Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ducky Duck

Najlepszy krem do rąk

Polecane posty

Gość gość
KREM ZIOŁOWY DO RĄK HB, naturalny, powinien zrobić swoje. Dłonie nie są szortskie, zaczerwienione, nie pękają, wyglądają naprawdę w porządku. I prawdopodobnie w każdym przypadku efekty zastosowania tego będą identyczne - tak było przynajmniej w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsza jest parafina z PARTYLITE. Dzbanek z wkładem kosztuje około 200zł ale starcza na baaaardzo długo. Potem wystarczy dokupić sam wkład. Najlepiej stosować na noc - świetnie nawilża i pielęgnuje dłonie. Odkąd go mam wszystkie kremy do rąk wyrzuciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aporo
Żeby krem mógł zadziałać, warto wcześniej pomyśleć o złuszczaniu naskórka. Fajnie sprawdza się u mnie maska Epiltouch - http://byolie.com/pl/sklep/ jest niezrównana, jeśli chodzi o domowe manicure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Ja słyszałam, ze najlepsze kremy do rąk można znaleźć tuta https://www.indigo-nails.com/pl,produkty-spa.html Firma Indigo jest znana praktycznie na całym świecie i ma bardzo dobre produkty. Zastanawiam się nad zamówieniem u nich kremu bo moje dłonie strasznie się przesuszają przez co nie wyglądają za ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leyanka
Aporo, czy ona działa jakoś tak jak te do stóp? Ile trzeba czekac na efekt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry jest czerwony Garnier oraz Isana (marka z rossmanna) z mocznikiem też w czerwonym opakowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eerie767
Najlepsze kremy na świecie ma Floslek, też do rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też używam kremu ziołowego do rąk HB. Nakładam rano - do wieczora mam święty spokój. Dłonie są miłe w dotyku, delikatne, odpowiednio nawilżone, nie ma odpowiedniej suchości. U mnie to działa - próbujcie przede wszystkim z naturalnymi kosmetykami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mila198
Ja tez uzywam kremów, ale z palmersa. Ale jak ktos napisal powyzej warto tez zadbac o zluszczenie. Zeby skóra mogla sie zregenerowac. Maski epiltouch są niezastapione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ComeUp
Floslek ma genialne kremy do rąk, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oprócz kremu polecam rękawiczki Epiltouch. Nawet mój mąż je stosuje :-) Jest barmanem więc ciągle miał problemy z dłońmi, szczególnie od krojenia cytrusów. Ja pracuje w sklepie i mam ciągły kontakt z pieniędzmi więc mam manię mycia rąk niemal co 15 min. Teraz raz w miesiącu stosujemy tą maskę i jest o niebo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie krem do rąk z ekstraktem z jagód goji Dermaplus. Krem jest w 100% naturalny, a ja używam wyłącznie takich kosmetyków. Blisko 90% kremów do rąk, które zalegają na drogeryjnych półkach ma beznadziejne składy i nie jest dobra dla skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to krem przeznaczony do rąk teoretycznie, ale użyłam go kiedyś w tej roli na biwaku i pozostałam mu wierna. Ładnie pachnie i świetnie nawilża. Stosuję go do pielęgnacji skóry córki i u siebie do rąk, twarzy i skóry dekoltu. Polecam: http://www.johnsonsbaby.com.pl/johnsons-baby-krem-intensywnie-piel%C4%99gnuj%C4%85cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reranika
No ale złuszczanie to wiadomo, że podstawa, nie tylko wtedy, kiedy dłonie są mega zniszczone. Ja też postawiłam na maskę Epiltouch, dzięki niej mam naprawdę gładkie, przyjemne w dotyku ręce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little mona
a jak dłonie wyglądają jak ta skóra się złuszcza? Chyba muszą być te maski łagodniejsze od tych do stóp, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem do rąk Hildegard Braukmann - polecam, daje radę, dłonie będą inne - skóra nie tak sucha, raczej delikatna i miła w dotyku. U mnie do spokojnego efektu przez cały dzień, wystarczy jednokrotnie zastosowanie. Poza tym - nie mam żadnych problemów. Cera jest w dobrej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie krem ziołowy do rąk HB robi różnicę. Dał bardzo fajny efekt, cera zaczęła wyglądać zdrowo i normalnie. Fajnie i pozytywnie ją odmieniłam, ale oczywiście nad tym musiałam się napracować. Przynajmniej na razie nie mam problemów, ale z czasem... Sami wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam ten Dermaplus i strasznie wysuszał mi skórę. Przeciętniak. Wygrywa czerwony Garnier i Dermedic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam trochę kosmetyków Christian Laurent w domu i raczej jestem zadowolona. Ostatnim zakupem było serum do rąk i paznokci, dobra regeneracja, zwłaszcza widzę po paznokciach że je ładnie wzmocniło, wcześniej były bardziej kruche i łamliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam trochę kosmetyków Christian Laurent w domu i raczej jestem zadowolona. Ostatnim zakupem było serum do rąk i paznokci, dobra regeneracja, zwłaszcza widzę po paznokciach że je ładnie wzmocniło, wcześniej były bardziej kruche i łamliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoga56
Ja kupuję głównie kosmetyki drogeryjne jestem zdania, że nie ma sensu przepłacać, bo tanie produkty potrafią być równie skuteczne. Najlepszy krem do rąk, jaki do tej pory miałam okazję używać to REVITAPLEX eveline , już po kilku użyciach zauważyłam znaczną poprawę, a mam bardzo suchą skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×