Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

MAJ 2008 - kto już o tym wie?

Polecane posty

Gość malinka 24
hej, witam wszystkie przyszłe mamy:P :) jestem w 14 tygodniu, hurrra, ale dolegliowsci niestety mam nadal:( malenstwo tydzien temu mialo ponad 6 cm, ja juz zauwazam brzuszek, fajniusi rosnie pomalutku, jestem bardzo podniecona juz bym chciala urodzic, termin mam na 10 maja 2008, pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 24
jeszcze mam kilka pytan;) czy Was tez tak bolał w 13-14 tyg brzuszek dolem po obu stronach, gin mi powiedzial ze ok, ze sie rozciaga ale mnie to niepokoi, i kiedy przechodzi ta bolesnosc piersi:( nie dosc ze zawsze mialam duze to teraz jeszcze urosly i sutki mnie bola tragicznie, :( tylko maz sie cieszy, nie ze mnie bola ale ze sa duuze ech faceci, i kiedy nalezy lykac witaminki mi jeszcze lekarz nie zapisal ale mysle ze na nast wizycie cos mi da, bardzo sie uciesze jak ktos odpisze :):):) ciumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinko, jak chcesz się do nas dołączyc to koniecznie zmien nick na czarny, mamy tu alergię na pomarancze :). ja cie nie pocieszę, tez mam dolegliwości, mdli mnie do tej pory- na szczescie juz nie tak intensywnie. brzuszek moze bolec, mnie boli bardzo czesto (ale mam przepisaną nospe), inne dziewczyny tez. cycki juz trochę mi odpuściły. a z witaminami to jest tak, ze jeden lekarz każe brac, inny nie- wiec nie wiadomo. zaszkodzic jednak nie powinny, w rozsądnej ilości oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 24
Minimoniu powiedz mi ty kochana durna piczko ;-) jak zaczernic nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello malinka24, fajnie, że jest nas coraz więcej:-)) wpisz się też do tabelki - ja łykam wit. od pierwszej wizyty, bo tak gin mi kazał. Buzka duża wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolaj, mnie bol glowy tez niestety nie opuszcza :-( Brzuch za to narazie ok. Najgorsze ze zaczynam wpadac w jesienno-zimowa depresje, jestem zestresowana i spieta. Nie wysypiam sie przez Maxa, to pewnie stad moje problemy. Sciskam,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna wiola
Witam was dziewczyny odebrałam dzisiaj wyniki moczu i troche sie niepokoje moze zna sie któraś na wynikach i mi odpowie co oznaczają dodam ze jestem w 15 tygodniu ciazy a oto wyniki kryształy;n.liczne.szcz.ca++,Leukocyty 1-2,Flora bakteryjna; d.liczna. Dziewczyny co to oznacza, bo troche sie boje a wizyte mam dopiero w poniedziałek. Dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam. I jeszce jedno jak zrobić zeby nik był czarny, bo nie znam sie na tym.Zycze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna wiola wejdz w preferencje na gorze i wpisz swoj nick oraz wymys swoje haslo wtedy bedziesz czarna..zabezpieczysz tym samym swoj nick i nikt nie bedzie sie pod ciebie podszywal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizusia24...
hej, to ja malinka 24, usmiejecie sie zapomnialam hasla do nika z wczoraj :(:D atak w ogole to ktos podszyl sie za mnie wczoraj o godz 16 04 ja bym sie do nikogo nie odezwala "durna piczko" wrrr !!! musicie mnie zapoznac z zasadami ,ktore tu obowiazuja bo jestem zielona!!:( jak sie zmienia kolor nika ech i w ogole, dzis bola mnie sutki :( bardzo!!! o glowie nie wspomne, na brzuszek bolacy mam nospe pozdrowka fajno ze sie odzywacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizusia24...
hej, to ja malinka 24, usmiejecie sie zapomnialam hasla do nika z wczoraj :(:D atak w ogole to ktos podszyl sie za mnie wczoraj o godz 16 04 ja bym sie do nikogo nie odezwala "durna piczko" wrrr !!! musicie mnie zapoznac z zasadami ,ktore tu obowiazuja bo jestem zielona!!:( jak sie zmienia kolor nika ech i w ogole, dzis bola mnie sutki :( bardzo!!! o glowie nie wspomne, na brzuszek bolacy mam nospe pozdrowka fajno ze sie odzywacie ;)acha jak sie tu zalogowac bo chcialabym miec jednego nika z haslem zebym miala pewnosc ze ja to ja :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizusia24
hej, to ja malinka 24, ktos sie podszyl za mnie wczoraj o 16 04, nie powiedzialabym do nikogo "durna pioczko":\ dzieki dziewczyny ze sie odzywacie, jak fajnie bo nie ma m z kim pogadac na te tematy tzn mam ale nie tak wiecie no...doglebnie, to sa moje 1 kroki tutaj pewnie popelnie wiele gaf hehe, musicie mnie informowac o waszych zasadach, buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizusia24.
dobra teraz bez kitu !!! uf zalogowalam sie i mam stalego nika chyba...:) zaraz sie dowiem czy bede czarna dodalam kropke to nika zobaczymy ech, tepa jestem choc po studiach hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizusia24.
no co jest:( rejestrowalam nika i haslo:( musicie mi pomoc bo zwariuje !!! czemu nie mam hasla przy wpisie tutaj choc go logowalam wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja smutna wiola, a weronika to moje imie, i zalogowałam sie pod swoim imieniem, mam nadzieje ze mój nik jest czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj weronikx, dobrze ze zmieniłas nick i nie jestes juz smutna wiola- jakoś to nie pasowało do szczęsliwej przyszłej mamusi :) ziusia, musisz isc na strone główną i na górze masz opcję \"zarezerwuj swój nick\" a mi się snią papieroski od dwoch dni... ale bym sobie zapaliła, a myslałam ze mam juz to dawno za sobą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Szylusia za wskazówki co do zastrzezenia sobie niku. Dziewczyny jeśli zna sie któraś na badaniu moczu to bardzo proszę o wypowiedzi a wyniki są podane pod nikiem smutna wiola. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnia proba:D wczesniej nie moglo byc kropki w niku ech smutna wiolu ciesz sie ze bardziej kapujesz ode mnie , teraz sie zobaczy czy jestem czarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo udalo sie:D hehe minimoniu nawet nie mysl o papieroskach!!! ja nie palilam nigdy i fajnie jest,dzis mnie tak bola cycki ze umieram a na dodatek przecielam paluch i krew mnie zalewa ałaaa!!! co tam u was kochane u mnie fajnie brzuszek cos widac juz a u was jak , mi sie wydaje ze za malo rosnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe majóweczki:)znajdzcie na poprzednich stronach naszą tabelkę i się dopiszcie:) fajnie ze jeszcze teraz ktoś do nas się przyłancza:) ja mam w tym tygodniu urwanie głowy w pracy, ale przynajmniej czas szybko leci:) ja mam teraz takie bóle jak na samym początku ciąży takie tam w dole, tylko nie są takie silne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka to poleguj sobie -chyba to nie po polsku napisałam ale mysle ze wiecie o co kaman. Co do wyników to te bakterie sa niepokojace reszte wyników w miare w normie bo podobno leukocycty sa u ciearnych zawsze.Pewnie lekarz zapisze ci urosept -to takie ziołowe tabsy na dezynfekcje dróg moczowych i po krzyku musisz duzo pic i zakwaszac mocz np przez branie wit c albo picia herbaty z cytryna ogólnie nie jest z toba zle. U nas sniezyca i duzo sniegu -ogólnie pojawiaja sie na ulicy nastroje swiateczne. Musze na allegro kupic sobie rajtki dla ciezarówek bo troche marzne .Poszłabym spac ale młoda mi nie daje jest nadal chora i marudna a ja nie mam checi do roboty tylko patrze zeby główke gdzies połozyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dopisuje sie do listy Weronika--------33------Wrocław-------8.08-------15.05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a moze zamiast kopiowac starą tabelke zrobimy nową? tam wpiszą się te które tu zaglądają, bo jest kilka dziewczyn które wpisały się w tabelke i to tyle. a jakoś tak glupio je wywalac w sumie. a mzoe macie jakies pomysły na nowe rubryki w tabelce? widziałam na innych topikach ze panny wpisują sobie nabyte kg. co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peletka dziekuje ci za wypowiedz na temat moich wyników. Brałam urosept, ale sama odstawiłam bo myslałam ze juz nie potrzebne, i znów musze wrócic do tabletek:-(Pozdrawiam wszystkie majóweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia z ta tabelka to dobry pomysl:) ale z tymi kilogramami to ja sie załamię:( kurczę już nie mieszczę się w swoją kurtkę zimową, na brzuszku to tak jeszcze miesiąc i się nie zapnę, ale za to na biodrach strasznie opięta, a byla na mnie luźna:( kurcze ja się zmieniam w słonia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, napiszcie mi jak mam wkleić zdfjęcie na forum, byłam na usg i chciałampochwalić się swoim małym skarbem...tylko nie wiem jak to zrobić : ( maleństwo jest zdrowiutkie, wszystko w porządku i w normie, bardzo energicznie baraszkował podaczas badania, ma już 5cm ( nie licząc nóżęk) a teraz wchodzi w 13sty tydzień ciąży. strasznie się cieszę po tym badaniu i kamien mi spadł z serca, bo bałam sie czy wszystko ok. tyle się naczytałam o różnych chorobach i nieprawidłowośćiach... pozdrawiam i czekam na pomoc z tym wklejeniem zdjecia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stelka, spokojnie, to tylko luźna propoycja z tymi kg. chodzi o to, ze teraz w tabelce nic sie nie zmienia. kazda wpisała date porodu i na tym koniec. nie widac jak się zmieniamy, hmm...moze zamiast kg obwód brzuszka? zeby było widać jak rośnie :) i np. uaktualniac te dane co 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coral bay-------33--------nowy sącz--------------- 25.07---------01.05--S wiolaj------------28--------warszawa---------------25.07 ---------01.05--C inez_82---------26----------elblag--------------------28 .07--------03.05 plusia------------31--------Szwecja----------------- 25.07---------04.05 minimonia-------28--------warszawa---------------28.07-- -------04.05--S marzenie31-----31--------słupsk------------------- 30.07---------05.05 magmal-----------26---------Opole--------------------30. 07----------05.05 kathi81----------26---------Łódź-------------------- 01.08 --------08.05 rude kocię-------28------Starachowice------------01.08---------08 .05--S peletka----------31-------nowy targ----------------05.08---------12.05 Gabi_c4----------32---------Suwałki-----------------06.0 8--------12.05--C bajabaja---------29----śląsk cieszyński------------22.07--------13.05 czarna-----------24---------Konin--------------------05. 08--------12.05--C iskierka..........27........wlkp.....................08. 08..........15.05 madeline80------27--------kraków------------------09.08 --------15.05 renka07----------31--------wielkopolska-----------19.08- --------22.05--C stelka------------ 27----------brzeg-----------------15.08----------22.05--S to ja CC---------25---------Szczecin----------------15.07--------- 22.04- S franceska--------27-------monachium--------------19.07-- -------25.04 madamagda------23-------Wrocław. ----------------15.08---------24.05 soczek37--------27------Ostrowiec św.-------------22.08---------29.05 Alexxxandra-----28----------Śląsk--------------------07. 08.--------14.05. lorry--------------25--------Zielona Gora-------------06.08----------13.05. zizusia-----------24---------rzeszów------------------15.08----------10.05.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×