Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Marika nie wiem czy aż tyle, ale niektórzy to 2 lata wstecz rezerwują :-o i co mnie powaliło, to to co juz raz pytałam - okazało sie że nawet kosmetyczki maja na rok przed zarezerwowane terminy na makijaż slubny itp. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika za bardzo o tym nie chce gadac i zadna z dziewczyn tez o tym nie wiem... moze kiedys wam powiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra widzisz.. uważaj co mówisz :D Mewik wiem ze głupek i szkoda marnowac czasu ale... no troche czasu musi minąc.Mimo że mnie czasem wkurzał to lubiałam tego gościa. Lubiałam bardzo jego poczucie humoru i tego będzie mi brakowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna>> hehe w sekrecie powiedzialam mewik a i tak wszystkie widzialy:D ha ha ale mam jakis dobry humorek;) to pewnie przez marike;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik, ja tam swój planowalam jakieś pół roku przed... :) Ale fakt że lepiej wcześniej bo wtedy mozna zorganizowac sobie tak jak się chce, wybrac sobie ładne miejsce, wymarzony kosciół, zespół its bez pośpiechu i bez nerwów. Moja kolezanka też od niedawna zaczeła planować na.... styczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest miła niedziela anulka zgadzam sie z Tobą w 100% do tego szarmancki, kultura musi być i poczucie humoru też, dżentelmen :-D :-D :-D i jest bomba! ale to tylko w bajkach! oooo nie Madasia takiego trafiła i Ratunku tez :-) pozazdrościć :-D mój trol to jest takim ideałem może dwa dni w roku ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uni no wiem wiem lepiej ale czasem mi troche odwala ;) Marta a wiec zalujesz ze go bloknelas? kurcze czemu oni tacy przekorni są😠 mewik ciekawe czy juz zarcie kupione zeby bylo za te dwa lata:D moga przeciez nie miec kremu do tortu:classic_cool: no bo my z Martą to takie kaczki dziwaczki co to lgną do takich niepokornych charakterkow:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika sama nie wiem. Jakby go nie zblokowała to albo by sam pwoiedział ze to juz nie to albo by gadał tak jakby się nic nie stało. A ja nie umiałabym wprost powiedzieć ze mi to nie pasuje. Ja chyba po prostu nie miałam odwagi powiedzieć mu ze tak nie moze być. I znów wróciłoby do tego co było, a ja bym się męczyła dlaczego on się tak dlugo nie odezwał, co robił, moze mnie wteyd zdradzał... no bo skąd mam wiedzieć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unitra to chyba na ciasto przepis nie ?:P ja do ciast to mam 2 lewe rece :O lepiej mi jakieś dania wychodzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to ciasto milky way mowie wam no pyyychaaa ja bede dzisiaj robic;) a przepis dostalam od tesciowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko :O Ale smakowicie wygląda Mniami!!! Może upichcę pierwsze cisato w swoim zyciu hehe :P Ale nie dziś.. Nie wiem czemu ten link nie wchodzi :O http://www.smaczny.pl/przepis,milky_way A jak coś to wpiszcie tam w wyszukiwarce MILKY :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do wieczora laseczki,uciekam po moje dziewczynki,zielony cos dzisiaj milczy,ale pewnie wieczorem gorąca linia bedzie... hihijhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro mowa o ciastach... :) ja też nie przepadam za pieczeniem. Jka juc to wole pichcic jakieś dania albo sałatki robić :) Ale jak juz mam cos słodkiego zrobić to najlepiej cos z tych zimnych ciast bez pieczenia. Np tzw 3bit zróbcie sobie kiedyś, dośc łatwy w robieniu. Mo zna pójśc na łatwizne i zrobić tlyko jedną masę - z mleka kondensowanego i np to na wafle dać. ta masa jest pyyyyysznaaaaaaa http://kuchnia.o2.pl/przepisy/obiekt_int.php?id_p=9745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomona nie mow ze ty nigdy nic nie upieklas?/ wezcie w google wpiszcie milky wqay i wybiezcie trzecia pozycje ktora sie pokaze i tam jest ten przepis;) mowie wam no przepyszne jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta bo to taka slabostka;) latwiej jest nie do konca z tym skonczyc,tak psychicznie czuc ze furteczka jest lekko uchylona,niedomknieta i choc czesto wiadomo ze juz sie nie wroci to jednak psychicznie znacznie lepiej a to ciacho musi byc pyyyyyyyyyyyyyyyychaaaaaaaaaaaaa oj kurcze uni rob to ciasto i robimy zlot :D kazda na swej miotle:D lomoniadka tylko niech uwaza na zakretach p otych swoich piwach zeby na jakis komin nie wpadla:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, ja tylko na chwilke:) No Marika, dobrze,ze Ci foszki przeszly:) Bo juz ja chcialam focha strzelic:PA co do odpisywania to ja Ci jakis czas temu maila wyslalam , ale mi nie odpisalas😭:P Taka jedna, Ty musisz z Lomonka zaczac wychodzic:D Mowisz,ze w domku siedzisz, to wez Lomonke na miotle i leccie na miasto:D:D Hihih:) A co do przepisow to ja tez nigdy ciasta nie pieklam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co wpisujecie w te nawiasy,zeby wam wyszla placzaca buzka i taka wkurzona... ?Bo ja tak nie umiem:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×