealnie nawilża wysuszone dłonie tak więc polecam szczególnie w zimowe miesiące. Sama zakochałam się również w designie - opakowanie jest przepiękne, takie retro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy krem do rąk powinien i dobrze nawilżać i dbać o paznokcie i uodparniać na warunki atmosferyczne. Dla mnie najlepszy jest eco cosmetisc z pomarańczą i rokitnikiem - moze i dość drogi, ale wyjątkowo wydajny o bardzo przyjemnym składzie - polecam. Można go kupić we Free Delikatesach - http://freedelikatesy.pl/krem_do_rak_z_pomarancza_i_rokitnikiem_bio_75ml_lavera.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od niedawna uzywam kremu environ do rak i pazurkow , jestem zaskoczona ze tak dobrze sie wchlania i nawilza moje suche, wrazliwe rece :) probowalam wielu kremow bo mam "wyjatkowa" skore rak tzn. jest nadwrazliwa i sucha . zaden krem nie nawilzaj i chronil moich rak jak environ ;) jestem zadowolona bo efekt jest zniewalajacy :) pozdrawiam kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim faworytem jest neutrogena na zimę , a na lato garnier czerwony lub Eveline "niewidzialne rękawiczki" :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A słyszałyście o nowości na dłonie - specjalne rękawiczki odmładzające. Nakłada się je 3 razy w tygodniu na pół godziny, najlepiej wieczorem. Jeden kpl.rękawiczek wystarcza na 15 razy, nie trzeba chodzic do salonu na specjalne zabiegi na dłonie :) www.facebook.com/623055781043088/photos/a.630713300277336.1073741826.623055781043088/839018439446820/?type=1&theater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry do rąk jest krem maska ceramidia dermika. Do suchej skóry jest niezawodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje krem do rak bielendy happy end i dobrze sie sprawdza, mialam problem z suchymi dlonmi a teraz sa miekkie i nawilzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miranda90, WON spamerko!!!! Niedługo nie będzie tematu, w którym nie zareklamujesz tej badziewnej firmy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziara4u
Hej. Ja używam kremu do rąk silk oil of morocco. Jest fajny w szczególności że mam pomiędzy palcami suche , bolące miejsca. Pomaga z dodatkiem olejku arganowego oilofmorocco.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talinka66
Krem ziołowy do rąk z HB. Dobrze pielęgnuje skórę. To pierwszy krem, który skutecznie zapobiega pękaniu i zaczerwienieniom skóry dłoni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy krem do rąk to Floslek pielęgnacyjno- odzywczy, który pieknie pachnie i nie wałkuje się w rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crypabanma1979rumml
Neutrogena norweska w tubce najlepszy krem do rąk. Na opakowaniu pisze ze starcza na 200 stosowań. Rzeczywicie i nawet dluzej, jest wydajna i bardzo dobra. N omoze cena ok 17 zl. Jasne http://oan.co/27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikardinia
Ja używam krem do rąk Korany i jestem z niego bardzo zadowolona :) Jest on na bazie wosku pszczelego, dzięki czemu szybko i skutecznie nawilża dłonie. Już po pierwszym użyciu zauważyłam znaczną poprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem do rąk firmy Kosmetyki DLA z naparu babki płesznika to jest według mnie hit:-)Intensywnie regeneruje spierzchniętą skórę dłoni oraz chroni przed szkodliwym wpływem detergentów. Skóra staje się po nim gładka i mięciutka.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×