Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

wiem wiem ,zarcik maly:P w ogole teraz to sie bedziecie smialy ze hej ze mnie:O snilo mi sie ze widzialam jak Marta wpisala sie w topiku p.t \" jak zapomniec...sama nie wiem\" czy cos takiego no w kazdym badz razie autorka ma nicka icetealemon i jak ja to przeczytalam to tak sie strasznie oburzylam,ale nie wiem czemu:O :D:D:D no i tak mysle sobie ooo to ja juz sie do niej nie odzywam!! :D:D boze to chyba juz pierwsze symptomy braku faceta:o:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj marika ja to mam w ogole porabane sny ostatnio.... buuu a do mnie nie dochodza smsy od mojego trolla cos z telefonem jest nie tak:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uni sny wiele znacza,bo to podswiadomosc dziala:) wiesz ze jakos tak kusi mnie zeby pojsc do wrozki i sie dowiedziec to i owo:P a skad wiesz ze nie dochodza?moze po prostu łobuziak nie pisze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo jak powinien przyjsc sms to sie tylko wyswietlacz wlacza ale nie ma smsa i on potem do mnie dzwonil i mowil ze mi sms wyslal a ja mu mowilam ze tylko wyswietlacz sie wlaczyl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uni to w takim razie cos z jego tel jest nie tak skoro do Ciebie od innych dochodza!! a on jak wysyla do innych to dochodza? Marta czyli mam prorocze sny:P a nastepnym razem przysni mi sie,ze sie spotkacie:classic_cool::D gdzie reszta zołzuń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika to z moim bylo cos nie tak. ale wlasnie to naprawilam:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D Oj ale wczoraj było śmiesznie ;) Poszłam na rynek z kumplem, on nie chciał tańczuyć a ja chciałam, ale nie sama :O No i poszliśmy na sale, on stał pod ścianą :P Trzymał moją kurtkę, torebkę i piwo haha ;) A ja się wmiesząłam w tłum trochę się pogibać ;) I słuchajcie co najlepsze ;) Zawsze mam minę taką eh..skupiona na tańcu i sobie gibam, a teraz robiłam głupkowat miny do kumpla (mega głupkowate) i chichałam sie jak idiotka do niego i nie mogłam się opędzić od adoratorów :O Jednak nie ma to co uśmiech na to wychodzi ;) I sobie potańczyłam z takim jednnym haha, matko jak dawno nie gibałam się z facetem :P A ten był taki zakręcony takie wygibasy robił haha smiesznie było ;) Się rozpisałam :O Marika niezły sen:P:P Mi się też coś śniło, ale nie wiem co... Mam nadzieję, że nie ten nowy netowy Mister...bo trzymam wszystko na wodzy, nie dam sie zauroczyć :) No cóż, człowiek uczy się na błędach ;) Ah Oh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie boje jutra,jak on dostanie ten list:O uni no i co bylo nie tak?:) lomoniada:D Ty to zawsze widze mega cyrki odstawiasz:P dusza towarzystwa:) a mi to sie ostatnio same koszmary snia,ze leze na jakiejs izbie przyjęć a obok mnie ludzie jacyś koszmarnie poparzeni:O budze sie zawsze przerazona,chociaz ja to i przy nim mialam takie sny,tylko ze wtedy to bylo sie chociaz do kogos przytulic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marikabo tam jest cos takiego jak GILTROWANIE NUMEROW i nie wiem dlaczego ale jego numer sie tam znalazl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika 🌼 Musisz postarać się o tym nie myśleć :) Bo jak jutro on się nie skontaktuje z Tobą i pojutrze to fizia-mizia ;) dostaniesz, a wiesz jak to z pocztą jest :classic_cool: Priorytety mogą iśc nawet tydzień :classic_cool: Nie mówią o tym, że list może zaginąc :classic_cool: Haha, ale tak zle może nie będzie :P Ale staraj się o tym nie myśleć :) Wiesz...Jak wysłałaś w piątek (chyba tak?) to moi zdaniem dojdzie we wtorek :) A duzo listów wysyłam ;) Także nie stresuj sie jutro :) 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Marika poprosze w takim razie by Ci się przyśniło że on przychodzi do mnie z bukietem kwiatów :D Swoja droga czy tak trudno wpaśc na pomysł by kupić kwiaty?? lenie :O Lomonka no to się nieźle wybawiłas :) Cholera że też nie mam takiego kumpla który by mi potrzymał piwo jak tańcze ;) Unitra 🌻 Zdaje się że eks troll ma dzisiaj kolejny dzień wolny.. cud normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do cyrków to heh,... ja widziałam zawsze, że uśmiech przyciąga facetów, ale ja jakoś jak tańcze to się nie świece zebami :P A wczoraj nie chciałam, żeby kumplowi smutno było pod tą ścianą, więc tak hehe do niego tańczyłam tak to nazwijmy i ogólnie wygłupiałam się ;) Ajjj... SUper sie pogibałam z tym typem, no przeżyć nie mogę :D Tańczył jak Timbarlake haha :D Na dziś sobie pifko kupiłam, na wieczonego Big Brithera, ktos tu ogląda? :D Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna 🌼👄❤️ :D A no taki kumpel...Chociaz wczoraj mnie wkurzył pare razy bo yy...zazdrosny był :O A dla mnie jest przyjacielem i tyle.. Hm.. No wkurwił mnie tym :O Barman w jedym klubie nagle mnie woła aaaaaaaaaa Lomonaaaaaa ;) okazało się, że kumpel taki dawno nie widziany :), a on stwierził, że na mnie leci i że widac to, jakieś takie głupie gadki :O Wiesz..on ma prawie 30 na karku ;) (ale ten czas leci, a znamy się eee 7 lat :D) i jest wolny już jakiś czas (ze 2 lata będzie) i chyba mu coś bije :O Musi sobie szybko babke znaleść :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lomoniadko o wlasnie takie usprawiedliwianko jest mi potrzebne:P jak nie odezwie sie to znak ze list sie zagubil:classic_cool::D ja wyslalam zwykly,nie priorytet,zeby nie myslal ze tak mi zalezalo zeby go szybko dostal:D jakie listy pisalas?tez do facetow?bo to,to jest moj pierwszy:O Marta z kwiatami to moze byc ciezko ale moze przysni mi sie jak lezycie razem na jakiejs dyzurce:Pmoze byc? nie patrzcie po prostu na tych poparzonych ludzi i bedzie super:D:D no ale fakt,mogli by sie troche postarac,pomyslec,ruszyc glowa,przyjsc z kwiatami i powiedziec cos od serca ale co taaam,po co ,co nie?niepotrzeba!!! ja to wiesz czego najbardziej nie lubie?Tego uczucia ze jak jestesmy skloceni a ja nieraz widze,ze on siedzi caly czas w domu na kompie,kilka godzin to mnie to gryzie ze przeciez ten czas moglismy spedzic razem:( lomoniada o ktorej bedziesz zlopala to pifffko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika 🌼 Zwykły? Aaaaa Kochana, to jak jutro dojdzie to cud jaki będzie :P A polecony? Haha ja wysyłam polecone priorytety (czyli full wypas bezpieczna przesyłka:P) bo sprzedaje na all ;) A i tak róznie bywa i różnie dochodza ;) A pifko o 20 jak się BB zacznie :D Nooo może wczesniej jak mnie przyciśnie haha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No muszę cos jeszcze wspomnieć o Mistero Uno haha..Pan Uno :D Fajny jeeest :D (hahaha) Masakieros ;) A dopiero wymieniliśmy 2 maile hahaha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomonka ja już się pogubiłam w tych Twoich Misterach ;) Marika oj mnie też to wkurza, szczególnie teraz gdy dziwnym trafem tyyyle ma wolnego. Ale... z drugiej strony założę się że i tak by nie miał czasu na spotkanie :) Nie noooo trzeba się wziąść za zapominanie. Lomona jak to się robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lomona rzuc sie troche pomyslami:P Marta no wlasnie tak jest,ma mase czasu jak jestesmy skloceni ale jak jest juz dobrze to jakos staje sie spiacy wczesniej albo to albo tamto!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna 🌼 Jestem załamana :( To Ty z tego co pamietam wrzuciłaś kiedyś link do fajnego bloga o fotcepeel ;) Uwielbiam tego bloga 😭 Wchodze dziś a tam: Kochani, Fotka Pe eL dobrnęła do 1000. posta. Mniej więcej w tym samym czasie właściwa Fotka obchodzi 5-milionową fotkę. Fotek nadal będzie przybywać, ale ja postanowiłem dać już Krysiom spokój. Dziękuję Wam za prawie 3 miliony odsłon w ciągu półtora roku, za średnio 30 tysięcy odsłon miesięcznie, za rekordowy sierpień, kiedy zanotowałem ponad 61 tysięcy odsłon. Aaaaa NIEEEEEEEEEEE 😭 Co do zapominania hm... Najlepiej znaleśc sobie inny obiekt westchnień haha, dlatego ja taka kochliwa ostatnio :classic_cool: Ale jak mówię...Już nie dam się eee...hmm...Zauroczyć jakoś za bardzo :P Przez neta.. A Mister UNO to drugi po Misterze z ogłoszenia facet z któym gadam przez neta...Ale nie z ogłoszenia i ogólnie narazie to świeżynka jest ;) I jeszcze trzeba przejrzec na oczy, jakim to Trollem był eks Troll i nie wspominac staaaarych dobryyyych czasssssów ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomonka no nie mów że fotkipeel już nie ma 😭 Ja tak lubiałam tę stronkę 😭 😭 😭 Oj przydałby mi się teraz jakiś nowy obiekt westchnień. Chyba trzeba się wziąść za aktywne podrywanie na portalach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh własnie dzwonił do mnie kumpel (podpity;)) i chciał mnie na piwo wyciągnąc a ja że nie :P I takie tam gadki i na końcu on mówi: AJJJ...TY TAKA MAŁA ZOŁZA JESTEŚ, WIESZ ? ;) błahahaha, wydało się :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna 🌼 Nooo a juz miała ponarzekać, gdzieście są wszystkie :P :D Tez lubie tą stronkę :(:( On chce ją wogóle USUNĄĆ WSZYSTKO archiwum i wogóle i go namawiają w komentach żeby zostawił 😭 Niech zostawi 😭 No ja tego nowego właśnie wypatrzyłam na jednym portalu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAK SIĘ POZBYĆ NATRĘTA ;) ON: Myśmy się już gdzieś kiedyś spotkali... ONA: Tak, pracuję w recepcji szpitala psychiatrycznego. ON: Nie spotkałem Cię tu wcześniej. ONA: Wiem. I więcej nie spotkasz. ON: Do mnie czy do Ciebie? ONA: I to, i to. Ty idziesz do siebie a ja do siebie. ON: Chcę Ci ofiarować siebie. ONA: Przykro mi, ale nie przyjmuję tanich prezentów. ON: Chciałbym do Ciebie zadzwonić. Jaki jest Twój numer telefonu? ONA: Jest w książce telefonicznej. ON: Ale nie znam Twojego nazwiska. ONA: Też jest w książce telefonicznej. ON: No, dalej, kotku. Przyszliśmy tu przecież w tym samym celu ONA: Dobra! W takim razie poderwijmy jakieś panienki ON: Wiem, jak sprawić przyjemność kobiecie. ONA: Więc spraw mi tą przyjemność i spadaj stąd. ON: Powiedz, że pragniesz mnie mieć. ONA: Och, tak, pragnę Cię mieć... w dużej odległości od siebie. ON: Twoje ciało jest jak świątynia. ONA: Niestety, dziś nie ma nabożeństwa. ON: Jestem fotografem. Szukałem takiej twarzy, jak twoja. ONA: Jestem chirurgiem plastycznym. Szukałam takiej twarzy, jak twoja. ON: Cześć! My się znamy! Byliśmy raz czy dwa na randce... ONA: To musiało być raz - nigdy nie popełniam dwa razy tego samego błędu. ON: Myślę, że mógłbym cię uszczęśliwić. ONA: A co? Wychodzisz? ON: Co byś powiedziała, gdybym poprosił cię o rękę? ONA: Nic. Nie umiem równocześnie mówić i śmiać się. ON: Czy mógłbym dostać twój numer telefonu? ONA: Czemu? Nie masz własnego? ON: Gdzie byłaś przez całe moje życie? ONA: Chowałam się przed tobą. ON: Czy my się już gdzieś nie widzieliśmy? ONA: Tak, dlatego już tam nie chodzę... ON: Dla ciebie poszedłbym na koniec świata! ONA: A zostałbyś tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×