Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Kurcze Mewik, to Ty nic nie ustawiałaś? Jakies nie wiem..ważności czy czegoś? Bu :( Taka jedna 🌼 Wiesz o któej i gdzie, to wpadaj :P:P (patrz jakie Zołzy, żadna sie nie zainteresuje 😠, niech nie liczą że zdam relacje! :P ) mykam na obiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mewik 🌼 Poprostu czasem dostaje takie maile i jestem ciekawa co to jest to czerwone ;) 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiecie co??????????????????????? ja juz dawno napisalam zebyś sie dobrze bawiła lomonka, co za małpy... heheheheheh :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomonka idź i się baw, tylko głupot nie wyczyniaj ;-) 🌻 ❤️ żadnych ważności nie ustawiałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mewik🌻 moze z tym szorowaniem to lekka przesada, ale napewno wszędzie bym dotarla :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P jak ja wytrzymam na tym spotkaniu, aż mam miotyle, siłonie i takie inne tam po mnie łazią,eeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.... ;) ;) ;) ;) ja chcę do zielonego nawet na tym poligonie.....:P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, cos mi się wydaje, że to piwko, to Waszym zdaniem nie jest dobry pomysł? :( Bosh... Pomalowałam paznokcie i coś czuje, że sie nie wyrobie na tą 19... Stresik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka sklejka dziewczyny :D ja byłam w mojej szkole zawieźć jeszcze zdjęcie na płytce , bo tak sobie wymyslili do indexu czy coś tam bla bla bla bla jechałam tam drugi raz i już po paru przystankach nie orientowałam się gdzie jestem hahaha :D niby mialąm wysiasc na końcowym ale 5 przystanow przed koncem w ogole nie koajrze terenów... 3 przystanki to samo... 1 też.. dopiero na końcowym mi zaświtało ja tu byłam ! :) wczesniej jak jechałąm z kolegą to wysiedliśmy wczesniej (ale gdzie to było to nie pamietam :D) tak się wymęczyłam jazda autobusem , że padam :( Lomonka nie stresuj się :D spotkaj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adzia ja tez bedę chyba musiała takie zawieźć... o ile mnie przyjmą na tego zasranego mgr ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na zdjęciu panyomograficznym szczęki i u dentysty i mam 8-semke do rwania masakra! jestem przerażona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na zdjęciu panyomograficznym szczęki i u dentysty i mam 8-semke do rwania masakra! jestem przerażona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesuuuuuuuuuuu zdjęciu pantomograficznym całej szczęki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadłam na chwilkę dosłownie, powiedzcie mi tylko jak mam (jak wypada) się z nim przywitać, na podanie ręki i czesc Lomona, czesć Mistero?? Bo nigdy nie spotkałam się z kimś no z netu.. Help ;) ps. duchota taka, że zanim dojadę, to się rozpłyne, ale to szczegół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wypadało by podac reke. A jak bedzie elegancki i w ogóle to tak jak koleżanka powiedziała ewwntualnie cmok w policzek i bedzie si:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wole żeby on na pacach nie stawał i mi w policzek nie celował:P No ale mam wyciągnąć ręke, czy czekać co on zrobi? :P Kurwa nigdy nie miałąm takich problemów :O Normalnie bym wyskoczyła i dała dzioba błahaha Ale tak z neta ja nieeeeee wiem (pierwsza randka z trollem: ja celuje w policzek, on celuje nie wiem gdzie, i fiuu..cmokas w usta był..porażka :O :P) Ale tu wogóle nie ma takiej opcji, omg... (nie mam się w co ubrać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to on powinien podac lape:P ale wiesz...moze byc zestresowany wiec Ty na luzie podaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poczekałabym na jego reakcje. hmm nie masz w co sie ubrac?? jakas seksi bluzeczka na ramiączkach spódniczka jakies slicznusie buciki do tego dopasowane. i bedzie git:) Dasz rade:) dzielna z Ciebie dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poczekała na jego reakcje:) Wiec zaczekaj aż on poda łapke pierwszy. hmm?? nie masz sie w co ubrać?? No wiesz jakas seksi bluzka na ramiaczkach z duzym dekoltem jakas spódniczka i slicznusie buciki dopasowane do tego:) i bedzie git:0 Dasz rade:) Jesteś dzielna kobitka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dekolt? Spódniczka? Obcasy? Dekolt-nie ma co pokazywać:P Spódniczka-żle bym się czuła;) Obcasy-on jest za niski... Neeeee :P:P Ah... Za 30 minut wychodze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna- jak chlop dobry to mozna całować:D:D:D:D lamonka bo się tu wszystkie napaliłyśmy:P:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×