Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Marika 👄👄👄 Zołzo Jedna :P :D Mewik 🌼 Hm... Dziwne to zdjęcie...usta ma przynajmniej wymalowane :P To ja wrzucam pare fotek z mojego zbioru hehehe :P http://voila.pl/j5ye2/?1 Tu widać, że miała małe oczka kiedyś..Hm ;) Opeacje operacjeeee :P Tu pełen mejkap: http://voila.pl/f0ilo/?1 :P:P I młodość... http://voila.pl/o11w1/?1 http://voila.pl/1tnxx/?1 ;) Hm. :D Taka jedna 🌼 Nooo Kochana jak się chcesz dołączyć, to zaprawiaj się, minimum 4 pifka dziennie na dobry początek :P:P Chyba że preferujesz spirytus hahaha :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze co do tego zdjęcia, co Mewik pokazała... Widać jak dużo robi mocny makijaz oka ;) Chociaż ja wyglądam w nim strasznie akurat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niee? :( Kurde pierwszy raz wrzucałam na tą voila czy coś buu a mi się otwiera, buuu :( To na co można wrzucić? :D Ja się nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika :-) sprawy ślubne stanęły w miejscu :-o bo mojego trola nie było cały piątek i sobote, bo jechał koledze auto rozbite z Ukrainy przywieź, więc nie było czasu na nic :-( a musimy jeszcze tyle załatwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm cos wam napisze co mnie bardzo zdziwilo ... dotyczy to zareczyn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyy Lomonka 4 dziennie?.... to az tak dobra nie jestem... raz na jakiś czas owszem zdarzy mi się ale jakbym miała częsciej to ... oj. Moze spróbuje ze spirytem... :D Albo Ty będziesz chlac za mnie :P Marika no coś Ty. Gdzież by on tm przylazł do Ciebie i powiedział że tęskni. Przecież to niezgodne z męską natura. To Ty powinnas go przeprosić i błagac na kolnach o przebaczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to chyba jeszcze czas? caly roczek przed wami majstrowania :P a ta doda to nawet nie mowcie,dla mnie to szczyt kalectwa pod wzgledem glupoty i beznadziejnosci jaka kiedykolwiek istniala-no ale oczywiscie mowie tak bo jestem zazdrosna:classic_cool::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo my z moim osiolkiem nigdy nie gadalismy o slubie przyszlosci itp. zawsze bylo mowione \"gdybysmy zawsze byli razem\" zeby nie zapeszyc... no a ostatnio jak jechalismy z kumplem nad morze to on zauwayl pierscionek na moim palcu i mowi ze bardzo ladny. mowie ze dostalam go od \"trolla\"(tylko ze tam podalam imie) na gwiazdke. i ten kumpel sie mnie pyta czy zarecynowy tak na zarty... a wtedy moj troll wyskoczyl z tekstem ze zareczynowy bedzie 1000 razy lepszy.... hmmm pierwszy raz cos powiedzial o naszej wspolnej przyszlosci hmmm ciekawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika a co do jakiegoś niespodziewanego spotkania... cięzko by było. Mieszkamy w dwóch różnych stronach, nie mamy wpólnych znajomych więc nawet nie wiem co on robi. Jakby chciał to by pewnie coś wymyślil. Wpadłby na jakis pomysł. No ale jemu się przecież nie chce bo on przecież jest strasnie zmęczony i nie będzie sobie zawracał głowy jakimiś pierdołami. A ja na razie nie mam ochoty pierwsza wcyiągac reki. Tzn czasem mnie kusi zeby cos skrobnąc... ale jak sobie przypomne te jego niektóre zachowania to... 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj sie rozmarzylam,tak jak uni napisala o przyszlosci :) pamietam jak moj ciagle o tym lubil rozmawiac,marzyc i snuc jak to bedzie juz po slubie,jak to bedzie gdy bedziemy mieli dzieci,wspolne poranki,wspolne troski i to ze jak bardzo mnie kocha.ech...to byly czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa od szmat Dodusie mi tu? 😠 ZAZDROŚNICE! 😡 😠 :P Pociesze Was, że mój eks troll wogóle się nie odezwał ;) Jakiś tydzień po rozstaniu zadzownił jeszcze kij wie po co, ale go spławiłam i tak oto cicho sza :P I dobrze :D Spotkam kiedyś buraka przypadkiem to mu kopara opadnie :P (tiaaa) ;) Ide sprzątać, nie piszcie nic już! hehehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta no ja tez sie lapie na tym ze czasem mam takie momenty ze chce zrobic jeszcze jakis ruch,tylko ze zaraz p otym szybko znajduje jakis pretext zeby tego nie zrobic;) to takie przechytrzenie wlasnych pragnien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomoniadko jemu to kopara opadnie jak Ciebie zobaczy super happy z kolezankami albo najlepiej jakims facetem,sexi ubrana ,rozesmiana,po prostu radosna -zateskni,uwierz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomona ja tam jej nie zazdroszcze:P:P:P: ona jest glupia i pusta blondyna do tego polowa jej to silikony:P a my jestesmy naturalne i mamy tez co pokazac;) moj troll przynajmniej mowi ze ja dla niego jestem najpiekniejsza;) wiec niech DODKA sie pałuje:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uni🌼zlotko no cos Ty! to nie przez Ciebie,nadal czesto o nim mysle i do tego nie potrzebne sa wcale czyjes slowa,bo to sie dzieje mimowolnie juz,a to ze u Ciebie tak jest to tylko pozazdroscic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomonka Ty juz chyba wszystko wysprzątałas na cycus glancuś :P hmm no tak, u mnie moze byc podobnie - skończy się weilką cisza i niedomówieniami.... ech Anulka a bo Ciebie nie było przecież tak długo to nie wiesz.. :) Ano wkurzyłam sie na mojego bo: 2 tygodnie temu rozmawiliśmy o tym że jemu chyba nie zależy (tzn ja się go o to pytałam) że za mało się widzimy, za mało rozmawiamy. Obiecał że sobie to przemysli i wyciągnie wnioski z rozmowy... po czym zamilkł. Chyba doszedł do innych wniosków niż bym chciała ;) więc ja wrócił z wyjazdu to go zablokowałam na gg i chyba się o to obraził. I od 2 tygodni sobie już tak milczymy... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra takie drobiazgi, w sensie takie wyrwane gdzies w rozmowie teksty świedczą o tym, że wiąze z Tobą swoją przyszłość :-) mój trol nigdy nie gadał o takich sprawach, a też mu sie czasemw rozmowie z kims wyrwało i widzisz co sie porobiło, zaręczyny sobie wymyslił i teraz weselicho planujemy ;-) Marika tak cały rok przed nami, ale jak mamy date i sale zaklepana, to musimy w kościele tez zaklepac, żeby w ten dzień mieli zapisane że o tej i o tej taka i taka osoba bedzie brac ślub... póxniej możemy miec problem ze znalezieniem wolnego tego terminu i jakiejś mądrej godziny w kościele, bo porezerwują inni i co wtedy... poza tym zespół też trzeba zamówić, bo tez mają zapisy, prawda ;-) MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika>>> ostatnio u nas tak raczej gorzej bylo ale... cos czuje ze teraz bedzie dobrze... w sobote strzelil cholerrrrna gafe ktora zabolala i wczoraj sie bardzo staral... zobaczymy co bedzie dalej ale czuje ze bedzie dobrze poniewaz gadalam tez z jego bratem o tym co u nas jest nie tak... i potem jego brat byl przy tym jak ten moj zrobil mi wielka przykrosc i widzial ze sie poplakalam i ze mi zalezy i tez z nim gadal i mam nadzieje ze przemowil u do rozumu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta:D no kurcze nie wiem co ale jak przeczytalam o tym-i tak sobie milczymy- to---:D:D parsknelam smiechem:D i nie wiem czemu wlasciwie,zabrzmialo to troszke jak taka zabawa,dziewczyny moze my tez pomilczymy:classic_cool: albo nie,bo ja to mam juz dosc tej zabawy:classic_cool::P:D uni bo na ta dodtke to tylko wiejskie czeresniochy lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika i sama powiedz-czy z nami nie jest lepiej niz siena nas fochowac co zolzo jedna:) mewik>>. powiem ci w sekrecie tylko nikomu n ie mow;) hahahaha milo mi sie wtedy zrobilo gdy to powiedzial;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak Marika. To wszystko przez Ciebie bo keidyś Ty sobie tak milczalaś i milczałaś a teraz przeszło na mnie - zołzo jedna :D haha Marika no niestety z boku to wygląda jak ... zachowanie dzieci :) Myślę ze i z jego strony i z mojej tez. Bo jak mi coś nie pasowało to powinnam po prostu powiedzieć: było miło ale nie pasuje mi to. A nie strzelać focha i go blokować. I on też bo to ze się nie odzywał to pewnie było takie... na przekór. Żeby mi pokazać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna głupek! wiesz, wydaje mi się, ze szkoda twojego czasu na niego... postaraj sie nie myslec o nim, bo to nic nie da! Niech sie popuka w czoło jak sie o cos takiego obraził i wali focha tyle czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik no to ja jakos tak nie zdawalam sobie sprawy ze to tyle roboty moze przy tym byc,ale to raczej wieksza przyjemnosc niz udreka:),mowisz ze ktos moze zajac termin,ludzie to az tyle osob teraz bierze slub??? uni a co on znow narozrabial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna;) kurcze mewik juz ci powiedziala cholera myslalam ze nikomu nie wygada hahahahaha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×