Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

tak się własnie domyslałam... bo nigdy nic takiego nie wspominałaś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicie nie jestem jeszcze na takim etapie w zyciu, by wlaczyc o milosc, by byc ta przewodnią. w tym wzgledzie potzrebowala bym jeszcze troche czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żebyś się tylko Anulka nie zgapiła... a jak tak czujesz, to zostaw narazie sprawe samą sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka moze walczyć nie jesli nie czujesz się na siłach, ale porozmawiać możesz a nawet powinnaś. Mieszkanie razem już do czegoś zobowiązuje. Może jeszcze nie do slubu ale do szczerych rozmów na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do milej niedzieli
zebys sie nie zagapila i zeby ci ta szansa na zwiazek powazny z nim nie przeszla kolo nosa ty masz dziesiaj zly dzien, moze on mial wczoraj zly dzien , kobieto wyluzuj...jak mieszkacie razem to takie wątpliwosci mozna na bieżąco wyjasniac a nie udawac przed sobą że nam na zwiazku nie zalezy bo to dziecinne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka :-) tylko ktoś nam się na pomarańczowo wpierdziela 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ciekawe kto to...? ;-) Anulka może odpuść na razie i tak nie masz chęci i siły na żadne walki... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedzielismy w lokalu, to moj trol poszedl do wc i ten koles ktory z nami siedzial powiedzial ze moj facet ma dzis trudny dzien, bo soc tam i cos tam>>>> to fakt mial ciezki dzien, powinnam go wsperac, ale to on zaczal gadac glupio to on zaczal ze moze powinien byc sam, a nie ja .....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
racja mewik nie mam, ale nie lubie niedokonczonych jakos dziwnych sytuacji, i co ma chodzic na nieog obrazona, czy moze olewac go, czy moze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ale zauważ, ze jak my mamy ciężki dzień (w sensie baby) to tez gadamy głupoty i to straszne!!!!!! albo wywalamy na facetach swoje żale :-( i co? najbardziej wtedy byśmy chciały, żeby facet powiedział wtedy coś w stylu: \"wiem, ze masz ciężki dzień więc się zamknij już bo pierdzielisz od rzeczy, kocham Cie, ale cicho już\" i żeby nas mocno przytulił... a juz na pewno bysmy chciały, zeby na drugi dzień nie pamiętał o tych głupotach co gadałyśmy! więc mysle, że powinnas mu wybaczyć ten nieprzemyslany durny tekst... bo widze, że tak naprawde, to on chce z Toba ślub wziąć!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do milej niedzieli
skoro nie masz ani ochoty ani sily na walke o milosc jak stwierdzilas jednak jakos ci na nim zalezy to moze dobrze byloby to przeczekac, przemilczec, nie wracac dzisiaj do tematu, ale jednoczesnie nie zadreczac sie myslami niepotrzebnie i nie nakrecac w zlym kierunku, jutro pojutrze bedzie lepiej zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIłA NIEDZIELA :-D no, ale zakochałas się :-) Hej \"pomarańczka\" mam wrażenie, że nadawałabyś się do naszej brygady, tylko czemu jesteś taka pomarańczowa??? :-o ...i bezosobowa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do milej niedzieli
Wszystko jest trudne, nim stanie sie proste :) Pamietaj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do milej niedzieli
Mewik jestem tu tylko przelotem ;) I lubie pomaranczowy kolor bardziej od czarnego ;) Z ciekawosci zapytam jeszcze Co to są Hogaty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wicie kobiety ja sama jestem w szoku, bo ja sie chyba zakochalam:((((((((... i najgorsze ze nie wiem czy dobrez czy zle..... sie stalo.......................... kurcze.... ja jetsem taka kobieta ze ciezko mnie ujarzmic, jak to moj trol mowi ze jestem kobieta biznesu...... chyba na glowe mnie cos upadlo:)))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła niedziela gadaj sobie co chcesz, ale zakochanie się to zazwyczaj cos wspaniałego, a nie złego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo milczenie jest złotem
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam na godzinke, bo musze papiery do szkoły zawieźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×