Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

miła no jasne ze tak! stroj elegancki bardzo kreci,czasem bardziej niz zwykla mini bo nie odkrywa tak duzo i daje poped domyslom;) co do facetow,lubie garniturki mmmm...fajnie tak męsko wygladaja do tego cudo zapaszek i tylko schrupac:P jeszcze jak sie fajnie porusza..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez lubie eleganckich facetów!!! a która nie lubi??? :-p tylko tak patrze, że mi sie linki do sukni źle powklejały :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika naprawde nie wiem, czy tak mówić... ja chyba byłabym za tym, żebys nic na razie takiego nie mówiła... może bedzie sytuacja, że samo jakoś wyjdzie, ze stwierdzisz, że jest dobra chwila na zmyslenie czegoś w tym stylu, ale raczej sie nie narzucaj z tym, bo może głupio wyjść... nie wiem... po prostu bądź ostrożna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła niedziela w tabelce zobacz, tam jest ile która ma lat ;-) i mimo, że Marika nadal sie tam nie dopisała, to jej wiek chyba jest... hmmm.... Marika ciężka sprawa. musze pomysleć... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie...jedna znajoma to mi wiecie co doradzila?tylko ze to hmm...glupota(?) zeby jak juz sie pogodzimy( co nie znaczy ze ja zapomne o tych wszystkich slowaxh) zeby na jego oczach powolutku kogos poznawac...zeby zaczac od netu,ze niby kogos poznalam,delikatnie,potem coraz bardziej az zareaguje...jak dla mnie kiepski pomysl choc ona mowi ze skutkuje ,powiedzcie co o tym sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik to nie tak ze sie nie wspilama,ja nawet ice nie moglam odpisac bo sie tnie poczta,jak wchodze jest ok,a gdy probuje cos odpisac to nie da rady,musze zmienic poczte chyba albo za niedlugo bedzie ok,nawet tu w pracy probowalam i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika bardzo możliwe, że podziała... podejrzewam, ze na większość facetów by podziałało, ale to jest jednak grząski grunt i może się przez taką, jak nazwałaś głupote, coś schrzanic na zawsze, dlatego trzeba byc ostrożnym... sama znasz swojego faceta najlepiej i wiesz na ile możesz sobie pozwolić... chodzi mi o to, żeby nie okazało się, że jak Ty niby kogoś poznajesz, to on sie skapnie i też sobie kogos poszuka zamiast zareagować w pożądany przez kobiete sposób... bo tedy to juz kiszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika - ok, rozumiem, problemy z pocztą...poczekamy cierpliwie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zemsta Miła tylko zeby go otrzezwic,bo wiem ze klotnie jak byly tak i bedą!zeby poczul choc raz ze moze mnie stracic!tylko ze ja nie wiem czy jest sens takie sztuczne wzbudzanie zazdrosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik mimo ze go znam to jednak nie wiem jakby zareagowal bo nigdy ani ja ani on nie dawalismy sobie powodow do zazdrosci,malo tego on nawet jak ja czasem dla zartu podgadywalam to sie o to wkurzal i zaraz wyjasnial ze nie mam o co/kogo byc zazdrosna...dlatego teraz boje sie ze to moze byc nie fair zagranie ale z drugiej strony on jest mnie tak do znudzenia pewien ze...az przestal o mnie zabiegac bo wie ze nie odejde nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zazdrość mozna wzbudzać, ale tak delikatniej, np. jak sie seksownie ubierzesz na przyjęcie, na które wspólnie do kogos idziecie i jak np. bedziesz sie usmiechac i słodko kokietowac innego przy nim... żeby nie było, że robisz coś za jego plecami i że nie nosi Cię, tylko wszystko z umiarem... jakiedys chodziłam do pracy w spódniczkach, a jak mój był w poniedziałki i piątki to w spodniach, tak wyszło przez przypadek pare razy, ale chłopaki wychwycili i sie smiali z mojego, żeby już sobie jechał, to przyjde w spódnicy... i go troche szlag trafiał i mi dogryzał i żeby go uspokoić po prostu jak był to chodziłam w mini a jak go nie było to w spodniach :-D ale to są często drobiazgi, tak jak ta historia dziś z kartą do telefonu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam do domu... nie wiem czy dziś jeszcze wejde na kafe, bo mam troche do zrobienia... papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha:D dobra jestes mewik z ta mini:D tak teraz mysle to wydaje mi sie ze on moglby po prostu nic nie robic a tlumic to w sobie,mowie o tej sytuacji z ta zazdroscia...albo zwyzywac mnie ze zachowuje sie jak kazda idiotka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa mewik :) no i Martella:classic_cool:ktora juz dawno poszla i ktora jak wroci wszystko przeczyta i napisze co i jak :classic_cool::P jeju dziewczyny jak zimno! brrrr ale wiecie co,ze taka pogoda ma swoje uroki:P mitomanka ze mnie?a jednak...wieczory z gorącą czekolada z welnianym sweterku z kadzidelkami,badz swiecami no i ...facet ktory ogrzeje nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Mewik 🌼 Mi najbardziej podoba się ta pierwsza, ale dół możnaby tak podrapować-podrasować :P jak w czwartej :) Tylko bez kwiatka :D Marika 🌼 Z tym mówieniem / dawaniem do zrozumienia że kogoś poznałaś, to średni pomysł moim zdaniem ;) Nawiasem mówiąc ciekawe czy on też tak rozmyśla :) Ja napisałabym już ten durny :P list, bo raz się żyje, ale przygotowała się na każdą możliwość :) 👄 Summer🌼 Oglądałam dziś OC na spokojnie :P I miałam niezły opad koparki! :P O CO CHODZI?! :O Wszystko nie tak jak było hahaha, co oni nawymyślali :P A potem się zorientowałam że to jakieś śpiączkowe fantazje Reya (?:P) i tej laski haha :D Niezły odcinek ;) Taka jedna 🌼 Pozdawiam haha :D ;) I reszta zołzuń 🌼 U mnie bez zmian, zimno jak cholera brrrr......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloouu Lomonka 🌻 Mewik ja CI dam spadaj :P Mi się podoba najbardziej 3 suknia, ale ja w ogóle mam sentyment do koronkowych rzeczy. Moja ślubna też miała gorset koronkowy, tylko ja jeszcze rekawy miałam z samej koronki. A jeszcze co do tego mówienia czy niemówienia że poznałąm kogoś i wzbudzania zazdrości... nie wiem czy ja jestem inna czy tak mają kobiety, ale coś takiego na mnie działa wręcz przeciwnie. Nie wywołuje zazdrości tylko zniechęca mnie do faceta. No ale faceci inaczej podchodza do takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×