Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ducky Duck

Najlepszy krem do rąk

Polecane posty

Gość ONNNNN
Tak czerwony Garnier ale do regeneracji, z racji tego iz czasami mam problemy ze skora popekana - nie lubie pracowac w rekawiczkach, a skora jest dosc delikatna;p. po jednej nocy juz widac bylo efekty. No i zostaje warstwa jakby czegos tlustego, ale czy to naprawde przeszkadza? Po porannej higienie problem zanika:D. Na suche dlonie zapewne rozowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy krem do rąk to krem oliwkowy do twarzy z ziaji. Wiem, że jest wersja specjalnie do rąk, ale wg mnie ten do twarzy właśnie jest lepszy. Jest też maska oliwkowa do rąk, ale wg mnie działa tak samo jak zwykły krem, a jest kilka zł droższa to po co przepłacać :) Kremik ten jest tłusty, treściwy i ciężki. Na zimę jak znalazł. Mam suche dłonie, a ten krem działa na nie jak kompres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kilka sprawdzonych kremów, polecam różowy Garnier, Neutrogena skoncentrowany balsam o ile dobrze pamiętam nazwę, Jericho z minerałami z morza martwego, i Isana z Rossmanna z Q10 na lato super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklep.Optilus.pl
Dzięki temu wątkowi dowiedziałam się o kilku kremach które polecacie,w najbliższym czasie postaram się ich użyć i zobaczymy czy faktycznie są takie skuteczne i sprawdzone. Pamiętajmy o odpowiedniej pielęgnacji dłoni,szczególnie podczas dużych mrozów. Pozdrawiam www.Sklep.Optilus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, potwierdzam Isana z koenzymem Q10 jest boski, najlepszy krem do rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxllllllll
Na kazdego dziala cos innego, ale osobiscie popieram CZERWONY KREM GARNIER!!! Dla mnie rewelacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaDiva
Zimoy ochronny FlosLeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mogę coś polecić...bardzo sobie chwalę krem do rąk regenerujący z Evree. super cena a i skuteczność super, bo wchłania się szybko i nie czuć go długo na dłoniach a one nadal bardzo przyjemne w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma co sie
Gliceryna do rak,taka jak w aptece koszt kilku złoty a działa swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdd
Tylko czerwony garnier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A to chyba nie jest
Oczywiście glicerynke taka mozna zmieszac z olejkiem rycynowym,efekt bedzie jeszcze lepszy,zadne kremy chocby kosztowały i 1000 zł nie sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groshki_pl
ja kiedyś przez pracę też miałam strasznie zniszczone dłonie. Uratowałam je kremem z Graniera , tym takim czerwonym do zniszczonych dłoni własnie. I zastosowałam sobie taka kurację, że smarowałam bardzo grubo tym kremem, a nawet zostawiałam biała warstwę, czekałam aż się wchłonie, resztę rozsmarowywałam i tak po kilka razy dziennie. Po paru dniach dłonie "odżyły"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem cz ale ja nie lubię za bardzo kremów w takiej konsystencji jak garnier. on bardzo długo jest na rękach a one tłuste po nim bardzo. Ten regenerujący z Evree fajny jest bo bardzo się szybko wchłania i ja praktycznie wszędzie mogę go zastosować, jeszcze jestem ciekawa tego różowego odżywczego. jak ten czerwony się skończy kupie odżywczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku świetnie sprawdził się nawilżający krem Decubal. Świetnie wygładził skórę rąk, nie podrażnił jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmutkka
Ja polecam Oliwkowy nawilżająco - ochronny KREM DO RĄK I PAZNOKCI Nano Aqua + Perfect Body. U mnie się zawsze sprawdza i naprawdę spokojnie polecam, zwłaszcza zimową porą kiedy nasza skóra rąk potrzebuje ochrony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LisaKota
Jeżeli mówimy o naprawdę NAJLEPSZYM kremie, należy wspomnieć o kremie do rąk z Body Shop, krem nazywa się Hemp (z ziaren konopii), jest w metalowej dużej tubie, kosztuje ponad cztery dyszki, ale efekt jest nieziemski ;) Ja zawsze miałam strasznie suche dłonie, a po jednym użyciu kremu skóra stała się elastyczna jak nigdy. Po około tygodniu miałam dłonie jak "pupa niemowlaka". Jeżeli ktoś ma trochę kasy polecam ten krem. PS Zapach na początku jest dziwny, ale można go polubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weddddolka
Oj tak, generalnie Nantes będzie tutaj jednym z lepszych kremów do pielęgnacji skóry rąk. Zresztą ja bardzo lubie te wszystkie kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odeska22
Co ważne jeśli chodzi o krem Nantes to ten intensywnie nawilża skórę dłoni, wzmacnia paznokcie, wygładza przesuszenia i zrogowacenia naskórka, rozjaśnia przebarwienia. Naprawde jest śwetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie jest tak fajnie
neutrogena i avon care ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady898989
ja nie ufam tym tanim popularnym kremom do rak naszpikowanych substancjami zapachowymi i barwnikami, bo to one wlasnie podrazniaja skore. dziewczyny je lubia, bo ladnie pachna, maja ladny kolor, tubke, nie sa tluste, milo sie wchlaniaja. tylko, ze po posmarowaniu takim kremem ulge czuje sie przez 10min, czasem godz i dalej trzeba smarowac, bo na dluzsza mete takie kremy moga tylko wysuszac... jezeli ktos ma problem z suchymi dlonmi, to jest to rodzaj zrogowacenia naskorka, przesuszenia, wiec powinno sie stosowac cos na tego typu dolegliwosc. ja zawsze po wieczornej kapieli wklepuje krem do stop (lirene z mocznikiem) i jak mi zostaje go troche na dloni, to wklepuje w nie i masuje skorki przy paznokciach, bardzo pomaga. wlasciwie kazdy krem do stop jest o niebo lepszy od tych kolorowych mazidel do rak, bo ma mocniejsze, konkretne dzialanie. moze nie pachna super, ale sa skuteczne i mocno nawilzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady898989
ogolnie dla mnie krem do rak/ciala musi byc tlusty, gesty, bezzapachowy, bezbarwny, wtedy mozna zaczac mowic o nawilzaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka_jaka
Mi dr Urszula Brumer radziła, żeby na dłonie stosować kremy regeneracyjne (w przypadku dłoni działają dużo bardziej skutecznie niż kremy nawilżające), najlepiej te z olejkiem arganowym, który bardzo szybko się wchłania. Poza tym jeśli nie chcecie mieć problemów z tą częścią ciała do prac domowych (sprzątanie, zmywanie) i prac w ogródku zawsze trzeba zakładać rękawiczki chroniące skórę przed detergentami. No i podobnie jak używamy kremów z filtrami na twarz, nie możemy omijać także okolic dłoni, ponieważ to tutaj najczęściej pojawiają się pierwsze przebarwienia fotosłoneczne. to takie podstawowe ABC pielęgnacji dłoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaokeeeee
cała gama kremów do rąk od firmy FLOSLEK. Wcześniej stosowałam Neutrogenę, teraz zmieniłam na krem zimowy Winter Care powyższej marki - działanie identyczne, a cena niższa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neutrogena neutrogena
najlepsza ta skoncentrowana, b. wydajny krem (tubka 75 ml wystarcza mi spokojnie na ponad pol roku, a smarujedlonie mi. 2 razy dziennie), jest swietny i na zime (zwlaszcza na zime!), i na lato :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×