Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr wsciec się można!!!!!!!!!!!!!!!!! jak byłam w sierpniu składać papiery, to mi powiedzieli, że mam przyjść we wrzesniu... a jak dziś poszłam, to pokój w którym sie składa dokumenty jest akurat dzisiaj nieczynny! masakra! muszę jutro sie znowu zwolnic, żeby tam sie udać 😡 aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje zołzunie mewik{kwiat] uważam że ta jest najładniejsza http://www.susanblanche.com/public/gown/54/D :) :) :) :) :) ja osobiście bym ta wzięla - jest najbardziej delikatna z nich wszystkich miła niediela- Anulko🌻 musisz troche odpuścić, wiem że masz zły nastrój,dzień ale takich teraz na jesień bedzie coraz więcej- a to nie może stać się jednym z wiekszych problemów a waszym związku, musisz odpuścic troche i starać sie panowac nad emocjami,to trudne ale da sie zrobić......... Buziaczek. nie martw sie bedzie dobrze wróżka Madzia ci to mówi...:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P pozdrawiam was moje kofaniutkie 👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila niedziela
ja jestem mewik:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jestem musiałam się zwolnić z pracy bo mnie żołądek rozbolał. Czyms się strułam chyba A mój eks troll.. chyba trzeci dzien ma już wolne.. co do tej pory było czymś niespotykanym bo miał tylko 1 lub dwa dni ewentualnie.. :O ALbo coś mu się stało i w domu siedzi? hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj madasia :-D 🌻 mnie tez się ta sukienka podoba, tylko bym ją białą widziała, albo ecru (czy jak to sie tam pisze) i jest idealna, zeby ramiączka dorobić ;-) kurde w zasadzie wszystkie mi sie podobają ;-) ale ktoś nieładnie na pomarańczowo próbuje namieszać 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówicie o tym co pisał wczesniej? ale na razie nie odzywa się Nei wiem własnie co jest grane z tym moim. W sumie nie powinno mnie to obchdozić ale z drugiej strony.... jak to baba. Zastanawiam sie czy coś mu sie nie stało. No ale nie mam się jak dowiedzieć przecież nie spytam sie wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna a czemu nie zapytasz wprost???????????// :-D co Ci szkodzi? znowu duuuma???? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee tam ja bym miała olewke i tak po koleżeńsku zapytała... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła niedziela 🌻 tak sobie patrze i widze, ze Ci się dzisiaj cos pierdaczą literki ;-) piłaś coś??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik🌻 ecri, zdecydowanie dziewczynki gdzie wasze usmiechy na twarzy , cos posmutnial ten nasz topik, oj laseczki tak nie może być, ja tu musze powócić, bo się źle dzieje z wami, jak same sobie jestreście zostawione... :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no madasia :-) puuuuuuuustki się zrobiły straszliwe :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik🌻 zajrzę wieczorem na topik bo sie muszę juz zbierać moja gwiazda zaraz kończy lekcje, pozdrawiam i mysl nad tą suknią co ci mówilam :)jest piekna.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAA CURVA :P Zołzy co mają moje gg :P Mogłyście poinformować mnie o tym pojebanym opisie co ustawiam :O Fuck... Ja myślałam, że od zerwania z tym trollem nie mam opsiu... A tu kurwa przez przypadek u kumpeli patrze na gg A TU OPIS :O Tańczysz z nią i z każda poza mną a ja z mym żalem tańcze wspaniale... :O:O:O Sobie głupia ustawiłam taki na automatyczne ustawianie jak jestem niedostepna aaaaaaaaa I zapomniałam :O No to baran myśli że ja dalej za nim tęsknie OMG OMG OMG Porażka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę powiedzcie czy naprawdę ten opis się wyświetlał często? :O Fajnie..z Misterem też gadałam i taki pis miałam nieświadomie :O A teraz z zagranicy wrócił KTOŚ i się nie odzywa...a ja czekam na to... a tu taki opis... fuck fuck fuck :O:O:O Ale ja jestem niedojebana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaaaaaaa tańcze kurwa z żalem od rozstania :O:O:O Błahaha A tak na marginesie, co za palant z tego eksa?? Ja się tak pozbierać nie mogę, od rozstania, 2/3 miechów takie opisy smutne, tańczę z żalem 😭 haha a on nic :P PORAŻKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomonka 🌻 ja tego opisu w ogóle wcześniej na gg nie widziałam, więc chyba się często nie wyświetlał :-) Madasia 🌻 jak się robi takie konferencyjne połączenia na gg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhhh no mam nadzieję, że wogóle nikt go (opisu) nie widział :P:P Tia... Ale trudno, teraz musze nadrobić i powrzucać dla równowagi jakieś ŻYWE opisy a nie TAŃCZĄCE Z ŻALEM :O Szybka metamorfoza, a co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to już widze, że chyba na serio umiera nasze forum :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×