Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

a nie wiem co moje Kochanie - Taka jedna - robi :( zołzuje na swoim Sebku :( :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć a moje kochanie własnie napisalo mi eska,że ma jutro przepustke od 10-22 i jak chce to po mnie przyjedzie do pracy i pojedziemy po malutką i na spacerek długi sie urwiemy, a teraz idzie nyny, bo chlopczyk mial sluzbe 12 godzin....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taki kochany ten moj zielony, oby taki zostal, bo szkoda będzie go kopnąć w tylek w razie w.... :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napisze wam cos ciekawego... sluchajcie wcinam sobie takie cukierki krowki i na papierku w srodku sa napisane rozne takie teksty jak sa w tymbarku w kapslach ... zjadlam jedna i pisze OBIECUJE ZE BEDZIE SLODKO hmm...;) a na drugim IDZ NA CALOSC... hehe nawet papierki od cukierkow mi sugeruja ze jestem niewyzyta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebuś
Taka jedna - mam być zazdrosny ?? !! ahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebuś
bramka nr 3.. tylko żeby tam ZONKA nie było hehe :D oamietacie ten program ?:D i kota - zonka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebuś
mam się Tobą z kimśdzielić ?? mamma mija !!! haha :D dobra ! ale kobita ma być do trójkącika ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no zartuje nie wstydze sie:P przeciez juz mam tak dlugi staz;) ja to przed DUREXAMI sie rozbieralem hie hie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciuś ciupciuś
cześć gorace ...... hehe.... jakaś szuka wrażeń na wieczór??????? bardzo chętnie sie nią zajmę, jakiś dupcing?????????????????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebuś
ohoho 2 mężczyzn nie będzie ! :D wykluczone ! Taka jedna - Kocico nie dyskutuj bo nie będziesz dzisiaj "mrrrr" robiła hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×