Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

Mewik ale dla mnie to juz przesada z tymi zdjeciami na płytce, jakieś głupie wymysły :) Summer hejka sklejka :D Lomonka ja z moją Małpuchą się jak pierwszy raz spotkałam to on podał mi rękęa potem pocałował w USTA !!!!!!!! a ja ;oooooo !!!!!!!!!!! bo myslalam ze bedzie w policzek haha :D ale jak sie zegnalismy to go cmoknelam w policzek a on wystawił 👄 hehe no i ja bym dekoldu nie polecała na 1 spotkanko... bądx tajemnicza a nie odrazu wszystko na pokaz :) zreszta jak czytam dobrze zamierzasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ubiorę to jeszcze sie okaże zaraz :O Ale czuje że długie jeansy (duchota wiem, ale nic mi nie pasuje:O) i bluzka taka zwykła w miare bardziej wieczorowa hehe, żadne dekolty bo nie mamco pokazywać:P Zrobiłam tapetę na pyszczku że hoho błeheh :P Ide lece boshh może przeżyje... Trzymajta kciuki (żeby było o czym gadać i żeby nie było niewypału :O) buziaki 🌼! 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adzia jeszcze troche i se wymyslą, że do szkoły z papierami będzie trzeba odciski palców zanosić, badanie krwi, moczu i kału i cytologie też ;-) juz tak wymyslają, że szlag by ich trafił!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomonka Kazy ma co pokazywć:):):) baw sie dobrze:) Z niecierpliwościa czekamy na Twoj powrót tyko nie wracaj za wczesnie! :):):) Miłego wieczorku i zaskakujacej randki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terminujaca
Hej dziweczki! Na watek trafilam kolo kwietnia. Sprawilam sobie ksiazeczke, poslusznie przeczytalam. Swietnie napisana, dala mi duzo, w zwiazku mam mniej stresow, powolutku i malymi kroczkami chopa sobie ukladam ;) Temat mialam w ulubionych, nie wiem co mi sie z kompem stalo, ale przez kilka tygodni mi nie odswiezal tematu. Po jakims czasie, bedac na 10'tej stronce , dalam za wygrana. Jakis miesiac temu zalozylam w domu internet i z ciekawosci zajrzalam na kafe. Patrze... a tu temat rozrosl sie do 300 stron. Zawzielam sie i postanowalam nadrobic. Dopiero dzis rano skonczylam! Zamierzalam napisac do Was dopiero, jak doczytam wszystko, czyli dzis :) Po poludniu patrze, at tu tematu nie ma!!! Dziewczyny!! Potraficie podniesc cisnienie :) Jak mnie zechcecie, ponarzekam i na swojego ;) Czasem wydaje sie niereformowalny... Sorki, ze tak dlugasno.. Ach, bym zapomniala: lomonko!!! to czerwone gowienko wystajace z koperty (na interii) oznacza tylko, ze odpowiedzialas na tego maila, nic groznego, ie martw sie. Jakbys sprobowala przeslac jakiegokolwek maila dalej, pojawi sie druga strzalka, tez wystajaca z tej samej koperty, tyle, ze skierwana w druga strone i w kolorze niebieskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy Ci wpuscimy terminująca, bo sie baaaaardzo brzydko z nami przywitałaś!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terminująca tobie sie chyba topiki popiermandoliły........... a tak wogole dziewczynki my to seksik tylko między sobą, nie??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj cos terminującej chyba nasze powitanie nie przypadło do gustu, ale nam jej też nie, to jesteśmy kwita... hihihihihihihihi.... no to chłopcy jak to robicie z dziewczynkami?????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eehhh.... mój Trol miał dziś po pracy przyjechać do mnie a tu dostaje eska że musi trochę dłużej zostać i nie przyjedzie.... a obiecał!!!! jestem zła:(:(:( wczoraj się nie widzieliśmy bo ja nie mogłam...dziś też nie...ehhh.... dzień dziecka dla Summer się skończył;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer 🌻 to tak jak dla mnie wczoraj, ale powiem ci tak jak wy mnie wczoraj, ale przecież napisal, ładnie sie zachowal, a ty teraz chodzisz cała ,nie?????????????????? to wlasnie jest to czego nie możemy w sobie zdusić, żalu, goryczy, jak sie na coś nastawimy i nie wypali, oni przechodza nad takimi rzeczami do porządku dziennego a my przezywamy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ale ja się nastawiłam że będzie.....wrrrrrrrrrr....nie lubie jak mi tak robi.....wrrrrrr...... bo od razu mi sie wydaje ze jemu sie po prostu nie chce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia- no napisał.... ze chcialby ale sie niewyrobi...przeprosil...a ja mimo to sie zagotowalam aż:/ wrrr.....właśnie ja nie umiem tak przejść do porządku dziennego jak mówisz.... jeszcze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaa summer a ja mam urodziny i mój trol przyjechał dał mi szampana i sie zmył! pojechał z kolega za miasto po jakiegos busa, bo jutro wyjeżdża na Ukraine po jakies rozbite auto...(cos tam kiedyś wspominała, jak razem mieliśmy jechać) no i tyle go widziałam, teraz ciekawe kidy sie znowu pojawi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer🌻 ja też niby jestem taka twarda, ale jak mi wczoraj zielony napisal eska ze nie będzie mógl przyjechać to myślalam ze z nerwow pogryżę tan telefon..... nie martw sie będzie dobrze, widocznie musial, nie miej do niego pretensji,praca to praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna - ja to wiem:) tylko nie umiem swoich emocji opanowac....i tez nic na to nie poradze ze sie zdenerwowalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mu nic nie odpisalam.... co mam mu odpisac?? najchetniej to bym go zjebala przez smsa:P:P:P ale wiem wiem tak niemozna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terminujące mam nadzieje , że w Twoim przywitaniu \"E\" zapomniałaś wpisać w wyrazie \"dziweczki\" ;]]]]]]]]]]]]]]]]] a jak nie - to nie zapraszamy, tylko żegnamy ;] ahaha :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×