Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mlodaaa

jade do Grecji co zabrac ??

Polecane posty

Też się wybieram do Grecji w tym roku. Miała być Tunezja ale z jasnych względów odpada ;/ Jeśli ktoś miałby jakiś dobry namiar na nocleg to ja chętnie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mnie na hotel to chyba nie będzie stać :) jakieś prywatne kwatery raczej hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety z prywatnych nic nie doradzę ;/ Pozostaje wyszukiwanie kwatery w googlach czy w ogłoszeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plany niestety się zmieniły ... czeka mnie większy wydatek finansowy i chyba stanie na czymś trochę bliżej taniej i krócej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie ma takiej opcji. Po prostu w tym roku zostaje mi zwiedzanie PL w sumie też dobrze ;) nie ma tego złego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśmy byli już parę lat temu na wczasach właśnie w Grecji z biurem Szavel Travel ( www.szaveltravel.com ). Właściciel, pan Maciek zadbał o wszystko na tip top. Nocowaliśmy akurat w ośrodku Achilles, gdzie nie można się było do niczego przyczepić jeśli chodzi o komfort – pokoje z łazienkami, zadbane, czyste, cały ośrodek tuż przy morzu. Ich mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w niedziele lecę do Grecji. Dokumenty z offshoreidcardscom już spakowałam, ciuchy powoli też pakuje.Jeszcze muszę dziś wykupić ubezpieczenie na wyjazd.Mam nadzieje, że się nie przyda ale i tak wolę je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wi co www.youtube.com/watch?v=V1uNg_GeUsM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Weź sobie jakis czytnik na drogę, bo się zanudzisz. Ja bez inkbooka się nie ruszam z domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×