Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ducky Duck

Najlepszy krem do rąk

Polecane posty

Gość petetka
Wlaśnie ktoś wcześniej wspomniał o kremach biodermic – moim zdaniem są swietne. Sama używam kremu aloesowego Vera Aloe. Nie jest drogi, a bardzo fajnie nawilża i chroni dłonie oraz paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byla na ten temat sonda uliczna i ludzie sie wypowiadali ale glupio no ale nie wiem juz co z tymi tematami ale cieszyc sie zyciem to wazne 333 www.youtube.com/watch?v=i7qW3FUz_Eo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysowianka66
a czy ktoś z was stosował ten krem http://www.cefarm24.pl/29717,aa-oil-essence-intensywnie-nawilzajacy-krem-do-rak-do-skory-suchej-argan-tsubaki-oil-75-ml.html ? zastanawiam się nad nim bo neutrogena w ogóle na mnie nie działa. nie dość że to tłuste to skóra sucha jak była :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety mam straszne problemy z dłońmi zimą - nie dość że są suche to wrażliwe - pod wpływem chlorowanej wody, zimna, zmian temperatury robią mi się małe ranki na skórze. Po nałożeniu na skórę kremu, dłonie robią się czerwone i strasznie piecze mnie skóra, pomaga mi tylko neutrogena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ziaja,z bio olejkiem i gliceryną,porównywalny z garnierem,cena 3,5zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiperici
jak dla mnie hemp care z konpi virde, mam gładką skorą i błyszczące paznokcie. Dodam ze smaruje jak mi się przypomni. Wyczytałam że konopie są dobre na suchą skórę oraz łuszczycę, dlatego go kupiłam i faktycznie nie mam z tym kłopotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak większość forumowiczek polecam czerwony krem z Garniera - jest tak samo swietny jak czerwony balsam, to moje dwa produkty do zadań specjalnych, ratujące moją skórę przed wysuszeniem. Jedynym minusem jest zapach, a w zasadzie jego brak. Uwielbiam, gdy kosmetyki do ciała pięknie pachną. Dlatego, gdy już pordratuję się Garnierami wcieram w siebie np. kremy Farmony z serii Tutti Frutti http://farmona.pl/promowane-produkty/kremy-do-rak-pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie krem z oliwą z oliwek od Anidy http://scananida.com.pl/pl/produkt/72/98 nie ma sobie równych. Używam go przede wszystkim po zmyciu lakieru z paznokci- idealnie wygładza skórę dłoni i wydaje mi się, że paznokcie mam po nim gładsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Justi
Polecam Intensywną nawilżającą kuracje kwiatową do rąk i paznokci z serii Flowers intensywnie nawilża i odżywia skórę do tego ma bardzo przyjemny kwiatowy zapach :) www.newbay.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balsam do rak Zepter-300 ml wystarcza na ok 7 mies wiec cena 83zl nie jest wysoka-swietny,utrzymuje sie na dloniach nawet po kilku myciach,dlonie nie sa tluste,zapach delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z powodu alergii nie mogę smarować się "zwykłymi" kremami, dlatego musze kupować lecznicze lub takie a la Avene lub La Roche Posay. Majątki na to idą :( Tęsknię za czasami, kiedy bezkarnie mogłam smarować się byle jakimi kremami za 3 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konsoks
Krem ziołowy do rąk od Hildegard Braukmann - zdecydowanie wystarczy. Oczywiście nie od razu te dłonie będą wyglądały idealnie, wymaga to czasu, ale zauważycie sporą poprawę. Przede wszystkim chodzi tutaj o elastyczność, gładkość czy wyeliminowanie szorstkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia90oka
Mixa - intensywnie pielęgnuje suchą skórę rąk, bardzo ładnie pachnie, Odżywia, uelastycznia i koi. Zawiera glicerynę i alatoinę. Bardzo lubię ten krem, zawsze praktycznie jego kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sosenka1
Ja na suche ręce stosuje krem z wisiolkiem, oeparol ma fajny i tani, Skóra po nim jest mega miekka i efekt utrzymuje się długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja id dawna używam Ziaji . Mają rewelacyjną odżywkę do rąk, od dawna ją stosuję trena.pl/preparaty-do-masazu-ciala/3377-ziaja-pro-dlonie-oliwka-do-masazu-rak-i-paznokci-500ml-5901887015700.html?search_query=krem+do+rak&results=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama mam bardzo suchą i wrażliwą skórę. Stosuję od jakiegoś czasu krem http://xurl.pl/rJ1U . Jest to krem w którego składzie znajduje się miód, co daje właśnie super efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasanka4
Dla mnie najważniejsze jest żeby krem dobrze się wchłaniał i ładnie pachniał. Idealne połączenie znalazłam w kremie od IT'S SKIN o zapachy ciasteczek (http://beautikon.com/cookie-hand-cream-original.html) . Pachnie obłędnie i świetnie nawilża. Jeśli chcecie zrobić komuś świetny prezent świąteczny to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyraneczka90
Och ja używam różowego Garnier i skoncentrowanego Neutrogena Intensive Repair - jednak to tylko chwilowe złagodzenie mojej wiecznie suchej i szorstkiej skóry u rąk. Zamiast kremów - chociaż też je stosuję znalazłam świetny zabieg regenerujący na dłonie. Nazywa się Secret Gloves i jest dostępny w klinikach Anna Pikura. Ja byłam we Wrocławiu. Dziewczyny jaka niesamowita zmiana. Zabieg kosztuje 50 zł. Na dłonie najpierw ma się wmasowywany kolagen bodajże, potem nakłada się rękawiczki, które od środka wypełnione są jakimś jeszcze specyfikiem i nakłada się ogrzewacze. Po jakimś czasie kosmetyczka zdejmuje rękawiczki... i już. Naprawdę, dłonie wyglądają jak kogoś innego. Są bardzo jasne i takie super mięciutkie i gładziutkie. I naj najważniejsze - przez dobrych kilka tygodni czuć taki efekt! Ja, co miesiąc chodzę na ten zabieg i moje dłonie wyglądają rewelacyjnie. POLECAM! na suchą i zszarzałą skórę. I cena jest świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemper
Krem ziołowy do rąk Hildegard Braukmann, naturalna marka, bardzo wysokiej jakości kosmetyki, z wyższej półki, a w normalnej cenie. Generalnie - można mieć nawet przy cerze suchej skórę gładką i elastyczną. Jest to wykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalnakasia
po zimie moje dłonie mocno dostały w kość mimo, że regularnie je nawilżałam. widać poprzedni krem był nawilżający i odżywczy jedynie z nazwy. koleżanki wspominały i zachwalały świetne właściwości miodu manuka, a mnie udało się tutaj https://www.kosmetykinz.pl/index.php/katalog/kosmetyki-do-pielegnacji-ciala/balsam-do-rak-i-paznokci-z-miodem-manuka-detail trafić na balsam do rąk i paznokci właśnie z tym miodem. Mam go już od ponad tygodnia i efekty widać gołym okiem. mega pozytyw, bo wyraźnie moje dłonie odżyły, skóra jest gładka napięta i nawilżona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię jak krem do rąk nie zostawia tłustej warstwy i w miarę szybko się wchłania. Na dzień używam dosyć lekkiego kremu nawilżającego, a na noc bogatej maski dla przesuszonych dłoni z serii Comfort od Bielendy. Nie wchłania się za szybko, bo ma bogatą i treściwą konsystencję, ale ja po wsmarowaniu w dłonie i paznokcie zakładam na noc bawełniane rękawiczki. Rano ręce są w dużo lepszej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tej serii komfort z bielendy zupełnie nie kojarzę. To chyba jest nowość, ale ja z tej firmy regularnie kupuję serum Happy End do rąk i paznokci. Jest bardzo treściwe, prawie tak, jak masło i używam je na noc. Smaruję grubą warstwą i zakładam bawełniane rękawiczki, rano skóra dłoni jest jak nowa i przede wszystkim gładka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×