Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hogaty - reaktywacja D

Hogaty - reaktywacja D

Polecane posty

taka jedna piekna stopka!!!!!!!!!!!!! musze sobie skopiować tę mądrość ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się własnie spodobała ta sentencja. prawdziwa :) wstępnie umówiliśmy sie na przyszły tydzień, ale nie wiem co to znaczy \"przyszły tydzień\" czy na początku czy na końcu. Bo on jest bardzo busy 😠 wszyscy nagle robią się taaacy zapracowani - nasze zołzy też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaaaaaaaaak wszyscy sa tak zajęci... hm... wiesz, no rozumiem Unitre i oleńke, bo im sie nagle szkoła zaczeła! a i tak wieczorkami piszą :-) DOBREEE DZIEWCZYNY!!!! ale reszta??????? No Ice zmieniał prace ;-), summer dostała staż, to tez bardziej zajęte są... Ratunku się zapowiedziała, ze będzie miała problem z wchodzeniem na forum ale pozostałe zołzy to co??? grrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że Marika nas nie opuszcza i Adzia :-D bo nawet anulke wcieło ostatnio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka jedna choć się obrazimy i tez przestaniemy pisać! zobaczymy się tu w poniedziałek??? ps dlaczego cie nigdy na gg nie widze??? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo często siedze na niewidocznym , mam kompa właczonego ale nie siedze przy nim bo coś innego robię. Ok, nie piszemy więc od dzisiaj, zajrzymy tu dopiero w poniedziałek :) A jak sie w międzyczasie odezwie Marika lub Lomona to co? też nie odpisujemy? Ciekawe swoją drogą co u nich się dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Wy spiskujace no:classic_cool: ja dziewuszki pisalabym czesciej ale jak juz mowilam kurczaczki mać mam tyle do roboty w pracy ze jak wlaże tu ok 9 rano to wychodze ok 22 :( i jedyne co widze to prysznic i lozko co u mnie?no flak jeden sie nie odzywa:] coz,jest tak jak podejrzewalam,ja na razie mam tyle na glowie ze po prostu nie mam czasu ani sil rozmyslac jaki powinnam nastepny krok zrobic,takze...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta niby wiem o tym ale...wiem ze jak bede miala wiecej wolnego czasu a to sie rowna ogromnemu rozmyslaniu to na pewno mnie to zaboli,ze wyrazilam tam swoje uczucia,opisalam czesc zakamarkow mojego serca a on...a on nic,nie kiwnal palcem aby cokolwiek zmienic,bo jego glupi uporo krzyczy NIE DAJ SIE!!!!!!!!!!! a co u Ciebie? ja to nawet nie musialam patrzec tylko od razu zaskoczylam co to i kto to waikiki:D tylko ciekawe jaki powod:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika powód masz na mailu :-) ale ja się normalnie wpieniam oststnio, że tu takie smęty!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki no ale zobacz co sie stalo!! teraz juz nie bedzie naszej swietej trojcy emenemsow😡:D;):classic_cool: teraz moga byc jedynie Wemenemsy:P no ja tez widze ze topik nam podupada ale ludzie w pracy,niektore w szkole,laba sie skonczyla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika pomyśl więc sobie ze taki upór w tej sytuaji będzie tylko i wyłącznie oznaką głupoty ;) Przynajmniej ja w ten sposób myśle o głupim zachowaniu mojego eks trolla i od razu robi mi się lepiej ;) a u mnie na tapecie amerykaniec. Dzisiaj w sumie jeszcze z nim nie gadałam. Staram się nie narzucać za bardzo :) wieczorkiem zostawie mu jakąś mała wiadomośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika dobre :-D Wemenemsy hi hi hi a tam ścieme walą dziewuchy!!!! wszystkie nagle zapracowane są buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ale kity!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ffffffffauna
Marta tak wiem ze to tylko glupota ale...cos tam sie jeszcze tli ;) zamierzacie sie spotkac?liczysz na cos wiecej patrzac z punktu widzenia tego etapu znajomosci? jak cos krotkiego to napisz mu- I'm :classic_cool::D:D waikiki- ja piszuje:classic_cool: co chcesz!! a poza tym ja to zawsze narzekalam ze mam full pracy:classic_cool::D to juz mozna podstawic pod pracoholizm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta:classic_cool:bo wiesz ę ą musze Ci sie do czegos przyznac bo to ja być ten Amełrikan boj:classic_cool::D:D narzekalas ze mnie nie byc to ja sie pojawic nał only for juł:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika przeciez do Ciebie nic nie mam :-) widzisz ty jesteś zapracowana a czasem coś z nami popiszesz! dla chcącego nic trudnego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waikiki no pewno ze popisze;) bo jakbym chociaz na chwile sie z Wami nie posmiala to by mi sie chyba mozg przegrzal:D i z dymkiem poszedl:classic_cool: a w ogole to nie odnioslas sie do mojego flaczka:classic_cool:nic nie pisze no😡 nic nie reaguje!!! Lady Marto:classic_cool: You noł ze ja busy i to very very:classic_cool: but ajm hungry na twoje ajsy:classic_cool:ale te niebieskie:D:D oj dziewczyny no glupawki przy Was dostaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika :D eellouu boy. I oczekuje na Cie tonight. Ubier jakie seksowne clothes ;) Rozmawiałam z nim własnie i... dostałam następną dawke komplementów, wymieniliśmy numery telefonów i..... najpierw mówi że nie moze się doczekać spotkania a potem mówi ze nawet gdyby nam nie wyszło to pamiętaj jestes wspaniała kobieta.... Ooo ale to zabolało... oj to zdanie to mi się baaardzo nie spodobało :O Tak jakby wiedział że nic z tego nie będzie i sie tylko zabezpiecza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta bo to tłuczki,potrafia zepsuc najlepsza atmosfere jakims glupim slowem:O moj to jak raz rozmawialismy tak naprawde czule,zaczal mnie dotykac,calowac no super cacy atmosferka,on nagle,poczekaj bo musze do toalety:O jak wrocil to sie zdziwil czemu wlaczylam tv:D jak zareagowalas na ta glupote jaka palnal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahaha mój troll potrafił czasem w takiej sytuacji zapalic sobie papierosa - jesuuu ale się wkurzałam 😠 jak zareagowałam? przemilczałam.. chciałam powiedziec żartobliwo-złośliwie coś na ten temat ale nie zdążyłam sklecic czegoś sensownego :) oj, jak mi się to zdanie nie spodobało. Ewidentnie świadczy o tym że facet się wycofuje powoli. Zastanawiam się dlaczego, skąd ta nagła zmiana. I chyba się domyslam: wczoraj jak rozmawialiśmy wieczorem mówił coś o całowaniu. Że jakby był na spotkaniu jakiś moment milczenia to jest to świetny moment do całowania. Na co ja mu od razu odpaliłam żartem, ze nie całuje facetów z którymi się widze po raz pierwszy.... on coś potem mieszał że tak tak oczywiście, ale on by sie nie sprzeciwiał. Mozę sobie szuka laseczki na jedna lub kilka nocy? Stąd te komplementy i zachwycanie się moją urodą? No kurna, mam przecież oczy i potrafię siebie ocenić. W cuda nie wierzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie dziwie sie bo to daje do myslenia,moze to faktycznie taki typek,ale przeciez mowilas (tak mi sie wydaje) ze Tobie go jedna Twoja znajoma \"polecila\"? tak ? to przeciez chyba nie wlepialaby Tobie jakiegos frajera ktory tylko ciupciac chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiłam, że bede w poniedziałek, bo sie obraziłam na reszte bab co nie piszą :-O :-P :-P :-P :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUZIOLKI DLA WAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Marika co do tego nieodzywajacego sie, to poczekaj jeszcze, może zmięknie... :-) Marika czy to zdjęcie to kiedys będzie czy nie?????????? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×