Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

hej dziewczyny:):):) ehhhh czemu wszystkie mamy dosc facetow?? ja nie wiem sama czy u mnie jest dobrze czy zle... praktycznie nie mam z nim kontaktu... i ciagle sie mijamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Unitra, bo z tymi facetami to same problemy, oni są do kitu... wiadomo, że kobiete Bóg stworzył jako drugą, wtedy wiedział jakie popełnił błędy przy tworzeniu mężczyzny i nas stworzył idealne ;-) :-P ale tamtych niedodziałańców już się nie poprawi... ale mam antyfacetowski dzień he he he :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj waikiki>>> u mnie to jest tak pogmatwane ze az nie wiem jak to napisac... zreszta pisalam ci w meilu... i teraz to znowu sie powtarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mewik jak antyfacetowski to bys mi wmawiala,ze mam do niego nie isc:classic_cool:wiec jednak chyba profacetowski ;) kiepsko wyszlo z tą rozmową to tak jak u mnie kiedys,nie wiem czy pamietacie,mielismy porozmawiac cos wyjasnic on powiedzial ze wychodzi tylko na moment po czym mi dzwoni i mowi ze on jest na piwku z kolegami :] no ze tak jakos wyszlo!!😡 "kochanie bede za godzinke" (byla 21,30) o ktorej byl? ups! po polnocy:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika mówie, ze oni sa niedoskonali i tacy już pozostaną miej go w duuupie!!!!!!!!!!! ja na serio mam antyfacetowski dzień... dobrze, ze mojego nie ma, bo bym go chyba zabiła dzisiaj - serio!! 😡 a i tak mu wczoraj po gębie natrzaskałam wieczorem... niby w żartach, ale sobie troche ulżyłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja jestem w szkole to on w domu a wlasciwie to dlugo spi i jak wstaje to zbiera sie do pracy, a jak wroce ze szkoly to nawet nie moge do niego napisac bo w tedy on jest w pracy i konczy dopiero po 21 i jak wroci do domu to ja juz spie:( i w ogole wszystko jest nie tak!!!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w weekendy tez nie bedziemy sie widziec bo on jest albo w pracy albo w szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no dziewczyny 😭 nie robcie mi tego !! bo w mojej glowie wlasnie kielkuje pomysl zeby naprawde tam pojsc!!! a tego bym nie chciala!! gdzie mewik ze swoim antyfacetowym nastawieniem?:classic_cool: gdzie Marta ze swoim uporem:classic_cool: no i gdzie lomoniada ktora mi powie mieeeej go w duuuuupie:classic_cool: wlasnie widzialam sie z ta znajomą ona jest dobra przyjaciolka i wiem ze nie przekaze temu kumplowi co ja mowie aby do mojego nie doszlo,powiedziala ze ten kumpel zrobil mu zakupy i ze sie faszeruje aspiryna!!!:O:O czujecie? sama aspiryna i witaminka C :O:O ma 38 z kreskami a bierze tylko to!!!!!!!!!!!! on mi chyba na zlosc robi bo wie ze to do mnie dotrze!!!!! zawsze mu mowilam co ma brac,raptem zapomnial? wrrrrrrr !!! jestem taka zla na niego a jednoczesnie strasznie sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika ja nic nie będe radzić bo ja bym nie poszła (ze strachu) a moze czasem lepiej sie odważyć? Na razie stresuje sie swoja randką.... 😭 Nie wiem dlaczego się tak stresuje........ tzn na pewnoe tego że nie będe rozumieć co on mówi do mnie :D Rany jak ja nie lubię randek w ciemno 😠 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha:D wiesz ja jak raz bylam na spotkaniu gdzie byli sami niemcy a niemiecki język srednio na jeża znam,zeby nie powiedziec ze kompletnie nie umiem,to jasne bylo ze praktycznie nic nie rozumialam,to tylko probowalam wychwycic po intonacji glosu i albo sie smialam albo inne miny strzelalam:D:D:D znajome jak to widzialy to do teraz sie z tego smieja:D no ale u Ciebie to faktycznie inna sprawa,rozluznij sie i bierz to na zarty to bedzie lepiej,gdzie idziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowa do gory! trzymamy kciuki:) a jego mamrotaniem sie nie przejmuj:D najwyzej powiesz ze nie uslyszalas:classic_cool: a teraz tak sobie pomyslalam jakbys przypadkiem spotkala swojego trolla tam gdzie idziecie...no wlasnie gdzie?nosz kurka nikt mi nie odpowie no!!😡 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna będę czekać na relacje ;-) jak nie dziś to jutro z rana :-D o co chodzi, ze madasia zakłada nowe topiki???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika bo nie widziałam dokładnie gdzie idę bo się umówiliśmy w rynku a dopiero potem mielismyzdecydowac gdzie :) Wybrałam więc taki miły pub (a raczej puboresturację) No i co.. no fajny gościu, mi się podobał, inteligentny, oczytany, lepiej sie orientuje w polityce polskiej niz ja :O , wesoły, żartobliwy czyli takich których lubię. ale.... no kurna, zaczał się kleić. No sorry ale nie jestem w stanie przytulac się do faceta którego widze od godziny. No chyba że jestem bardzo pijana albo facet jest aniołem (ale nie spotkałam jezcze takiego ;) ) no więc zrobiło się tak jakoś dziwnie... on oczywiście że nie, nie ma zmaiaru mnie zaliczyć (dzisiaj...) choc nie ukrywa że bardzo by chciał :O Niby jesteśmy umówieni na weekend. Zobaczymy więc czy będzie miał czas. No i to co mnie wkurza.. cały czas spoglądał na swoja komórkę... 😠 acha, i nie puścił mnie w drzwiach pierwszą... no kurna, dla mnie to sa istotne rzeczy. Nie mówię że facet ma mnie zawsze puszczać pierwszą, ale na pierwszej randce... wypadałoby Jeśli chodzi o język... nawet go rozumiałam (moze nie wszystko ale wiekszość) tylko ja jakoś nie mogłam znaleźć słow.. zapominałam najprostsze rzeczy .. ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika a co do tego jakbym spotkała trolla....wiesz zastanawiałam się nad tym :classic_cool: I z jednej strony chciałabym mu pokazać: a masz, Ty nie chciałeś :P A z drugiej strony.. (ale ja głupia jestem swoja drogą) bo byłoby mi głupio. Że może sobie pomyśleć ze tak szybko kogos znalazłam... (myślę ze on w takiej sytuacji by sie kompletnie tym nie przejmowała gdybym go z kimś zobaczyła) ech, a tak wogóle to chciałabym go w ogóle zobaczyć 😭 dobra, już nie marudze ;) dobrej nocki hogaty i do jutra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ;) Ale z Was żarłoki :P Moim skromnym sniadankiem miałam się dzielić? 😠 Co to to nie! :P Marika 🌼 Marta no zabierz ją,ona bedzie tylko popijala i nic sie nie odezwie Oooo tu bym nie była taka pewna, język mi się po alku rozwija że hoho :P:D Co do Trolla - ja bym nie poszła, nie martw się ON NIE UMIERA! :D Niech on qrwa wkońcu zrobi jakiś krok jak mu zależy! Jak się będziesz czuła jak zejdziecie się z czysto Twojej inicjatywy? Tak jak wtedy jak byliście razem, nic sie nie zmieni :( Musisz być twarda, Ty już zrobiłaś krok, to i tak DUUUUUUUUUUŻO !!! 🌼👄 Taka jedna 🌼 No to miło, że było miło :D Takie teksty, że bardzo by chciał są nie na miejscu i jeśli chodzi o to poszczanie w drzwiach - oj ja też zwracam na to uwagę! Ale niestety czasy jakie są każda z nas widzi :O Niemniej jednak ja potrafię być poprostu chamska. Tj. jak kleś mnie nie puszcza to ja go siup spycham i przechodze przodem z podejrzanym uśmieszkiem ;) Działa haha ;) No zobaczymy jak to się dalej potoczy, traktuj to dalej z przymróżeniem oka i obserwuj sobie, dobrze się bawiąc - bo o to chodzi :D Trzymam kciukasy! 🌼👄 Ja żeby zabić kacora wzięłam się za generalne sprzątanie i tak mi cały dzień zszedł - padam na pysk :O Dobranocka! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha ;) Unitra 🌼 Nie łam się! To może tylko bardziej Was zbliżyć..zatęsknicie itd ;) :D Nie zamartwiaj się tym, złap oddech, będzie dobrze :D 🌼👄 No to mykam ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj taka jedna 🌻 Brylantyna, to jak taka ciekawa jesteś, to napisz nam cos o sobie!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×