Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

chodzi Ci o ten: Skąd taka popularnośc kiepskiego poradnika o zołzach ???? ja tam nie bede pisać, bo mi sie nie chce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeeee czy ja wiem troche chyba mi się nie chce...zaglębiac w takie głupie babskie konflikty ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wiedzmy !!! U mnie bajkowo i majowo.... Obawiam sie , ze moj system alarmowy \" zwiazek=niebezpieczenstwo\" zawiodl na calej linii... Majowy jest fajny....ma to \"cos\".Czuje sie kochana ...Podoba mi sie to,ze moge sie z nim wyglupiac,moge gadac... Za ok 2-3 tyg przyjada jego rodzice by mnie poznac...HmmmmStrach sie bac.... Caffem - a jak Twoje zawodowe plany? Udalo sie ? Napisz do mnie , moze Ci cos poradze ;) Buziaki dla Wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku kochana :-D jak Cie dawno nie było! Super że Ci sie tak z majowym fajnie układa! Gratulacje i oby tak dalej! :-D odezwij sie jeszcze czasem jak masz chwile :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziekuje za zyczonka dla Oliwci i oczywiście dla mnie,jestescie kochane 👄 Ratunku ty wariacie ,w końcu jestes dawaj tu do nas raz dwa trzy....... :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane zołzunie::*:*:*:*👄 wkońcu raczyłam zajżeć tu do was:) ale niestety nie odnalazałm sie jeszcze tu musze nadrobić sporo zaległości:(:( Kto to brylantyna?? Madasia ja też przyłączam sie do życzeń dla Oliwki:) Pozdrawiam wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasiu kochana ja na tamtym topiku nie pisze! pisałam raz pod takim nickiem jak tu teraz a później dałam sobie luz i se poszłam w bardziej spokojne miejsce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale było przepięknie.....zyc w błogiej nieswiadomości :) Mnie szczęka opadła dzis....a szczeniaki nadal pyskowały :) ze mną się w pyskówki nie wchodzi....w dyskusje akademickie...tez nie....chyba, że się mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×