Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Marika a nie masz jakiegos ulubionego dania?? ja mam takie potrawy, albo smakołyki, którym mam sie ciężko oprzec ;-) Ty nie???? nie wierze!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna weekend całkiem zwykły ale miły... bez nieporozumien, ale gadac mi się już nawet nie chciało! napisałm mu list :-D rzadko to robie ale kiedys mi sie zdarzałao, bo to jest własnie taka forma przekazu, gdzie on mi nie może przerwać, ja o niczym w emocjach nie zapomne ;-) i przekaże wszystko co chce i jak chce :-D a on sobie go przeczyta jak będzie daleko - jutro gdy już pojedzie sobie... o ile pojedzie bo cos ględzi o urlopie :-O zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Riki tiki :) a czym sobie Twoj przeskrobał , że list pisałaś ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agencie 007 :P heh ale bym chciała się wrócić do czasów studenckich [rozmarzyla sie] ;) Wiki i bardzo dobry pomysł z tym listem. Przekazesz mu wszystko to co chciałaś powiedzieć, on będzie miał czas zeby sie nad tym zastanowić i przemyśleć sobie :) Jeszcze mogłaś mu zrobić jakieś rysunki, coś w stylu komiksu hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna :D 🌼 :D Witaj Aniołku Czarliego :D 👄 :P ja własnnie troche sie obawiam, jak to bedzie wygladało... :P no ale przezyje... chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe właśnie termin sesji mam 1,2,3 luty :O zaraz po moich urodzinach :P chamstwo :P toi sobie pobaluję :/ z ksiazkami hehe :D już przeżywam :) Aniołku Czarliego a co Ty studiowałaś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kofane............. taka jedna nakryłam cię wczoraj na innym topiku,hahahahahahahahahhahahahahahahhahahhahahahaaaaaa co tam dziewczynki po weekendzie???????????????????? Gwiazdor odszedł i smutno............:( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu Madasie przywiało w rodzinne progi hehe ;) :P weekend spokojnie , jak na wojnie u mnie ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gwiazdor to taki chłopak z innych topików, zarąbiście dobrze mi sie z nim rozmawialo i wyjechal gdzieś na studia, nie bedzie miał tam kompa,chyba że znajdzie jakąś kafejkę,pożegnal sie wczoraj ze wszystkimi na topiku jednym a mnie nie było,napisal do mnie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, ze on z tamtego był... ale teraz juz kumam o co chodzi że zniknął :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu kicha :-( ja na serio chyba przestane tu wchodzić, bo kurde nie ma po co :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie czemu to juz nie jest to samo?? bo to juz nie jest ten topik co kiedys:( ma inna nazwe i tak naprawde nikt nie wie po co my tu jestesmy a jak na tamten sie wchodzilo to bylo wiadomo:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część kochaniutkie moja Oliwcia kończy dzisiaj roczek, to tak zleciało, juz chodzi,zaczyna mówić,bosiu aż mi łezki lecą.............. wiecie to był ciężki rok dla mnie , jeszcze czeka mnie mnóstwo pracy z nimi obiema,ale muszę być silna dla nich......... cieszę sie ze jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasiau dużooooo zdrówka i radości dla Twojej Oliwki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niech sie duzo usmiecha i nie ma powodów do smutku, niech sie bawi i rozrabia!!!!! a ty miej z niego ogromną pocieche i nie złośc sie jak cos spsoci ;-) 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie z niego tylko z niej :-) myslałam w sensie z dziecka (z niego) ale tak bez sensu sie napisało... ale jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×