Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

ee tam Marta blokowac tez mozna ,tylko zalezy kto:classic_cool:Ty nie on tak:classic_cool::D co za idiotyzm,wiesz co Ci powiem,ze ja to kiedys myslalam ze on to robi tak ...no nie wiem jak to okreslic,pol zartem pol serio mowiac wciaz ze to moja wina,kazda kolejna klotnia,myslalam ze to taka zwykla ironia,ale czytajac Wasze wypowiedzi zobaczylam ze oni na powaznie tak sądzą:O Jak mozna byc tak bezczelnym? Jak mozna byc tak slepym? bo Ty go zablokowala-aj waj! to co...nie mogl zadzwonic? oj...a moze biedaczysko zapomnialo nr? a moze pieniazkow nie mial?a moze mu ukradli tel?żenada te chlopy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki czy u was tez tak zimno ???????????????????? kuźwa co jest dopiero sie wrzesień zaczyna, a ja z dziewczynkami juz w zimowych kurtkach dzisiaj rano szłyśmy.... błłłłłłeeeeeeeeeeee........ zielony cisza na maxa,ja tez ......... może i dobrze, bo nie zaszło daleko,to jakoś nie szkoda tak................ :P ale z mms jest coraz ciekawiej, tak nas wciągnęły te pogaduchy na gg,że jednego wieczoru nie odpuścimy bez słowa chociaż jednego , hihihihihhiiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia 🌻 gadaj gadaj z ... a jak już pogadacie to przyjeżdżasz do niego :D Przed randką spotkasz się z nami :) Anulka a niech sobie wychodiz na to piwo. Nie zabraniaj mu, przecież nie wychodzi codziennie. Niech sobie idzie nawet na trochę dłuzej :) Marika niestety oni do tego tak podchodzą. I to chyba wszyscy. Bo tak samo było z moim eksem. Teraz ten podobnie. Wielkie fochy mi tu będzie strzela... i ten Twój dokładnie to samo. Będzie się zawsze głupio tłuamczył że to nie jego wina, ze go sprowokowałaś, że to przez Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy tym facecie Marika ucze sie kompromisu, to fakt, zawsze bylam w zwiazakch gdzie to ja musialam i chcialam rządzic, Juz jestem taka despotka:))))))))))))), A ten no kurcze .... duzo sie przyy nim ucze, a on ode mnie tez innych rzeczy... czulosci, wrazliwosci:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka no w pore oprzytomniałaś ;-) i zrobiłas mu szoka :-D he he he on to doceni! i będzie milutki i kochany, tak mi sie bynamniej wydaje... Marika nie olałam Was, tylko dałam Wam troche luzu, nie wtrącałam się, bo macie podobne problemy i wydawało mi się, że Wam się doskonale gada we dwie ;-) Madasia 🌻 też tak zimno buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna niewiedząca no wlasnie mu powiedzialam , ze niech idzie....... :)))))))) zaczynam to rozumiec..... zreszta znam tego kolesia z ktorym idzie;))))))))))))))). Czasme dobrze faceta wyrzucic z domu, pozwolic na to cos.... gdzie wiemy ze i tak to zorbi lub pojdzie tam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znim tylko na gg narazie jestem, ale fajnie sie z nim rozmawia pisalam wczoraj o nim na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jeszcze ja
no no topic dla mnie:) Witam witam po czarnej stronie mocy:) Co tu porabiacie moje drogie?,wiedziałam że gdzieś się przeniosłyście bo frekwencja na Babiej Górze była ostatnio dość marna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika ja to sie ubieram bardzo różnie ze względu na prace powinnam elegancko, ale ciągnie mnie bez przerwy do sportowego, więc czasem mi sie wymiesza :-o a seksownie to też czasem lubie, ale ubieram sie przeważnie tak jak jest okazja ;-) no i czasem jak chce podziałać na faceta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta no to jak reagowac?jak on mi bedzie wmawial ze to ja go sprowokowalam ...przeciez czy oni nie potrafia panowac nad soba?ludzie..troche cierpliwosci i wszystko daloby sie... miła ja tez kiedys myslalam ze bede chciala wciaz rzadzic,ze to ja bede dominowala w zwiazku...ale teraz dochodze do wniosku ze chyba bym sie zanudzila miec wciaz faceta pod pantoflem,oni musza miec swoje zdanie, miec tez czas dla siebie,nie zabraniajmy im tych ubostwianych przez nich procentow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła niedziela no i prawidłowo! brawo!!!!!!!!! po zołzowatemu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik oj Ty luzie jeden no! co TY tu wypisujesz no😠 to ze my M&M to nie znaczy ze nie moze byc M&M&M :classic_cool::D Ty jestes naszym dodatkiem ktory uczy tej wrazliwosci i pokory;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika w takiej sytuacji powinno się na spokojnie rzedstawić logiczne argumenty. Pokazać jak ja to widze i posłuchac jak on to widzi. I spróbowac dojśc do kompromismu.... ale jak to zrobić to nie wiem bo ja mam z tym problem... I niestety ja tez lubie rządzić w związku :O Spadam zołzy, będe wieczorkiem 🖐️ Miłego popołudnia A... Ja też bardziej sportowy i luźny styl. Lubię byc wygodnie ubrana. Niestet nie zawsze oznacza to seksownie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika co do Towjego pytania, to ja sie ubieram elegancko.... praca tego wymaga i wogole, no na codzien , na popoludnia polelegancko tzw. polsportowo:)a TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika ale nie chce przegiąć, żeby później nie było na mnie :classic_cool: musze sie czasem wycofać z lekka luz ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam, słyszałam Taka jedna spadaj już ;-) hi hi hi ja tez za pół godziny spadam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba bedę szyła sukienke podobną do tych http://www.susanblanche.com/public/gown/49/D emetrios_914.html http://www.susanblanche.com/public/gown/54/D emetrios_DB111.html http://www.susanblanche.com/public/gown/17/D emetrios_933.html http://www.susanblanche.com/public/gown/68/C osmobella_7193.html http://www.susanblanche.com/public/gown/18/Demetrios_934.html co myslicie? tylko tym gorsetowym domalujcie cieniutkie ramiączka pędzelkiem wyobraźni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty luz Maria no:P pamietacie?kiedys byl taki serial,moje znajome(jeszcze wtedy malolaty) to trzaskaly go non stop,taka wenezuelska telenowela:P ja to sie ubieram klasycznie no bo praca wiadomo trzeba,po domu to raczej sporto no a jak wychodze gdzies wieczorami to wiadomo;) ogolnie tak jak nakazuje okazja,czas i miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik no fajna podbna do mojej, ja mialm prost an dole z ternem dlugimmmmmmmmm i wlasnie taki gorsecic z wcieciem na piersiach:))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale elgoncki troj czesto jest roszke sesownyyyyyyyy:) przynajmniej dla mnie i wiem ze dal mezczyzn bardzo sie podoba:) Kochane moje ja uwielbiam facetow w garnitorach, elganckich:)))))))))))))))))) A Wy? w ubraniach sportowych czy eleganckich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×