Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

ZAPRASZAMY DO PIĘKNEGO KRAKOWA :classic_cool: :D Kraków leży na południu Polski nad rzeką Wisłą, w kotlinie, u stóp północnego skraju Pogórza Karpackiego, na wysokości 219 m n.p.m. Starożytne Polskie miasto Kraków zostało założone ponad tysiąc lat temu, uważane jest dzisiaj za klejnot Polski. Są tacy, którzy twierdzą, iż bez Krakowa nie byłoby Polski. To piękne miasto, uważane za jedno z najlepiej zachowanych średniowiecznych ośrodków europejskich. Kraków jest symbolem bogatej historii i wspaniałej przeszłości Polski Przechadzając się ulicami Krakowa możemy rozkoszować oczy niezliczoną ilością starych kociołów, katedr, pałaców i domów w najważniejszych stylach architektonicznych: renesansu, romańskim, gotyckim i barokowym. Kraków - miasto należące do dziedzictwa kulturowego UNESCO jest nie tylko kulturalną i artystyczną stolicą Polski, ale także ważnym ośrodkiem kulturalnym Europy środkowej i świata. I najważniejsze :P Kraków leży przy ważnych szlakach komunikacyjnych na skrzyżowaniu tras E 77 (łączącej północ kraju z południem) i E 40 (łączącej zachód kraju ze wschodem). Od strony zachodniej, ze Śląska można także dojechać do Krakowa autostradą A4. Podróż z Warszawy do Krakowa ekspresowym pociągiem Inter City trwa 2,5 godziny. :P:P No to przemyślcie tą propozycję :P:P Zbieram sie w spirytusowy rejs ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to oblukajcie i skomentujcie haha :P Z Takim tyłeczkiem (:P) to beret musi mieć ładnie zatrollowany :O Mrauu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo to juz sie zlot szykuje.. super :) Ja proponuję albo kraków (Lomonka już slicznie przedstawiła Wam to piekne miasto :P ) albo Wawę :) Wawa w sumie jest po środku więc łatwiej będzie nam wszystkim dojechać. Choc Kraków też nie jest tak calkiem na końcu świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ja nawet nie mam co marzyc ze wybiora Wawe:P czyli miejscowka mniej wiecej ustalona:) albo albo,to juz do uzgodnienia,a termin? no i w ogole co i jak,na jeden pelny dzien? czyli rano wyjazd a wieczorem przyjazd? a raczej pozna noca lomoniada pocmokasz to mnie w realu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś oblukał cukiereczka? :P AAAA bosssssssssssski ;) 👄 hehe :P LOMONA SPOKÓJ! ZDJĘCIA KŁAMIĄ! :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika a niech sobie pomarzy :P przystojny przystojny :D szkoda że młodszy ode mnie :P Marika a co do zjazdu fajnie by było na dwa dni tylko znów noclegi sa dośc drogie. Moze na pierwsze spotkanie na jeden dzień żeby się oznac i w ogóle a ewentualnie później wybierzemy się gdzieś na dłuższy wypadzik - np do Zakopanego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje,akurat zimą do zakopca,na jabluszku zjezdzac:classic_cool::D nie no zart,ja tu na razie tylko gdybam ale zobaczymy co jeszcze dziewczyny powiedza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciałłłłłłłłłłoooooo Italiano :D Ale przystojny jest ojjjj Tylko ta fota, na której sie przykleszczył do ściany kijowa jest :P A reszta mraaauuu, i te oczka :P Chociaż wogóle nie mój typ :D Wole blondasków :P I JAKIE POMARZYĆ?! Będe go dziś wypatrywać na rynku hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×