Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

ja się zawsze wściekam jak mój Małpuch nie może się ze mną psotkać bo praca :P nie raz zdarzy mi się rzucić słuchwaką :P znaczy się szybko kończe \"dobra pa\" :P wiem, wiem nie ws tylu zołzy takie zachowanko :P ale jestem mały nerwus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa o to chodzi ze ja tez Adzia.... czasem jak narwana:/ ale jak zołzować to zołzować więc musze mu grzecznie odpisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz jeszcze gotuje więć mam ochotę mu napisać \"to super kochanie, miałam nadzieję że nie będziesz mógł\":P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna pamiętasz , że jestem Mateusz hahah - w ogóle nie wiem co mi do głowy strzeliło z tym imieniem :O - więc wróóóóóóć Sebastian jestem :D Może jakieś małe rande-wu? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko baby potrafią na klasnięcie w histerie wpaść :-D wystarczy, ze facet cos zrobi nie po jej mysli i już wichura ;-) hie hie, ale my głupie jesteśmy czasem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adzia mnie się już pierdoli kto jakim chłopcem jest ...nie bawie sie w to :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"...pokręciło mi się w głowie i już nic nie powiem...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik- tak tak:) głupie baby:P ide chyba po piwo do sklepu...a co:P on nie moze ale ja nie bede ryczec za nim:P:D:D:D:D chyba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Summer mi jak napisze smsa to ok.. poczekam chwile podąsam sięi mi przechodzi :P i odpisuje już po \"burzy\" hehe albo w ogole nie odpisuje :) ale jak zadzwoni :O kiepsko hehe :) Mewik haha to przesada :P do mnie po chwili dopiero dociera \"jak ty sie korku zachowujesz\" :P echhh no ale cóż \" bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się , czy dobrze jest, czy może jest już źle\" nanana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna - widze, że odrazu przechodzisz do rzeczy Kocico :D Lubię takie ossstreee kici - kici będziemy nieprzyzwoici :D a na sobie mam... nic nie mam :D ahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik no to napisałam, że sobie tak myslę :P że jestem korek :P :P ale to drugie co to to nie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej laski a ma któras z was taką piosenke K.Kowalskiej pt\"cos optymistycznego\" czy \"optymistyczna piosenk\" cos w tym stylu był tytuł????? potrzebuje ten utworek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Olenka no szkoda Ratunku - no to chyba wspaniale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka jedna - pożartować zawsze mozna :D mrrrrrrrrr :D haha :D Mewik psalmu nie posiadam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×